Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

alex
28. apr 2008

no ani mne, skôr som sa fajne najedla. Teraz sa ešte dorážam cukríkmi 🙂

rybca
28. apr 2008

no pekne..🙂)) ja by som si teraz najradsej sadla u nas doma na balkonik a nechala sa ovievat vankom..🙂))

alex
28. apr 2008

ja by som išla posedieť niekde na terasku s mužíkom a dala by som si kofolku, dnes je tak krásne vonku.

rybca
28. apr 2008

no vsak to, ze je tak krasne..🙂)))

alex
28. apr 2008

Môj manžel mi volal, že ide s kamarátom na kofolku, no jak mu závidím. Až do štvrtka má voľno, ale vo štvrtok som doma zase ja a on je v práci.

sloniiicek
28. apr 2008

ahojte babule.

ahoj alex. ako sa mas?

rybca
28. apr 2008

alex - no to nie je bohvieco, ja budem mat tento vik konecne draheho doma, bo cely april chodil do prace aj cez vikendy

slonik - ahojcek

sloniiicek
28. apr 2008

rybca ahoj.

alex - nechystas sa nahodou cez vikend do race na hody? mohli by sme sa vidiet. 😉

alex
28. apr 2008

sloniii ahoj, ja sa mám celkom fajn, som čítala, že sa u susedov prerába vo veľkom. Tak to si teda moc neoddýchneš. Jeeejda ako to letí, ty si už 31tt. Kokso... Čoskoro pribudne ku naším júnovým bábätkám aj Martinka. Už sa teším na foto.

Rybca, no môj teraz práveže víkendy robí ☹

sloniiicek
28. apr 2008

vdaka alex. 😉 no, o 2 tyzdne nastupujeme na matersku. 😉 dufam, ze to rychlo ubehne a ochvilu ju tu uz budeme mat. 😉 inak a na tie hody sa nahodou nechystas? mohli by sme sa stretnut.

alex
28. apr 2008

budú hody v Rači? No Michal bude v robote, takže sama asi nie, ale ak by som išla, určite ti zavolám.

zuzik25
28. apr 2008

Ahojte, som sem nakukla rychlo, ze co mate nove. Ziadna nadejna tehulka?
My sme boli minuly week v Heliose a dokyna mi diagnostikovala PCO, cize nedochadza k ovulacii a teda tehu tak lahko nemozem byt. Preto mam take dlhe cykly. Teraz mi budu robit HP a cakame na vysledky zo spermiogramu.

rybca
28. apr 2008

zuzik a na to ti nemohla prist tvoja doktorka? na to si musela ist do centra?

zuzik25
28. apr 2008

no vidis to, neprisiel na to 😠 . uz sa k nemu nebudem ani vyjadrovat, tak to vyriesime cez CAR.

rybca
28. apr 2008

hm, niektori doktori su taki lajdaci, len aby vysetrili co najviac pacientiek a so ziadnou sa riadne nezaoberaju

zuzik25
28. apr 2008

asi tak rybca, no uz aspon vieme, kde to väzí a pohli sme sa o krok dalej. aspon sa nebudem kazdy cyklus sledovat ci som tehu alebo nie. 😉

rybca
28. apr 2008

zuzik - my sa chystame na spermiogram, dnes bol drahy na krv, ci nema nejake pohlavne choroby..🙂)) dufam, ze to bude negativne..🙂)))

alex
28. apr 2008

zuzik držím palce, nech sú výsledky spermiogramu a HP v poriadku, a rýchlo s tým v centre niečo urobia a budeš tehu.

google
autor
29. apr 2008

kuk 😉 kde ste vsetky?

rybca
29. apr 2008

dobre ranko, mne dnes klesla teplota a aj krcok sa sfarbuje, takze zacnem co nevidiet novy cyklus...🙂

alex
29. apr 2008

rybca, tak sme na tom rovnako, mne sa začína spúšťať mrcha, jediné, čo sa mi na tom nezdá je krčok, zdá sa mi byť nízko a tvrdý, nie ako obvykle, ale bruško už pobolieva, takže sa čoskoro spustí naplno a určite aj krčok zmäkne.

google
autor
29. apr 2008

snazilky, kde steeee?
takto tych 5000 prispevkov nikdy nedosiahneme ☹

dara9402
29. apr 2008

ja som tu googi

google
autor
29. apr 2008

ty mas vzdy zachranis 😉

rybca
29. apr 2008

aj ja som tu..🙂

giovannajana
29. apr 2008

už aj ja 😉

google
autor
29. apr 2008

vitajte babule

google
autor
29. apr 2008

aj u vas je taky krasny letny den?

rybca
29. apr 2008

alex - este sa mi naplno nespustila, len jemne spinim, ale krcok sa schoval, a bolesti zatial nemam, ale to este pride..🙂

giovannajana
29. apr 2008

Aj tu je krásne. Škoda, že je Alenka chorá ☹ ani si to neužije.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre