Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

alex
30. apr 2008

ale daj vedieť potom.
A už ani nešpiníš? Možno sa len vajko zahniezďovalo.

horajda
30. apr 2008

ahojte 😀

giovannajana
30. apr 2008

ahojte 😉

čau hori 🙂 Dlho sme sa nevideli. Ako sa mi máš?

rybca
30. apr 2008

no zatial som mala krv len na papiery po zachode, na vlozke zatial nic dnes, vcera som len spinila, ale uvidim, aj ked, asi by som mala pre istotu otestovat, lebo do 5.dc mam brat clostil a ten sa nesmie brat ked je zena tehotna

horajda
30. apr 2008

jej ahoj gio,ty sa pochval!

ja celkom fajne,stale papkam a papkam aby mi nebolo zle 😀 hm to su ale vyhovorky a este ziadne brusko nemam ☹ a ani som nepribrala,este si asi pockam,uz sa mi blizi kontrola hura 🙂

giovannajana
30. apr 2008

ja neviem 😒 Som len 20DC a už ma zas bolí brucho. Mrcha pravdepodobne zas dôjde skôr. ☹

Maličkú mám chorú. Zase som si všimla, že nepočuje a navyše mala vysoké teploty. Včera sme boli u lekárky a zase má obojstranný zápal stredného ucha a aj chytené hrdlo. ☹

horajda
30. apr 2008

juj chudatko male a preco sa jej to stale opakuje?

giovannajana
30. apr 2008

netuším. Donedávna vôbec nebývala chorá. Dokonca po nástupe do škôlky sa držala 4 mesiace, čo bola aj jej lekárka prekvapená, lebo vtedy deti začínajú byť náchylnejšie. A teraz má toto už druhý krát od februára.

giovannajana
30. apr 2008

ináč aha, aký pekný grafík 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/1fe4d2 (teploty mi stúpajú po dva dni)

horajda
30. apr 2008

tak snad sa z toho co najskor dostane a co na to hovori lekarka,nemoze to byt nieco chronicke?

krasny grafik!!!a snaziklovali ste?

silwietta
30. apr 2008

ahojte babulky 😉

silwietta
30. apr 2008

gio, len nech sa teplotka pekne takto drzi 😵

rybca
30. apr 2008

silwi - ahoj..🙂

horajda
30. apr 2008

ahoj silwi

silwietta
30. apr 2008

co mate nove babule?

giovannajana
30. apr 2008

lekárka na to nič nepovedala. Ale viem, že deti bývajú náchylnejšie na zápaly stredného ucha, lebo eustachova trubica je ešte krátka a stačí aj malý soplík a tie baktérie či vírusy sa ľahko a rýchlo dostanú do ušiek. Mňa len udivuje, že ju to nebolí, lebo ja so to mávala cca do 15 rokov a dosť to bolelo. Takto ju musím stále sledovať, či počuje dobre.

snažilkovali sme 15 a 16DC, takže podľa grafu až po ovulke 😠 . Už teraz ma zase bolí brucho, takže predpokladám, že do konca víkendu je tu mrcha ako na koni a zase skôr 😠

silwietta
30. apr 2008

gio dufam, ze jej to rychlo prejde... nastastie si ju tak vsimas a hned si bezala k lekarke... ved aj minule nebyt toho ze si si vsimla ze horsie pocuje na to nedojdes...

giovannajana
30. apr 2008

silwi, už 20tt ??? 😨 😨 😨 Veď o chvíľu rodíš... 😅

silwietta
30. apr 2008

gio nestracaj nadej... uvidis co sa vyvinie 😉

silwietta
30. apr 2008

nestras, na porod este nie som pripravena 😝 ale leti to veru...

silwietta
30. apr 2008

uz aj drobcek o sebe dava vediet od soboty a uz tu zubrienku v brusku aj citim 😵

giovannajana
30. apr 2008

silwi, a povedali ti po amnio aj pohlavie?

silwietta
30. apr 2008

gio vysledky budu az o tyzden... ale budem chciet vediet...

giovannajana
30. apr 2008

tak teda držím palce, nech všetko dopadne dobre 😉

silwietta
30. apr 2008

dakujem... ved ja sa potom isto ozvem 😉

horajda
30. apr 2008

aj ja drzim prsteky 🙂

gio takze si s Alenkou doma?

alex
30. apr 2008

Jéééj Silwi, takže už sa žubrienka ozýva 😵 to musí byť super 🙂

silwietta
30. apr 2008

ahojky alex ... hej uz sa ozyva potvorka mala 😵 strasne sa z toho vytesujem 😵

giovannajana
30. apr 2008

hori, ja som v práci a malá je u mamy. Volala som jej a že dnes ešte nemala teplotu. Tak som rada 🙂

horajda
30. apr 2008

to mas usper ze mas maminu na dochodku,moja etse tvrdo pracuje a este aj bude ma iba 50

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre