Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

rybca
12. máj 2008

hej, skusime pohladat..🙂))

susy82
12. máj 2008

ahojte
Dara gratulujem 🙂

dara9402
12. máj 2008

dakujem kocky za gratulacie 🙂

vejinka
12. máj 2008

dara som taka rada ...gratulujeeeem 😉

vejinka
12. máj 2008

dara potom daj do albumiku testik..radi si kukneme 😉

janino
12. máj 2008

jeeeeej dara..blahoželáááááááááááááááááááááááááám 😵 😵

mirip
12. máj 2008

Ahojte dievčatá, no prišla som len na skok, som nakukla ako sa máte a ako tak pozerám len som sa akurát zdepkovala, vystresovala a asi mi nič iné neostáva len ísť preč 😒

cukruska1920
12. máj 2008

preco mi nevidiet stranku?

dara9402
13. máj 2008

ahojte kocky je tu niekto??

horajda
13. máj 2008

dari ako mas?Robila si dnes testik? 😵

mihanka
13. máj 2008

ahojte ja len na skok, som v praci, a dnes chcem toho vela stihnut... ako sa mate??? co nove???
dara... este raz gratulujem... 😵 🙂
ja som bola na utz.... dr nevidel nic medzi nozkami, takze to vyzera na dievcatko, teda zdrave dievcatko... 😵 😀

giovannajana
13. máj 2008

ahojte maminy 😉

dara9402
13. máj 2008

ahojte
hej robila som este jeden testik ta drha ciarka bola stale slaba ale volala som doki tak idem v stredu na buduci tyzden

horajda
13. máj 2008

ahoj gio a ahoj mihi.

jej mihi to uz vies pohlavie,uzasne!!!!!!

dari neva testnes este raz cez vikend ne 🙂

gio ako mas?

giovannajana
13. máj 2008

mám sa asi takto: http://www.fertilityfriend.com/home/1fe4d2
Bojujem so zmiešanými pocitmi. Na jednej strane som strašne šťastná, že to darke konečne vyšlo a na druhej depkujem. Včera sme boli s malou na prechádzke po škôlke a toľko bolo tam kočíkov a tehuliek... Jedna známa, ktorá len nedávno porodila druhé tlačila kočík a ja pozerám a ona že "už máme tretie" 😨 No ja nechápem, či si ten bocian nesplietol panelák, lebo oni bývajú neďaleko. 😒

giovannajana
13. máj 2008

mihi, dievčatko je super!!! 😉

horajda
13. máj 2008

no asi sa spletol gio ten bocianik ale nabuduce uz trafi k vam neboj!!!sak mas zaciatok cyklu neboj vyjde to!!!

giovannajana
13. máj 2008

no neviem. Keď pozriem na darkine snažilkovanie, tak my by sme mali menej krížikov ako oni prázdnych miest 😀

horajda
13. máj 2008

ja viem asi to nie je lahke spracovat tvojeho manzelika ale skus mu to nejak vysvetlit,fakt je ta frekvencia milovani dolezita,ono to potom uz nema kam ujst ked je to kazdy den 😀

dara9402
13. máj 2008

gio tie xxxxxxxxx su kyselinka listova nie snazilkovanie 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

giovannajana
13. máj 2008

uff, dari. už som sa zľakla... 😀 😀 😀

dara9402
13. máj 2008

cosi tolko by sme nevladali stacilo 8x a trafit ovu

mihanka
13. máj 2008

dakujem vam srdiecka... neboj gio, podari sa uvidis... 😉
tes sa zo zdraveho dievcatka a zo snazilkovania... 😉 😵 pride to urcite..
idem pracovat, mam toho vela... papa, krasny den...

giovannajana
13. máj 2008

hori, to s tým snažilkovaním je aj moja vina, lebo mimo ovu sa nechce zase mne a on sa potom hnevá, že nie je robot. A bohužiaľ má pravdu. Ale keď to chce tak isto ako ja, tak musíme trochu aj podľa toho cyklu... On hovorí, že má obavy, či sa niečo nestalo počas cisárskeho. Ale doktorka hovorí, že je všetko OK.

giovannajana
13. máj 2008

mihi, veď ja sa veľmi teším z mojej babuľky. Včera mali v škôlke besiedku ku dňu matiek. Také boli tie detičky zlatučké. Naša Alenka bola v jednej scénke snežienka, ktorá nevie, či už má vykvitnúť a tak nádherne to zahrala, že keď som to večer púšťala manželovi, normálne sa rozplakal. 😵

horajda
13. máj 2008

aj my sme to gio mierlili na tu ovu a tiez sme nevladali mimo toho a ani sa nam nechcelo,ale proste vsetci hovoria,ze sa to da,tak ze sa proste dvaja ludia miluju kedy chcu ale ja si myslim ze to musi byt mierene a nepride to iba tak z neba

giovannajana
13. máj 2008

hori, je to tak 😉

a ako sa ti tehuľkuje? Kedy máš ďalšiu poradňu?

google
autor
13. máj 2008

ahojte babule

giovannajana
13. máj 2008

čau googíííí 😉

google
autor
13. máj 2008

ahojky gio, ako sa mas? kukam ze ti zacal novy cyklus, tak vela stastia!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre