Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

horajda
23. aug 2008

gio ja viem ze je tam aj iny problem ale ten sa predsa riesi nie?

giovannajana
23. aug 2008

hori, ja neviem... chvíľu tomu verím, potom zase nie... Mám pocit, že som v slepej uličke... Kiež by som mala po ruke nejakú dôveryhodnú vešticu...

horajda
23. aug 2008

a to tiez nie je dobre vestica,ja sa ich trosku aj bojim,vela vedia 😉 o tebe,musis len tomu verit,ked tam je snaha tak sa to urcite lepsi...

giovannajana
23. aug 2008

hori, kiež by si mala pravdu...

evitkamalicka
23. aug 2008

no nic baby, idem ja skusit tu postel, dufam ze sa maly umudri...dobru nocku

giovannajana
23. aug 2008

evi, dobrú nôcku 🙂 Vyspinkaj sa, kým ešte môžeš 😀

horajda
23. aug 2008

dobru evit 🙂

horajda
23. aug 2008

gio a preco si dala prec fotecky alenky z albumu ☹

giovannajana
23. aug 2008

idem sa aj ja pritulkať k mojej malej princezničke 🙂

horajda
23. aug 2008

tak dobru nocku prajem a do skoreho pismenkovania

anjelinka
24. aug 2008

Ahojte zenusky, keby som vcera nezduchla, tak vas aj stihnem, vlastne, este stale dnes 😉 .

evitkamalicka
24. aug 2008

ahojky kocky

anjelinka
24. aug 2008

Evi, ahojky, nemozes spat? 🙂

evitkamalicka
24. aug 2008

no asi tak nejak...a ty?

anjelinka
24. aug 2008

Aaaale, dnes som docitala jednu knizku, reku idem spat, ale nevedela som zaspat, tak som zapla komp. Manzel uz veselo odduva. Vcera som dostala mrchu, tak ma hnusne boli brucho, zobrala som kvapky, cakam kedy zaberu a idem spat.

A ty ako? Malinke v brusku poslucha?

evitkamalicka
24. aug 2008

moj muzik tu uz tiez veselo chrapka...malinky robi v brusku mexicke vlny, tak tazko je mi zaspat a este sa mi aj zle dycha ako ma tlaci

anjelinka
24. aug 2008

Neboj, o chvilku uz bude vonku, tie posledne dni su zrejme najtazsie, ale potom uz bude len dobre. 😉

evitkamalicka
24. aug 2008

to teda su, tehu je krasna vec, ale ten koniec to su uz fakt muky...aky si dnes mala den?

anjelinka
24. aug 2008

Sice, potom sa zrejme dobre nevybuvas istu chvilu pri babatku, ale to je prave to krasne...aspon ja v tom vidim zmysel..aj o tom je materstvo.

Dnes, taka bezna nedela, rezne, zemiaky, salat 😀 , potom sme trosku pospali, navsteva, upratat a vychystat zajtra muzika do roboty. A vy?

evitkamalicka
24. aug 2008

my sme mali segedinsky, troska som poprala a inac som len lezala na gauci, ledva som presla z tesca domov, normalne uz nevladzem, ked troska pochodim krize a podbrusko boli jak slak

evitkamalicka
24. aug 2008

to mi vobec nevadi, ze sa budem musiet starat o maleho, ale aspon uz budem moct lezat na brusku a v normalnej polohe v posteli

anjelinka
24. aug 2008

Mi prislo smiesno, akurat dnes som burcovala starku, ze segedinsky, taky fajucky z kyslej kapusticky by som veru zjedla. Mnamky, to mozem, takisto aj plnenu kapustu 😀

Pozeram, ze idete do poradne tento tyzden, budes vediet viac. Som zvedava, co dr. povie. Dufam, ze bude vsetko v poriadku.
Od ktoreho mesiaca si nelezela uz na brusku?

evitkamalicka
24. aug 2008

na brusku som nelezala asi od 4. mesiaca...som sa bala ze ho budem tlacit...no ja som tiez sama zvedava co bude na poradni

anjelinka
24. aug 2008

Ale velmi rychlo to ubehlo, este sa pamatam, ako si si robila prvy testik a sup ho, uz je tu skoro porod 😉 😉

evitkamalicka
24. aug 2008

ani sa mi nechce verit, ze to tak rychlo ubehlo...ved za chvilu budu Vianoce

anjelinka
24. aug 2008

Neviem, co tak blbne konik, mozno len mne, ale ostatne stranky mi rychlo nacita.
No nic Evka, idem do postele, prajem aj tebe a miminku, aby ste skoro zaspinkali, bru nocku. 😉

evitkamalicka
24. aug 2008

dobru nocku prajeme

anjelinka
25. aug 2008

Ahojte baby,

ja len, ze neviem, ci dnes vecer stihnem dojst, musime ist nieco vybavit, tak neviem, ci sa to nepretiahne az daleko do vecera, ale skusim potom kuk, ci ste tu 😉

scarlette
25. aug 2008

ahojte, baby budem tak polhodinku meskat, prave veceriame

scarlette
25. aug 2008

halo ste tu niekto?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre