Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

lilianalilka
7. máj 2014

ahojte neviete mi poradit moja mamka sa rozisla so svojim priatelom a teraz ma dalsieho a neviem ci s nim ma čaka dieta lebo vela je a zvracia a niekedy to nerobila a nechce ist k doktorovy a nechodi do prace

fi_fi1
16. júl 2014

😉 Cauko som tu nová

fi_fi1
16. júl 2014

@lilianalilka No tak s takouto situáciou som sa ešte nestretla ale skúšala si sa jejk na to opýtať?

mufik7
19. aug 2014

Ahojte divčatá, prepáčte ale musím sa priznať, našla som túto tému, ktorej názov som prečítala ako "Dlhý ružový sloník" tak rozmýšlam, že čo to za téma, že to budú asi žienky čo majú mimoriadne obdarených partnerov 😀 až keď som to tu prezrela a nešlo mi to furt do hlavy tak som si názov témy prečítala druhý raz už strávne 😀 😀 Pekný deň žienky 😀

lea2015
3. okt 2014

Ahojte baby. S partnerom sa snazime uz 2roky. Vela bab mi hovorilo ze pokial zena pri sexe nedosiahne orgazmus tak len tazko otehotnie. A tiez chcem vediet ci zalezi aj na farbe semena? Musi byt cisto biele? Pretoze moj partner ho ma take priehladne. Dakujem som tu nova

tehulka15
10. dec 2015

ahojte zajtra mam termin ale som na dovolenke v Dubaji a neviem čo mam robiť pretože chcem aby sa dieťa (Diomédez) narodila na Slovensku 😕

worker_falcon
10. dec 2015

@tehulka15 to tam musíš byť už hodne dlho. Lebo do lietadla tuším nepúšťajú ženy vo vyššom štádiu tehotenstva.

tehulka15
10. dec 2015

hej ja som tu už viac ako pol roka...
☹ ☹

worker_falcon
10. dec 2015

@tehulka15 no, buď sadnete do auta a budete trieliť na Slovensko, alebo sa na Slovensku určite nenarodí.

tehulka15
10. dec 2015

Boze @worker_falcon je to ťažke ...priatel musi pracovať a ja sama odisť nechcem..bojim sa vycestovať sama

worker_falcon
10. dec 2015

@tehulka15 ty už nikam nepôjdeš. predpokladám, že ako zodpovední rodičia máte vo vašom meste nájdenú nemocnicu, kde budeš rodiť.

tehulka15
10. dec 2015

ale doktor povedal že ešte nemusim zajtra porodiť..može to byť za tyžden..

worker_falcon
10. dec 2015

@tehulka15 a čo ti doktor povedal na tvoje plány ísť porodiť na Slovensko?

tehulka15
10. dec 2015

nesuhlasil s tim ..

worker_falcon
10. dec 2015

@tehulka15 a tvoj priateľ? 😀

moni244
10. dec 2015

@tehulka15 boze, ze ta bavi si tu vymyslat a klamat, trapne fakt

tehulka15
10. dec 2015
tehulka15
10. dec 2015

@moni244 som tehotna a vy ma tu len urazate chcela som skusit takuto stranku a coho som sa tu dockala

tannja
10. dec 2015

@tehulka15 keď píšeš veci, ktoré si vzájomne odporujú, čo čakáš?

moni244
10. dec 2015

@tehulka15 este neurazam, nechci vidiet ten rozdiel, ale ked niekde napises, ze sa nemozte vziat, lebo nemas 18, inde napises, ze si pol roka v Dubaji, tak co cakas?

worker_falcon
10. dec 2015

@moni244 medzi nami, je tu absolútne nová... všetkých 7 príspevkov písala v tejto téme. a súhlas, nemôže to byť pravda, tak vypatlaný nemôže byť snáď nikto (aby chcel deň pred termínom letieť).

moni244
10. dec 2015

@worker_falcon nie, este mala napisany prispevok vo svojom blogu, ale ten radsej zmazala, zase sa niekto nudi a vymysla traposiny

99zuzula
10. dec 2015

@moni244 slecna tu naschval napisala zopar haluzi aby vytocila co najviac ludi a ich reakcie jej spustia kontrakcie 😵 ...sa jej ani necudujem den pred porodom a este dva tyzdne ak by mala prenasat rodi priamo na stedry den 😀 ...uz len to ze "Diomedez" malo rozprudit diskusiu kde nasla take cool meno.
Navrhovala by som jej radsej trochu pohybu, ako sedenie pri MK, mozno skor pomoze na vyvolanie porodu 😵

moni244
10. dec 2015

@99zuzula 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre