Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

meusicka
1. okt 2008

gio... tak jej asi budeme musiet napisat. a co google? ani ona sa tu neukazuje alebo o kaboc nieco nevie??

giovannajana
1. okt 2008

... ale vám je 😀

meusicka
1. okt 2008

mirip..moja nebojaj, vsetky tu budeme na teba mysliet 🙂

giovannajana
1. okt 2008

goog sa tu tiež už dlho neukázala. Neviem, čo s ňou je.

cukruska1920
1. okt 2008

meus...aj ja sa cudujem....normalne tuzim po vracani 😉 dnes ma len pobolieva podbrusko ale inak vobec ale vobec nic...inak moja starka hovorila ze jej tiez nebyvalo vobec zle...asi je to dedicne 😀

meusicka
1. okt 2008

gio.... je nam kus cudne, v skrini je vsetko prilis maleho rozmeru a funim uz pri par schodoch 😝 joj a to som este nepisala, ze sa mi tazko davaju ponozky 😅 😝

giovannajana
1. okt 2008

ozaj, neviete, čo je nové s evitkou? Ráno išla do pôrodnice.

meusicka
1. okt 2008

cukrus... je to mozne i ked u mna to nevyslo.

mirip
1. okt 2008

nmala rodiť cisárskym

giovannajana
1. okt 2008

meusik, hneď by som s tebou menila 😉

meusicka
1. okt 2008

gio... to netusim, ale budem rada ked uz konecne oznami ze Adamko je na svete. ale ja si myslim, ze este nebol ziadny problem, ved si spomen, ze jej vlastne o dost posunuli termin, kedze maly bol "velky", ale pritom ona asi tiez vedela kedy otehulkovala.

ja napr. presne zodpovedam velkostou od mrchy, takze kym babam januarovkam uz vacsine posunuli termin, ja mam zatial len jeden, podla mrchy 😕

cukruska1920
1. okt 2008

meus...sak som sa pytala doktorky ze preco mi nebyva zle a povedala mi ze mam byt len rada....mmh

meusicka
1. okt 2008

ved ona nam da vediet hned ako bude schopna, ale zatial este v albumiku nebola. sice neviem, ci potom uz nemame pozerat oktobrovky 😕

giovannajana
1. okt 2008

cukru, ani mne nebývalo zle 😉

mirip
1. okt 2008

ani mne

meusicka
1. okt 2008

cukrus... ved len bud rada. nie vsetky baby su take citlive na zvysovanie Hcg v tele. niektorym to vobec nic nerobi.

meusicka
1. okt 2008

joj baby. idem ja troska lahnut, dnes som doobeda sedela na endokrinologii, tak som utahana ako kon 🙄

meusicka
1. okt 2008

majte sa tu zatial krasne. papa 😉

cukruska1920
1. okt 2008

gio..tak niesom sama.... 😀

giovannajana
1. okt 2008

pa meusik 😉

cukru, ale zato teraz by som vydržala čokoľvek, len aby som mohla byť tehuľka 😔

cukruska1920
1. okt 2008

gio...ved ja by som tiez radsej vracavala aby som vedela ze je vsetko ok.....ale to treba len mysliet na dobre a nie na zle......a este si muza neprehovorila na SPG?

giovannajana
1. okt 2008

cukru, veru nie. On vraj zo seba pokusného králika robiť nenechá 😠 😠 😠 Takže neviem, čo bude ďalej. Som v hroznej depke. Plačem aj pri reklame, v ktorej je bábätko. Ešte že mám malú.

cukruska1920
1. okt 2008

gio....tak chod na neho tvrdo....sa ho opytaj ci on babo nechce ked preto nic nerobi

giovannajana
1. okt 2008

cukru, to som už skúšala. On dieťa chce, ale vyšetriť sa nedá. Nepomohlo ani to, že som ho presviedčala, že je určite v poriadku, ale keďže sa dnes vyšetruje pár, tak bez toho sa moje vyšetrenia nepohnú ďalej. Nepomohlo. Mne bez toho moja doktorka nepredpíše ani clostyl. Neviem, ako sa budem tváriť, keď tam prídem na kontrolu asi budem vyzerať, akoby som to chcela len ja.

cukruska1920
1. okt 2008

gio...chlapi su divne tvory......asi ich nikdy nepochopime

giovannajana
1. okt 2008

veru, je to na zbláznenie 🙄

chruminka
5. okt 2008

ahoj,
vie dakto co je s evitkou ? 😨

dara9402
6. okt 2008

ahojte dievcence no ako sa mate???????

anjelinka
6. okt 2008

Ahojte dievcata, je tu niekto?

anjelinka
5. jan 2009

Babenyyyy, podme trosku oprasit staru temu 😅 😅 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre