Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

horajda
20. máj 2008

a co ti povedala gio?

giovannajana
20. máj 2008

No dnes som síce 14 DC, sliznica je vraj vysoká, ale nevidela žiadny folikul ☹ Vraj to tam vyzerá, že ovu ešte nezačína. Pripravila mi lístky na odber krvi na HP. Mám počkať do MS. Potom sa vraj uvidí... ☹ Ale s tou krátkou luteálnou fázou to prirodzene nepôjde...😢 😢 😢
Bola zlatá, vraj urobíme všetko pre to, aby ste boli čo najskôr tehotná... 🙂

horajda
20. máj 2008

no tak vidis ta posledna veta sa mi najviac paci 🙂 a ako sa ma alenka?

giovannajana
20. máj 2008

Alenka sa má dobre. Včera sa v škôlke fotili, tak potom hodím novú fotku do albumu... 🙂

labutienka
20. máj 2008

čaute dievčatá, ako sa máte? 🙂
človek k vám nakukne raz za čas a zistí ako ten čas neuveriteľne letí...
veď ste len teraz otehotneli a také vysoké tt pri mene svietia 🙂

giovannajana
20. máj 2008

Ešte sa ma pýtala doktorka, či si vediem menštruačný kalendárik. Povedala som jej, že si 3. mesiac meriam teploty a značím si to do PC. A ona povedala, že to je síce fajn, ale že to nemusí byť až tak pravdivé ☹ , ale že jej to mám vytlačiť a nabudúce doniesť.

giovannajana
20. máj 2008

ahoj labuť 😉

labutienka
20. máj 2008

nazdar gio 🙂

riešiš s tvojou dr. nejaký problém? alebo vyšetrenia?

horajda
20. máj 2008

no jaska hod fotku 🙂 no ja viem lekari moc tym teplotkam neveria a celkovo

ahoj labutienka!🙂

giovannajana
20. máj 2008

labuť, začala som konečne riešiť neúspešné snažilkovanie 😉

giovannajana
20. máj 2008

hori, kto vie prečo ... mne povedala, že kľudne môžem merať ďalej, že to chce vidieť, ale ovu musíme dokázať aj inakšie...

labutienka
20. máj 2008

tak držím palce gio, nech to dlho neriešite a nech sa čím skôr zadarí 😉

anjelinka
20. máj 2008

Ahojte dievcata 😉

giovannajana
20. máj 2008

anjelik stratený ... no ahoj ... čo máš nového?

anjelinka
20. máj 2008

ahoj giovka, vsetko po starom, pre tie vysledky HP som sa este stale nedotrepala, asi skocim zajtra rano. Pozeram, ze tiez ides na HP, drzim palce, nech to bude fajn, ja nemam dobre vysledky, mi povedala do telefonu sestricka.

nellie_
20. máj 2008

jéj ahoj anjelinka...s tebou som nebola 100 rokov.. 😉 😵 😵 😵 😵 😵

anjelinka
20. máj 2008

nelllllinka, ale, ale, ahoj moja...ako sa mi mas??????uz musime IPckut.

anjelinka
20. máj 2008

ahaaa, no asi nove mam to, ze sa mi narodilo druhe krsniatko, ak sa mi podari najst kabel do PC, tak hodim do albumu fotku, dnes by mali prist domov, ale taka mrnava sa narodila, 2360g a 46 cm 😅

nellie_
20. máj 2008

Veru musime musime anjel.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jej takze mas krsniatko... 😵 😵 😵 😵 😵 ako sa vola?
Ja nemam nove ani nic, vsetko po starom, snazime sa dalej, ak to tento mesiac nevyjde tak drahy ide na spermiogram...
A ty ako v praci? 😉

giovannajana
20. máj 2008

to je milé, a ako sa volá?

anjelinka
20. máj 2008

Nellinka, ta praca nakoniec nebola pracou v pravom zmysle slova, robila som tam len brigadnicky, jednorazovo, takze tak. No teraz sa uz do prace nehrniem, kedze mame zaplatenu dovolenku do Grecka, asi by ma z nejakeho noveho zamestnania nepustili, ale od septembra nastupujem ucit, tak to vyzera, budem to musiet nejako prezit.

Vola sa Klaudia, to meno, co ja viem, nic moc, ale ked sa im paci, v pohodke. Ked mi ju kmotor opisoval, ze je malinka ako hrasok, tak som si myslela, ze fajn, malicke babatka su vsetky, ale ked sme ju boli kuk v nedelu v nemocke, skoro som odpadla, ved to je malilinky hrasocek a este raz malilinky hrasocek. Na fotke vyzera vacsie, ale tak to robi foto, v skutocnosti ma hlavicku mozno ako ked spojim dlane. Uz mam tie foto, idem dat do albumu.

nellie_
20. máj 2008

Klaudia...zaujimave meno...ked sa im paci... 😉 🙂 tak daj foto malinkej... 😵 😵 😵 😵 😵

Neva aspon si doma oddychnes...aj my chceme ist do Grecka, ja len banujem ze sme mohli teraz v nedelu uz letiet do Egypta so segrou a jej frajerom ale Lubi sa neskoro rozhybal a uz neboli letenky... ☹ ale neva, aj tak som riadne chora, tak by to nebolo bohviečo...

anjelinka
20. máj 2008

Co ti je? Mas nejaku chripku? ☹ 😒 Ked aj to pocasie je o nicom, raz horuco a teraz aspon tu u nas pomaly stromy povytrhava zo zeme, taky vietor od vcera vecera a zamracene.
Minuly rok sme boli v Egypte, velmi som snivala, ze sa tam raz dostanem, ale uz by som tam nesla, ma ta krajina nechytila za srdce vobec. Takze Grecko to isti, ako stale, tym nic nepokazime 😎 . A kam idete do Grecka?

A foto uz je v albume.

nellie_
20. máj 2008

aky mrňúsik, ale je krásnučka.... 😵 😵 😵 😵 😵

hej asi nejaka chripka alebo co, to mam za to ze minuly tyzden som sa chvastala ze som od oktobra 2006 nebola chora a tu ho mas.... 😀 😀 😀
Kolegovia mi tiez vraveli ze ako ma poznaju ze nech nebanujem ten Egypt ze iste by sa mi tam nepacilo a iba by som frfotala.... 😀 😀 😀 este neviem kam pojdeme, lebo ja chcem si do Grecka ale drahy stale len do Chorvatska...a mna to uz nebavi, chodime tam poslednych 5 rokov kazdy rok...

giovannajana
20. máj 2008

Neviem prečo, ale mňa tie arabské destinácie vôbec nelákajú. Nie že by sme vôbec niekde chodili na dovolenky, ale keby som si mohla vybrať, Európa sa mi páči najviac.

anjelinka
20. máj 2008

😀 😀 😀 , sme rovnake, takze radsej som ticho, lebo v nedelu som muzikovi hovorila, ze ako dlho som nemala anginu, mi vravel, nech som ticho, aby som nedostala, isto uz aj rok a pol, chvalabohu. Na anginy som expert, aj ked uz nemam mandle krcne, stale dostanem anginu...dobre, nie? 😀

Mala je zlata, vecer tam ideme kuk, uz pre nu manzel isiel, pozeram, ze auto uz nemaju pred brankou, to su susedia, vies 😎

Ked Egypt, to je o tom, ze sme desat dni boli zatvoreni v hotelovom komplexe, akoze su tam rozne atrakcie, boli sme na dvoch vyletoch, na Giftune, tom ostrove jeden den a potom v ponorke, krasny ten podmorsky svet. Egypt je podla mna pre tych, ktori chcu snorchlovat a potapat sa, more sa mi velmi nepacilo, ani ta mentalita arabov. Ale kazdy ma iny vkus.

nellie_
20. máj 2008

Anjel aj sa som expert na anginy. ale mam mandle este, ty si lepsia ze ich mavas aj bez mandli... 😀

anjelinka
20. máj 2008

Tak ja som si ich pred cca 5 rokmi musela dat vybrat, lebo som sa uz v noci budila, take som ich mala velke 😕

alex
21. máj 2008

haloooo a tu sa spinká??? 😕

dara9402
21. máj 2008

ahooooooooj aleex ja som tuuu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre