Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

anjelinka
15. sep 2008

Ahojte babeny, je tu niekto? 😉

nellie_
15. sep 2008

ahojte ja som tu 🙂

anjelinka
15. sep 2008

Julinka, ahoj, ako sa mavas? 😉

evitkamalicka
15. sep 2008

aj my sme tu 🙂

anjelinka
17. sep 2008

ahojte dievcata 😉

giovannajana
17. sep 2008

ahoj anjelik 🙂

anjelinka
17. sep 2008

Janinka, ahoj moja, ako sa mavas? 😉

scarlette
17. sep 2008

caute babule 🙂 co mate nove?
ja dnes idem na zur, mam rozlucku z prace 😀

anjelinka
17. sep 2008

scarletti, ahojky, aka rozlucka z prace???odchadzas?

scarlette
17. sep 2008

anjeli ano, som zamestnana do konca mesiaca a idem si do konca roku domov oddychnut a potom zacnem nieco hladat 😉

anjelinka
17. sep 2008

Ahaaa, no ja som oddychovala od februara, teraz v septembri som nastupila. A ty si dala vypoved? Uz ta to tam nebavilo? A vies co? Mozno uz ani do prace nepojdes 😉 😉

scarlette
17. sep 2008

anjeli ale som sa riadne nastvala v praci a tak som na druhy den rovno pred sluzbou doniesla vypoved... myslim ze nebudem mat pb si pracu najst 🙂
a keby som sa nevratila do prace??? to by bolo uzasne 🙂

anjelinka
17. sep 2008

Waw, tak to je sila. A v BA si pracu najdes stale, tu v KE je to problem, bohuzial 😔 , ale chvalabohu uz mam, zatial sa mi tu paci.

Nooo, mne napr. moj manzel povedal,ze dlho sa tu neohrejem, ze budem tehula skoro 😀.

scarlette
17. sep 2008

anjeli bodaj by mal pravdu 😉
co vlastne teraz robis?

anjelinka
17. sep 2008

teraz som metodicka rozvoja skol, cize sedim v kancelarii, neucim. 😉

anjelinka
17. sep 2008

a kde si pracovala scarletti?

scarlette
17. sep 2008

ja tiez sedim v kancli a vykecavam sa so zakaznikmi na telefone... a uz mi z toho obcas riadne hrabe... si predstav ze ja nemam chut ani telefonovat...a ked mi zavola mama tak jej zdvihnem a reagujem ze dajte vsetci pokoj a ona sa ma chut vykecavat, ale nastastie to chape 😉

anjelinka
17. sep 2008

Ahojteee, scarletti, musela som vypnut komp, takze som zdrhla nechtiac. No, ja som niekedy veeeelmi rada telefonovala, ale teraz akosi nemusim 😀 , neviem, ale asi by som taku pracu telefonicku robit nemohla.

mirip
17. sep 2008

ahoj anjelinka 😉 ešte si tu?

anjelinka
17. sep 2008

ahojky miruska, super krasne ti tam svietia "tt". ako sa mavas? Ja sa uz chystam do postele, dnes som akasi utahana velmi.

mirip
17. sep 2008

od včera celkom fajn konečne po strese...........no ano včera som tam šupla tt, ale nie podla MS to nesedí to by už bol 11t ale podla UZV, aj to je vela ešte sme v 8tt, konečne sme sa včera po dvoch týždňoch dočkali srdiečka 😵 a ty ako?

mirip
17. sep 2008

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

anjelinka
17. sep 2008

Som stastna, blahozelam a prajem pohodove tehulkovanie. Ja som teraz v novej praci, celkom sa mi tam paci, chcela by som porobit este, no a popri tom by sa mohlo babatko zadarit... 😉

anjelinka
17. sep 2008

jeeej, dakujem pekne, vsetko pekne popapam sama, aj tak uz su vsetky skoro tehulky...a do tejto temy uz velmi malo ludi chodieva, ked si spomeniem, ako to bolo predtym...nestihali sme reagovat na prispevky. nevadi, ved aj tak, dolezite je otehulkovat....

mirip
17. sep 2008

tak to ti prajem, ked je klud v robote tak sa určite podarí, ja mám stres stále, preto sme sa "rozhodli" že cez prázdniny 😀 😀 😀 ale nie to bola náhoda 😀 😀 ozaj nevieš čo je s google, dávno tu nebola..........sme pred časom skypovali a vtedy mi povedala že už nie je snažilka a viac neodpísala 😒

anjelinka
17. sep 2008

Ano, so Zuzkou pisem niekedy, teraz ale na icq nie je, uz su asi na dovolenke, velmi sa tesila na more a oddych. Urcite sa potom ozve.
Idem ja do postele, ledva pozeram na monitor, drzkaj sa s babatkom, drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo. Pekny vecer a dufam, ze sa tu budeme stretavat castejsie. 😉 🙂

mirip
17. sep 2008

Ahoj brú noc 😉

anjelinka
18. sep 2008

Pekny den dievcata, je tu niekto?

scarlette
18. sep 2008

ahoj anjeli 😀
ja tu prezivam 😅

anjelinka
18. sep 2008

jj, cakala som, ci neprides. ahojky, ako sa mavas? zur uz bol? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre