Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

anjelinka
12. sep 2008

evka, mozno to uz pride skoro a malinky bude na svete.

baby, musim niekde pracovne ist, tak zatial papa, dnes este dojdem. Pekny den 😉

evitkamalicka
12. sep 2008

anjeli pa

chruminka
12. sep 2008

videli sme uz som jej aj pisala je to Bomba!

chruminka
12. sep 2008

halo ste tu?
Anjelinka isla asi trosku robkat a Evit asi relaxuje 🙂

anjelinka
12. sep 2008

som tu este, ale odbehujem. chruminka, preco uz hned prve ivf? iui sa nedalo najprv?

evitkamalicka
12. sep 2008

dala som tu podlozku do albumu

anjelinka
12. sep 2008

jeeej, peknucka, a to je cisto len podlozka? ak sa mozem spytat, kolko taka podlozka stoji? lebo viem, ze ked sa to kupuje v serii s komodou, tak je to dost drahe.

evitkamalicka
12. sep 2008

anjeli cisto len podlozka, ta nevysla vela nejakych 360,.-, komodu sme kupili len obycajnu za 1200,-, lebo tie prebalovacie sa zdaju aj mne dost drahe nejakych 4500 a vyssie

chruminka
12. sep 2008

no moj drahy mal teraz zly SPG a aj opakovany bol zly takze z tych lenivcov lenivych asi nic nebude 😖 ,takze ja uz nemam nervy cakat a dufat takto to bude lepsie....ked som sa uz obetovala na tu laparku!

anjelinka
12. sep 2008

ano evka,ved to, tie komody aj s prebalovakom a vanickou su strasne drahe. ja by som to tiez takto riesila, kupili by sme komodu a tu podlozku. je to super cena, 360,- je vyborne.

anjelinka
12. sep 2008

chruminka, hmm, tak dobre, ked ste sa obaja takto rozhodli, je to spravne riesenie, ale mojej kamaratke rovno vraveli v centre, ze ivf, ale vyskusali predsa len iui, teraz caka dvojky 😉

chruminka
12. sep 2008

mam by nevadili dvojicky 😉 ,lepsie dve ako ziadne
babule idem trosku von ale okolo obeda som tu ako na koni 😅

anjelinka
12. sep 2008

chruminka, papa a pekny den zatial 😉

anjelinka
12. sep 2008

Tak uz som tu, je tu niekto?? 😉 Bola som na obede.

evitkamalicka
12. sep 2008

ja si akurat obedik este len varim, som nejako nebola skor hladna

anjelinka
12. sep 2008

a co fajne ides robit? ja mam dnes neskutocnu chut na ryzovy nakyp, ale nic take nemali, tak som si dala zemiaky, vyprazany karfiol, tatarku a polievka fazulova. celkom fajn bolo, potom sme si dali s kolegynou kremes...a to som chcela dietovat 😀

evitkamalicka
12. sep 2008

ryzovy nakyp sme mali minuly tyzden...dnes som dostala chut na sulance s makom

anjelinka
12. sep 2008

mame rovnake chute, ja som vcera jedla sulance s makom a dala som si k tomu aj slivkovy lekvar, mnamka to bola 😉

evitkamalicka
12. sep 2008

no vidis aj slivkovy lekvarik mam, takze si dam 😀

anjelinka
12. sep 2008

ja som prvykrat jedla tie sulance so slivkovym lekvarom, ale bolo to fajneee, dobru chut zelam evi 😉

evitkamalicka
12. sep 2008

dakujem

chruminka
12. sep 2008

caute uz som tu aj ja,citam ze tu vsetky papate 😀
ja som mala spenat mnam 😝 ,som uz mala taku chut.....inac ryzovy som robila tiez nedavno...sme mali vela sliviek .....

chruminka
12. sep 2008

este papkate?

chruminka
12. sep 2008

tak ja uz idem zasa von 😠 , asi na kavicku zatial papa

anjelinka
12. sep 2008

No, uz som doma z roboty, doma sme mali slivkove gule, alebo po nasom "gombovce", mnamky, fajnucka struhanocka na tom, masielko. Super.
A inak, aj spenat mam rada, manzel ma ho naucil jest.

giovannajana
12. sep 2008

mňaaam 😵

evitkamalicka
12. sep 2008

ham 😀

chruminka
12. sep 2008

tak az teraz som dosla z tej kavy 😕
a to ja ze dnes mam dovcu budem oddychovat relaxovat a .....zatial cely den beham po samku a zmrzlinujem,kavickujem..... 😀
anjeli aj vy robievate doma take svetove pyrohy z tvarohom ?! ked ich svokra prvy krat urobila ...som ich tak ladovala ze mi potom bolo veru aj trosku tazko ale boli bombove mnam!

anjelinka
13. sep 2008

Ahojte, ja som dnes akosi skoro vstala, som navyknuta, lebo do prace vstavam pred siestou.
chruminka, jj, presne tak, robievame, pirohy s tvarohom su riadna mnamka, teraz si mi narobila chute, asi ich niektory den spravim, podla vsetkeho v pondelok, ked bude este volno, ale to mam rada len ja, moj manzel na sladke vobec nie je, pri pocitaci mal minule mesiac a mozno aj dlhsie jednu forte cokoladu a jednu studentsku. ja som mala chut, tak stale som ho podpichovala, ze kedy si otvori, nech papa, ale on dobre vedel, na co mierim 😀 😀 😀

evitkamalicka
13. sep 2008

chrumi dnes robime pirohy bryndzove a lekvarove 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre