Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

scarlette
7. sep 2008

mirip vydrz do zajtra, uvidis co ti povie dr
a potom budes dufam stastna, alternativu ze by si bola dalej smutna nepripustam

chruminka
7. sep 2008

mirip hlavu hore vsak uvidis co ti zajtra povedia a treba to brat pozitivne a verit!

mirip
7. sep 2008

ja viem scar, ale ak to bude opačne tak neviem 😢

scarlette
7. sep 2008

tak potom budes moct smutit ale sa aj vyrozpravat tu na MK

mirip
7. sep 2008

to sa nedá, sa snažím myslieť pozitívne, a dúfam že ked sa možeme už tešiť tak hádam to nie je len pár týždnov ale už nastálo, ale ked baby nebude neviem čo uorbím, už teraz som mimo ked to nesedí tak ako má 😢

chruminka
7. sep 2008

mirip netrap sa dopredu skus sa dako odreagovat 😉

scarlette
7. sep 2008

mirip presne tak ako hovori chruminka, netrap sa dopredu, nic tym nezmenis a mozes si uskodit... hlavu hore, mozno to mimco dobehlo 😉

mirip
7. sep 2008

to pochybujem že za týždeň dobehlo dva týždne, mne by stačilo len keby tam bolo zajtra už srdiečko 😔 😢

scarlette
7. sep 2008

mirip tak to srdiecko tam bude a basta

chruminka
7. sep 2008

mirip 😅 🙂 😉 😵 😀

mirip
7. sep 2008

bárs by ste mali pravdu.........aj muž stále utešuje, že ked nám p.Boh doprial sa konečne po takm čase sa tešiť tak určite nie len na pár týždňov, ale že ked to nevyjde urobíme si druhé...............ale ja už nechcem zase prejsť tým čo doteraz odznova 😢 😢 😢

chruminka
7. sep 2008

mirip ja ti verim ale 😅 🙂 😉 😀 😵

mirip
7. sep 2008

Ok idem ja, určite pojdem až popoludní, sa v robote možem dovtedy aj zblázniť 😢 😢 😢 😢 ahojte

chruminka
7. sep 2008

mirip drz sa papa a skus sa odreagovat a pocuvaj co ti hovori manzel papa

scarlette
7. sep 2008

miri drz sa

scarlette
7. sep 2008

chruminka a ty ako?

chruminka
7. sep 2008

ja si uz musim zasa lahnut lebo som treti den po laparke a uz som to dnes asi prehnala s tym chodenim a zacina ma to boliet.zajtra chcem ist do prace tak uvidim.
scar drzkaj sa a drzim palce

scarlette
7. sep 2008

chrumi tak si davaj na seba pozor a aj ty sa drz pa

anjelinka
7. sep 2008

Ahojte, je tu este niekto? 😉

anjelinka
7. sep 2008

aaaa, premyslala som, ze treba pekne temicku ozivit ako niekedy, aby vsetky, ktore chcu boli supito tehulkami 😵

chruminka
9. sep 2008

caute babulky ja mam taku prozbu znamych syn havaroval na motorke a je v krytickom stave nepoznate dakoho kto by vedel na jeho meno darovat krv!j
je jedno aku krvnu skupinu lebo oni to beru kus za kus a nemusi to byt ani v BA hoci kde na SK len to musi byt na jeho meno:

MARTIN HARNOŠ lezi na KRAMAROCH

dakujem velmi velmi pekne ak by sa dalo a poznate dakoho tak prosim prosim prosim

cukruska1920
9. sep 2008

chrumi to ma mrzi co sa stalo.....a co mu vlastne je?

anjelinka
10. sep 2008

Hmm, chruminka, to ma velmi mrzi. Ako sa ma dnes chlapec? Ja nechodievam darovavat krv, ani nikoho nepoznam, kto by mohol ist...

Inak, babeny, kde ste sa vsetky podeli? Vlastne..z mnohych su uz tehulky a o chvilku aj maminky, ako zo silwinky a evitky.. 😉

chruminka
10. sep 2008

caute tak uz tu krv netreba,chalan dnes zomrel ☹ 😢

scarlette
10. sep 2008

chrumi ☹

anjeli cau,
no asi nie jemoc casu... ja osobne neviem kde mi hlava stoji teraz 😅
ako samas?

anjelinka
10. sep 2008

scarletti, ahojky, ako pozeram, tak uz stimulujes, ake su pocity? hmm?

scarlette
11. sep 2008

anjeli celkom v pohode len ma miestami prepada zravost... v sobotu idem na odber tak sa im hadam podari odobrat tie 2vajka co mam 😒

giovannajana
11. sep 2008

Ahojte 🙂

chrumi, to je mi ľúto ☹ cca pred 2 dňami zas syna kolegu môjho manžela prešiel vlak. Nemal ani 21 rokov. Prešiel s bicyklom cez zatvorené rampy a asi mal hudbu v ušiach a ten vlak nepočul, lebo vraj na neho ľudia kričali, že tam nemá ísť a nereagoval... ☹ Strašné. Toľko nešťastí v poslednej dobe... Ja teraz stále myslím na tú študentku Barboru. Už sa potvrdilo, že je mŕtva... ☹

anjelik, ako sa ti darí? Už učíš?

scar, takže ideš na IVF? Kedy? Budem ti držať päste 😉

scarlette
11. sep 2008

gio v sobotu mam odber, ak sa podari tak na ET idem niekedy buduci tyzden,,, dakujem

chruminka
11. sep 2008

gio mas pravdu je neuveritelne co sa deje 😢
a inac sa mas?Alenka poslucha?Ake si mala leto? Boze som taka zvedava ...som tu dlho nebola 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre