Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

susy82
29. júl 2008

krasnu dovolenku anjelinka
ahoj mihanka 🙂

mirip
29. júl 2008

Aháááááááá tak nemám dlhé vedenie 😀 😀 😀 no myslím že moje meno vie každý 😀 😀 😀

mirip
29. júl 2008

Ešte tu ostal niekto? 😨

susy82
29. júl 2008

ja sa tiez lucim, dnes ma tie okna dako zlomili, sladke sny

mirip
29. júl 2008

😒 😒 😒 😒 takže som sama

horajda
30. júl 2008

jej baby a ja som zabudla na stretko este rano som si to hovorila,ze nezabudni derava hlava a vidite to je hrozne ☹ ale aspon som si Vas precitala ako sa mi vsetky mate, vidim ze aj manzelikov ste stihli poohovarat 😀 tak snad sa este niekedy stretnete a ma pozvete a ja hlavne nesmiem zabudnut

janino
31. júl 2008

ahojte kocky

ja som nemohla prist na "stretko" lebo môj eštemanžel bol doma...prave v utorok sa musel dovalit...včera bol zas preč... 😎 som mala pokojný večer 🙂

scarlette
5. aug 2008

ahojte kocky, ja sa ospravedlnujem som pri robote aj zabudla ze som mala prist ☹
moc ma to mrzi ale zato mam jednu pozitivnu spravicku, s muzikom sa mozeme snazit prirodzene a uz sme dnes vypisali ziadost na IVF 😀
takze si idem zmenit pas jupiiiiiiiiii 😀 😀 😀

anjelinka
15. aug 2008

Ahojte dievcata, ozyvam sa, ako som slubila. Akurat dnes sme dosli z Grecka. Bolo super, aj ked to nase cestovanie z Martina, do Martina, prestupy v Nitre boli zlozite...inak vsetko o.k. Skusili sme busom, ale uzhodli sme sa s Michalom, ze prvy a poslednykrat....on tu cestu nevedel vydrzat, takze ak, jednoznacne len lietadlom 🙄 🙄 .

Idem do postele, som utahana, tak sa mi zatial majte krasne 😉

zuzik25
20. aug 2008

Ahojte vsetky, neviem, ci sem este niekto zabludi obcas, ale chcem vam oznamit stastnu novinku, ze sa nam to nakoniec podarilo a cakame babätko! 🙂
Anjelinka, dufam, ze si si oddychla a nacerpala nove sily.

meusicka
20. aug 2008

ahojte baby... dlho som tu nebola, nejak vam temicka viazne 😒

anjelinka
20. aug 2008

Ahojte babeny, ja sem obcas nakuknem.

Zuzik, jeeeej, blahozelaaaam, super, tesim sa s tebou 😵 😵 😵 , kuk IP.

meusik, ahojky moja, ako krasne ti pribudaju tt. Drzim palceky.

evitkamalicka
20. aug 2008

ahojte kocky...ako sa mate?

anjelinka
20. aug 2008

evi, aj tebe to krasne preslo. mas to za par 😉 😉 . drzim palcuchy, nech to prejde bez problemov 😉

evitkamalicka
20. aug 2008

anjelinka dakujem pekne, dufam ze v zdravi prezijeme 🙂 ...a ty sa mas ako?

anjelinka
20. aug 2008

neboj, vsetko dobre dopadne, dufam, ze potom nam das rychlo vediet, aby sme sa mohli tesit s tebou 😵 😉 .

ja vsetko po starom, teraz po dovolenke, ale stale som akasi unavena, zabudla som dva tyzdne brat lieky na stitnu zlazu, tak kde sa postavim, tam hned spim 😀 , mala som ich aj v Grecku, ale tak po tyzdni som si to uvedomila a dalsi tyzden som na to kaslala, pritom doma beriem poctivo, co uz.

anjelinka
20. aug 2008

inak mate krasny kociarik, podobny som videla, ale v zelenom, mozem sa spytat na kolko vas vysiel?

evitkamalicka
20. aug 2008

urcite dam vediet...a ako to pokracuje u vas so snazenim? alebo sa teraz nesnazite ked beries tie lieky?

anjelinka
20. aug 2008

este jeden prispevok a budes mat 20000 🙂

anjelinka
20. aug 2008

so snazenim je to teraz take vselijake. nemala som pracu a teraz od prveho zrejme nastupujem, poslednu dobu sme ani velmi nesnazili, skor take nechavanie na nahodu, uvidime, ak to bude dobry flek, co zrejme bude, tak si budeme musiet dat par mesiacov pozor.

a tie lieky, to je klasika, l-thyroxin.

evitkamalicka
20. aug 2008

anjelinka my sme ten kociarik kupili jak zadarmo, akurat to bola novinka na trhu tak sme ho kupili za uvadzaciu cenu 6700,- inac netusim kolko by stal normalne

he he, som si ani neuvedomila ze mam uz tolko prispevkov 😅

anjelinka
20. aug 2008

wau, tak to je fakt ako zadarmo. je to kombinacia aj na sportovy? je fakt krasny a cena je priam uzaaasnaaaa 😉

evitkamalicka
20. aug 2008

anjelinka hej ma to aj sportovu cast

anjelinka
20. aug 2008

je to super potom, aj farbu ste vybrali peknu. kupovali ste ho cez net alebo priamo v obchode?

evitkamalicka
20. aug 2008

my sme ho boli omrknut v obchode, ale nemali ziadnu neutralnu farbu, tak sme ho potom objednali cez net

anjelinka
20. aug 2008

No, to ano, radsej neutralne farby, pre buducnost. Autosedacku ste si dokupili k tomu?

evitkamalicka
20. aug 2008

hej autosedacku sme dokupili

anjelinka
20. aug 2008

Idem Evka, dostala som od manzela nejake knihy, tak chcem zacat citat konecne, zatial paaa a opatrujte sa 😉

evitkamalicka
20. aug 2008

maj sa pekne

scarlette
23. aug 2008

ahojte kocky, co takto party v pondelok 25/09 povedzme o 18tej?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre