Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

tessa
27. sep 2008

jaaaj moja,
som akurát našla stránku, kde sa dá podľa fotiek porovnať, na koho sa podobajú deti a vyšlo mi, že viac na muža.. 😀 😀

anjelinka
27. sep 2008

hod link na tu stranku 😀

tessa
27. sep 2008

anjeli, dobrú nocku,
napísem ti potom IP 😉

anjelinka
27. sep 2008

Oki, ozvi sa, ked budes mat cas. Dobru nocku zelam, idem aj ja, ledva skulim na monitor. Papa, vela zdravicka. 😉

anjelinka
27. sep 2008

Dik, papa 😉

anjelinka
30. sep 2008

Ahojte 😉

giovannajana
1. okt 2008

ahoooj 🙂 🙂 🙂

mirip
1. okt 2008

Ahoj gio? Ešte si tu?

giovannajana
1. okt 2008

miri, tu som. Je mi veľmi ľúto, čo sa stalo. Povedali vám prečo?

mirip
1. okt 2008

nie bol to missed ab. 😔

giovannajana
1. okt 2008

hm, je to nespravodlivé ☹ Držím palce, nech to čím skôr výjde opäť, ale tentokrát už s úspešným koncom 😵

mirip
1. okt 2008

no ak budem zase čakať tri roky ako doteraz tak to už budem mať 34, dakujem pekne a aj teraz ani neviem ako dlho budem musieť čakať 😔 😢

giovannajana
1. okt 2008

zlatko, len sa netráp. Ja viem, že som to tu už niekoľkokrát písala, o tej mojej dobrej kamoške. Tak sa budem asi opakovať... Tiež mala endometriózu. Teraz má 36 rokov a jej synček 2,5 a dcérka bude mať teraz v októbri rôčik. A druhý krát otehotnela, ani nevedela ako 😉 Treba veriť, miri 🙂

giovannajana
1. okt 2008

aspoň viete, kde je problém. Ja to asi nikdy nezistím. 😒

mirip
1. okt 2008

ja viem že to prejde no momentálne sa mi zdútil celý svet a som akurát rada že som po dvoch dnoch prestala revať 😔

giovannajana
1. okt 2008

cítim s tebou. Viem, že akékoľvek slová sú zbytočné...

meusicka
1. okt 2008

ahojte baby, som tu par dni nebola a uz vas nestiham ani odsledovat co sa deje 😅

mirip.... to je mi strasne luto, ze ste prisli o babenko, ale neboj, coskoro sa vam urcite opat zadari. verim ze tentoraz si to neda tak nacas. kedy mozete opat zacat snazilkovat? urcite vam to vyjde, neboooj, joj aj ja revem, to nie je fer 😢

inac vidim, ze rybca je tehu???

giovannajana
1. okt 2008

ahoj meusik 🙂 ako sa ti darí?

áno, rybca je tehu, aj cukruska 😉

meusicka
1. okt 2008

giovka.... o cukruske som vedela, ale ta rybca, to som zistila len pred chvilockou. uz som jej pisala IP.

a nevies co je s egyptankou?

cukruska1920
1. okt 2008

Spominal ma niekto? 😀

meusicka
1. okt 2008

ja sa mam celkom dobre. minule nam zistil doki nejaky zapal tak nam zobral stery a teraz v pondelok idem na poradnu. dufam, ze to nebude nic vazne. no a ideme aj na ten glukozovy test. dufam ze sa tam nezblinkam 😝 inac male nechce ukazat co bude, minule si dalo medzi nozicky pupocnu snuru, nezbednik maly, takze neviem cim ma prekvapi teraz. 😕

giovannajana
1. okt 2008

z času na čas sa tu ukáže. Má sa fajn, myslím. Ale vieš kto tu už strašne dlho nebol? kaboca... Nevieš, čo s ňou je? Už by mala aj pomaly rodiť 🙂

mirip
1. okt 2008

meusi to neviem, ešte len včera som bola na čistení a o dva týždne mám ísť na kontorlu a potom sa s dokym porozprávam

meusicka
1. okt 2008

cukrus ahoj. ako sa mas?? uz nejake tehu priznaky?? ja som to v 8tt vzdala a dala sa vypisat.

giovka.. kabocik mi minule odpisovala na IP, vraj sa ma dobre, ale aj vtedy tu bola len na skok, pozhanat si nejaky zoznam. co vsetko treba nakupit. vela vraj na MK nechodi. no skus kuknut jej album, ci tam nema nejake aktuality.

cukruska1920
1. okt 2008

meus...ziadne 😀

meusicka
1. okt 2008

mirip... ono sa hovori, ze po kyrete ja maternica citlivejsia a nachylnejsia na otehulkovanie, tak hadam to bude aj tvoj pripad. drzim ti k tomu silno pasticky.

giovannajana
1. okt 2008

meus, práveže nemá. Posledná zmena je tuším 30.5. 😒

meusicka
1. okt 2008

cukrus.. no toto, mna vtedy uz natahovalo jedna radost a bola som schopna zaspat aj postojacky 😀 sice niekedy ma natiahne este aj teraz 😝

mirip
1. okt 2008

ved uvidíme čo povie doky na kontrole 14ho ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre