Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

scarlette
23. apr 2008

ooojejeee
kocky letim k lekarovi, dufam ze nikde nie su zapchy 😅
ked sa vratim a bude cas priiiidem zas 🙂

majte sa a pekny dnik zatial

google
autor
23. apr 2008

papa scar a maj sa pekne

rybca
23. apr 2008

google - a ovulku mavas kedy?

janino
23. apr 2008

ahojte kočky....

katy...este to moze stupnut...hm...mozno je to impalntacny pokles, ci nie? uz je neskoro? 🙂 😅

google
autor
23. apr 2008

rybca cca 23 DC, ale meriam v prvom rade preto, aby som zistila presne, kedy ju mavam... lebo 23 DC je len podla mojich pocitov, pichania vo vajecnikoch, atd.

jani cauko

rybca
23. apr 2008

janino - ahoj..🙂

rybca
23. apr 2008

google - tak to preto mas cyklus 37 dni, ja som vajecniky uz citila aj minuly tyzden, aj tento, ale teplota stale nic...🙂 a vajickovy hlien som mala pred 2 tyzdnami a teplota zase neklesla..🙂 takze u mna neplati ani to ani to a ani to..🙂))

rybca
23. apr 2008

a najlepsie je, ze som povedala doktorke, ze mi teploty velmi skacu, co bola pravda, ale odvtedy sa mi drzi skoro na jednej urovni..🙂 ked jej ukazem najnovsi graf, tak si bude mysliet, ze som si vymyslala..🙂

janino
23. apr 2008

vies co rybca...ani tým hlienom si nie som taka istá, lebo ja som ho raz mala v utorok a vo stvrtok som bola u doktorky a robila mi ultrazvuk a videla este neprasknuty folikul...ale odvtedy som vajcovy hlien nemala. tak kedy bola ovu? ked teplotu sa mi nechce merat... 😒

google
autor
23. apr 2008

rybca a aky dlhy cyklus si mavala pred duphastonom?

jani ani ja ten hlien nemavam taky vyrazny... mozno aj to je problem preco sa nedari, lebo v tom hliene sa spremie udrzia dlhsie, nie? tak u mna sa asi nemaju kde..

rybca
23. apr 2008

janino - no, takze vsetky tieto metody su zase dobre len pre tie, ktore maju cykly bezproblemove, a my vynimky si mozeme opat len piskat..🙂

janino
23. apr 2008

asi...keď ja neviem ani pískať 😀 😀

google
autor
23. apr 2008

😀 😀 nebojte sa baby, aj nam sa coskoro musi zadarit 😉

janino
23. apr 2008

no to teda dúfam.... 🙂

ja mám teraz taký sliniaci prístroj...my ho dala jedna kolegynka, ktorá pomocou toho zisťovala ovu...a potom aj ostala tehotná a to sa pokúšali rok a s tým prístrojom hneď na prvý krát 😎

tak na to pľujem každý večer,ale zatial nič...a to som už 23 DC

janino
23. apr 2008

uf...moja gramatika.......

google
autor
23. apr 2008

jani ty mavas tiez dlhanske cykly, ze?

rybca
23. apr 2008

janino - myslis mikroskop? ja mam mikroskop, minuly cyklus mi ukazkovo ukazovalo kruzky a spinky, potom papradie, a od onasledujucej mrchy je to takmer ciste, len kde tu malinkate bodky, takze ani toto nie je spolahliva metoda

janino
23. apr 2008

ja mám nekonečné cykly googlik ☹

rybca...hej hej mikroskop myslím....terza tam mám také bodky ako dve nuly v sebe....a...ved vyskúšame uvidíme

rybca
23. apr 2008

este uvazujem, ci mi neoddaluje ovulka problem s chrbticou

janino
23. apr 2008

vieš, rybca...ja si myslím, že všetko oddaluje ovulku...ved su to vsetko hormony 😎 😝

rybca
23. apr 2008

hormony suvisia so zablokovanymi stavcami?..🙂))

horajda
23. apr 2008

ahojte baby,ako sa mate? mate nejake novinky od Katy?ona mala dnes testovat,ze?

rybca
23. apr 2008

ahoj hori, zevraj jej klesla teplotka, je tu niekde aj jej graf, asi o stranku dozadu

horajda
23. apr 2008

ahoj rybca,juj uz som to citala,neva ide na druhy drzime prsteky a pasticky Katy2 aj na nohach aj na rukach!

a ako sa mas?

rybca
23. apr 2008

mne este neprisla ovulka, ale prsia mam citlive, tak premyslam, ci mrcha pride v normalnom case aj bez ovulky..🙂 a este mam zablokovane stavce zase, asi budem musiet ist k lekarovi s tym, aj ked cez vik sa mi polepsilo ale ako som v praci, tak sa to zase zhorsilo

horajda
23. apr 2008

a preco by nemala prist ovulka,mavas take cykly?juj s tym chrbatom to je neprijemne,ale asi chod k lekarovi netrap sa s tym to nema vyznam

katy2
23. apr 2008

hori, ahoj, test bol neg. ale ms tiez este nedosla... pockam do piatku a uvidim, ak nic, v juni ideme na dalsi KET

rybca
23. apr 2008

horajda - nemavam, ale doteraz som uz v tomto obdobi mala, teraz sa teplota drzi skoro v jednej urovni

horajda
23. apr 2008

a merala si si teplotku aj pred tym,lebo to moze byt zmena aj ked si myslis ze mas a nakoniec si nemavala v ten cas, aj gio to tak mala

rybca
23. apr 2008

merala som cely cyklus, po mrche stupla teplota a odvtedy sa drzi +- desatina stupna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre