Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

anjelinka
11. sep 2008

Ahojte dievcata,

giovka, ahoj srdiecko, videla som Alenku na fotke, je z nej krasna velka slecna. Ja neucim, robim v skolstve, ale neucim, inak v pohodke sa mavam.

evitkamalicka
11. sep 2008

ahojte, Silwi dnes porodila Miska, 3700g a 51cm

anjelinka
11. sep 2008

Jeeeeej, to fakt? Super sprava, ved este vcera som s nou pisala....prislo to asi nahle. supeeeer. tak veeeelmi sa tesim.

evitkamalicka
11. sep 2008

anjeli fakt, dnes sa cely den neukazala v septembrovkach a teraz o siedmej pisal jej muzik ze uz to maju za sebou 😵

anjelinka
11. sep 2008

ano, to som si precitala, ale ja som dnes cely den mala takeho tusaka, ze dnes bude rodit, neviem, citila som to. evka, uz to mas pred sebou teraz ty a potom mihanka a potom horajda....juuuuj....potom nam dufam da niekto vediet, ze si v porodke 😉 😉

evitkamalicka
11. sep 2008

anjeli ja si beriem zo sebou do porodky notebook aj z netom 😀

anjelinka
11. sep 2008

Ahaaaa, tak to je super, ale si aj oddychni, nieze po porode sa hned napojis 😉 😉 😉 , my vydrzime... 😉

evitkamalicka
11. sep 2008

anjeli neboj, nebudem to prehanat, nebudem mat tolko casu ked sa bude treba venovat malinkemu

anjelinka
11. sep 2008

Ved urcite, ale ozvi sa nam, ze co a ako. Idem pozerat ordinaciu, tak zatial papa a drzkajte sa s malinkym. 😉

anjelinka
12. sep 2008

Dobre ranko sa praje 😉

chruminka
12. sep 2008

anjeli jej ahoj dobre ranko

chruminka
12. sep 2008

😒 nikde nikto ....

anjelinka
12. sep 2008

Tu soooom, ahojky chruminka, mala som nejaku pracu 😉

chruminka
12. sep 2008

ja som doma mam dovolenku inac by som tu nevedela byt 😒
anjeli ako sa mas,nieco nove?

anjelinka
12. sep 2008

Ja som v praci, dnes som tu sama, tak mozem byt aj nete, sice, mam nejaku robotu, ale to popri nete urobim.

Vsetko po starom u nas, teraz sa tesim na predlzeny vikendik, ale je nejako chladno, rano som si uz brala aj jesennu bundu. A ty? 🙂

chruminka
12. sep 2008

jasne ze popri praci sa da aj konikovat 😉 ,aj ja som to tak robila kym mi to nemci nezablokovali 😠

u nas vykuka z pomedzi mrakov slniecko a teplomer ukazuje 18 stup. co je asi na tuto hodinu ok,vsak uvidime,snad bude teplo lebo ja po laparke este neobleciem ziadne gate...racsej mam teraz saty.

evitkamalicka
12. sep 2008

tak som spat z posty 🙂

anjelinka
12. sep 2008

Ahojky Evka, tak ako? Na co si bola na poste?

Chruminka, tak chvalabohu my to tu nemame zablokovane, pretoze potrebujeme z netu siroky zaber informacii,vela s netom robime, tak si neviem predstavit, zeby nam net zablokovali. Tu v Kosiciach uz zacalo svieti slnko,ale je aj tak chladno vonku.

Kto ti naplanoval laparku? V centre alebo doktor? Ja som bola na laparke pred dvomi rokmi, viem,ake to je, navyse ja som par dni potom cestovala uz, tak mala som len take volne teplaky, nenosila som vobec nic, co by ma mohlo stahovat, na rifle som sa odhodlala az po dvoch, troch tyzdnoch, aj ked mi dr. povedal, ze to neni problem, ale tak moj pocit bol taky cudny, bala som sa, aby som nieco nepobabrala.

evitkamalicka
12. sep 2008

anjeli bola som vybrat prebalovaciu podlozku co sme este na poslednu chvilu objednali

anjelinka
12. sep 2008

jeeej, to je super, hlavne, ze stihla dojst, ked si este domka.

chruminka
12. sep 2008

anjeli ani ja nemam net zavlokovany aj ja potrebujem cely den net na moju pracu ale zablokovali par stranok napr. kde je chat....alebo telka ....
jej ja som aj zabudla ze s s KE moj drahy je z KE 😀
laparku mi naprogramovali v GF v BA a uz vcera pri vybere stehov sme napisali ziadost na IVF a stymi riflami mam taky isty pocit.....som pisala kamoske co je tehu ze som si od nej mala pozicat tehotenske gate ...tie maju taku super volnu gumu 😉

Evi tak ako maly este nechce na svet? 😵

anjelinka
12. sep 2008

chruminka, z KE mas manzela? A ako ste sa spoznali, ked tak daleko od seba? 😉

chruminka
12. sep 2008

Anjeli no my sme sa este nezobrali 😕 .....ale sme spolu uz 7 rokov a spoznali sme sa v BA (on tu uz 10rokov robi )cez jedneho jeho kamosa z KE....je to take domotane....ale mam viacero kamosiek co mame vychodnarov 😀 a nestazujeme sa, mne sa v KE paci

chruminka
12. sep 2008

evi hallo?

evitkamalicka
12. sep 2008

chrumi este sa mu nechce

chruminka
12. sep 2008

ale vsak este ma tusim dve tyzdne cas ci nie ?

evitkamalicka
12. sep 2008

chrumi ale prvy termin mam v pondelok 15.9. a druhy 27.9.

chruminka
12. sep 2008

evi to su dva terminy?

anjelinka
12. sep 2008

som tu baby, musela som odbehnut.

ja len, videli ste cukruskin test v albume? je tehulka 😉

evitkamalicka
12. sep 2008

chrumi hej dva terminy...kazda zena zvykne mat dva terminy, jeden podla poslednej MS a jeden podla bohybov a velkosti babatka

anjeli hej videli 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre