Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

nellie_
9. máj 2008

ja som tiez merala teplotu minuly mesiac, ale nastvalo ma to, tak tento nemeriam, len ma to stresovalo akosik. 😅 😅 😅

Horaj na kolko ides na slovensko? 😉

giovannajana
9. máj 2008

hori a domček už máte postavený?

anjelinka
9. máj 2008

Ahojte dievcata,

vidim, ze ma spominate, len akosi nemam cas chodit na net. A to este stale nemam stalu pracu, len stale niekam chodime, potom uz sa mi nechce zapinat ani net.

Vsetky pozdravujem 😉

google
autor
9. máj 2008

ahoj anjelinka, ako dopadol HP a ako pokracujete v snazeni?

anjelinka
9. máj 2008

Zuzik, v snazeni? Nesnazime nejako extra, bud sa podari, alebo sa nepodari, sa tym vobec nezaoberame. HP neviem, nevedela som sa dovolat dva dni na endo, tak skusim v pondelok tam mozno aj ist osobne, niekedy rano zabehneme, tak dam potom vediet.

google
autor
9. máj 2008

moc ti drzim palceky.

anjelinka
9. máj 2008

Dik, ja to beriem uz len tak, ze bude, ako ma byt, pravdupovediac, sa nehrniem ani za tymi vysledkami velmi, ale uz ked som tam chodila, kazali mi volat, pojdem pre tie vysledky. Aj ked sa mi tam strasne nechce ist, lenze sa tam dovolat je katastrofa.

google
autor
9. máj 2008

a planujes aj dalsie kroky? myslim ci sa zverite do starostlivosti nejakeho centra. a co manzel, bol na tom spg?

vejinka
9. máj 2008

ahojte kocky..poslem vam par vysoko nakazlivych virusikov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt 😉

google
autor
9. máj 2008

vejinka dakujeme

anjelinka
9. máj 2008

Nie, ziadne kroky, uvidime, co bude dalej, ale centrum urcite nie zatial. Na spg este nebol, raz ide, potom povie, ze maju v robote vela roboty, nevie, kedy to stihne, on nebude vysedavat u dr. a podobne.
A ty ako sa mi mas Zuzi?

Veji, ahojky, pekne ti tt pribudaju.

vejinka
9. máj 2008

google..nemate za co...keby to padlo este do urodnej pody...to by som si zelala najviac 😉

evitkamalicka
9. máj 2008

kocky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

google
autor
9. máj 2008

anjelinka - aaale ide to, tiez uz na "to" tak moc nemyslim, aspon sa snazim.

google
autor
9. máj 2008

...ale pravda je ze uplne sa od toho odputat neda...

anjelinka
9. máj 2008

Ja mam Zuzi pocit, ze uz potom clovek akosi od toho prestane byt zavisly, ja uz absolutne, nejako mi je to jedno, mozno len take obdobie a mozno prave to nas niekam posunie, uvidime.

google
autor
9. máj 2008

anjeli vtedy je najlepsia sanca... ked na to nemyslis.
a inak co mate nove? co sa niekedy nezastavis na kus reci cez ICQ alebo Skype?

anjelinka
9. máj 2008

Zuzik, uz si musim najst cas prist, teraz uz musim ist, tak najskor v pondelok, papa mojka, pekny vikendik zelam. 😉

google
autor
9. máj 2008

papa aj tebe.

horajda
9. máj 2008

nellie ina na 5 dni tusim ale aj to staci na oddych a uzitie si domova 🙂 a potom na stalo v oktobri na to sa najviac tesim.

googli a ty si odkial?ze kam mam prist na tu mrzku?😉

gio este nie,strecha uz bude pomalicky. v oktobri ideme byvat k mojej maminke do BA a budeme tam az do jari leta 2009 a potom sa prestahujeme do nasho hniezdocka sa tesim velmi. a ty sa ako mas? uz je mala zdrava?

evitkamalicka
9. máj 2008

hori a kedy sa teda vraciate na Slovensko?

giovannajana
9. máj 2008

v pondelok sme boli na kontrole. Ušká a hrdlo už má v poriadku, len nosné mandle má ešte trošku zväčšené. Dokina sa pýtala, či v noci nechrápe a malá jej odpovedala "...no, ja chrápem ako píla ... motorová..." Po tomto šplechu dostala doktorka aj so sestričkou záchvat smiechu. 😀 Predpísala jej nejaké kvapky do nosa, že aby sa jej to nevrátilo do uší, tak uvidíme.

horajda
9. máj 2008

zlata, to ma po tebe asi to vtipkovanie ze?

horajda
9. máj 2008

idem sa trosku poprechadzat nech mi nerastie bachorcek 😉 ale nie srandujem hihihi

horajda
9. máj 2008

uz som tu a tu nikoho ☹

janino
11. máj 2008

fíha...tu sa víkenduje vo veľkom....my sme práve vymaľovali balkón...ja sa tak tešííííííííím... 😀 😀

vejinka
11. máj 2008

ahojte zienky

janino
11. máj 2008

ahoj veji...ty už 24tt....to ale letííííííííííííííí

vejinka
11. máj 2008

janino..ahojcek no hej leti..ani sa to nezdaaa..inak ako sa mas..som ta tu dlho nevidela

janino
11. máj 2008

nechodím, lebo mám veľa robotky...ale mám sa ok...robili mi hormonálny profil, že je všetko o.k.....tak (ne)čakáme mrchu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre