Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

mirip
27. máj 2008

no ak tvoja dokyna nie je odborník na sterilitu a interferilitu, teda nezaoberá sa tým tak je lepšie ísť k takému dokymu, ja mám takého gyndoša

chruminka
27. máj 2008

ja som jej totis povedal ze ja uz ani nemam chut a silu sa snazit dalej.....tak sa asi aj nalakala. 😀

mirip
27. máj 2008

no treba určite urobiť vyšetrenia, polovička asi pojde na spermiogram tak by bolo dobré keby 5_6dní nebolo predtým ťuťu-muťu 😀 a urobia možno spermiogram hned a nemusí tam ísť kvoli nemu ešte raz

mirip
27. máj 2008

a na to snaženie, na tú chť, no čo ti mám povedať, u mna budú tri roky v auguste tak si vieš predtaviť akú máme chuť

chruminka
27. máj 2008

polovicka uz bola na spermiograme vo february ale ratame stym ze bude musiet absolvovat este jeden priamo tam takze s tym tutu mutu mas pravdu 😀

chruminka
27. máj 2008

ja som hovorila ze by bolo super keby existovala daka tabletka ktoru ked zena chce babo tak spapa a je to je tehotna,jednoduche a prakticke....neboli by ziadne nezelane tehotenstva a ked by sme boli rozhodnute mat babo bolo by a hotovo....
ale keby bol svet a zivot taky jednoduchy tak by bola nuda 😀

chruminka
27. máj 2008

idem papat a pozriem panelak 😀 ,tak pekny vecer a drzim palce 😉

anjelinka
28. máj 2008

Ahojte 😉 😉 😉

anjelinka
28. máj 2008

Baby, mrzne to tu, kde ste???? ☹ ☹ ☹ 😒

horajda
28. máj 2008

anjelik si tu este?

giovannajana
28. máj 2008

kuk 🙂

horajda
28. máj 2008

ahoj gio 😵

giovannajana
28. máj 2008

... aj u vás je tak horúco?

... a ako sa má Jakubko? 😉

horajda
28. máj 2008

praveze gio tu je zima pod mrakom normalne mam bundu ☹

jakubko dobe,len maminku trosku boli hlavicka

a ty sa ako mas?

giovannajana
28. máj 2008

ako by mi ma každú chvíľu mala zložiť chrípka ☹ Škriabe ma v krku a pobolievajú ma svaly, ale snažím sa. Nadopovala som sa homeopatikami a dúfam že neprepukne. A mám také predmrchové pocity 😠

horajda
28. máj 2008

to sak sup sup sa musis vyzdravit aby si alenku nenakazila, a uz sa ma dobre s uskom?

giovannajana
28. máj 2008

s uškom teraz dobre, ale už piaty deň má chúďatko hnačku. Z pondelka na utorok sa mi budila každých 5 minút, že ju bolí bruško a bežala na nočníček. Ale včera to už bolo lepšie. Momentálne je u mamy. Uvidím, ako jej bolo dnes. Tretí deň jej dávam Smectu. Ak to neprešlo, pôjdeme zajtra k lekárke.

giovannajana
28. máj 2008

a ako rastie váš domček? Boli ste ho pozrieť?

horajda
28. máj 2008

juj chudatko male ☹

boli uz mame striesku, ozaj idem ho dat do albumiku 😉

horajda
28. máj 2008

uz je tam, co hovoris na neho?

giovannajana
28. máj 2008

krásny 🙂 Budete to mať super. Ako sa volá tá obec? Neviem si spomenúť.

giovannajana
28. máj 2008

koľko to má izieb?

horajda
28. máj 2008

mlynsky klin, je to pri Senci, nooo je krasny a velikansky, budeme mat 4 izby: spalna, 2 detske, hostovska a la pracovna 😉

susy82
28. máj 2008

krasny domcek horajda 🙂, obyvacka nebude? 😉

giovannajana
28. máj 2008

hori, dá sa to nájsť tu? http://www.mlynskyklin.sk/pozemky/

horajda
28. máj 2008

ano ano to je ono, je to cislo 99 🙂

dakujem susinka,jaska ze bude to je navyse a velikanska obyvka, vlozim tam na chvilu podorys mozete kuknut 🙂

susy82
28. máj 2008

no daj 🙂

susy82
28. máj 2008

to len pozemok je taky drahy? 😕

susy82
28. máj 2008

nestihla som pozriet ci este si nedala horajdi?

horajda
28. máj 2008

uf, to bola makacka, ale uz to tam je, no bol drahy, je to pri BA, brali sme hypo 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre