Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

elise
17. jún 2008

rodičia anjelinka zostali už na západe a narodili sme sa tam ja a môj brácho 😉 ale ešte mám aj niekedy východnárske koncovky v slovách a dokonca som sa snažila kolegu presvedčiť je to spisovné napríklad dávam ch nakonci slov.....je toho vela a sbabkou sme sa aj vychodnarsky rozprávali a chýba mito veľmi bohužial zomrela pred 7 rokmi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

anjelinka
17. jún 2008

babicka ma mrzi ☹ 😒 . ja mam tiez moju babinku, rozpravam sa s nou len po vychodniarsky, dokonca moj manzel, rodak z Martina, krasna lubozvucna slovencina, zacina chytat slova od nas, aj mu ujdu parkrat, ale pristane mu to...no chcem, aby si len krasne pekne zachoval svoj prizvuk, s ktorym do KE prisiel, take lahodne na pocuvanie.... 😉

Budem koncit, rano musim ist na urad prace, tak prajem dobru nocku a dufam, ze popiseme este.

elise
17. jún 2008

dobru nocku anjelika 😉 😉 uspešne zajtra vybav a teším sa ked popíšeme 😉 😉

horajda
20. jún 2008

baby a konik na nejako zosmutnieva,kde ste vsetky

vejinka
20. jún 2008

ja som tu 😉

mirip
20. jún 2008

halooooooooooooo ste tuuuuuuu 😲

scarlette
23. jún 2008

ahojte dievcence co nove?
ja som unavena ako pes a mam pocit ze uz vobec nevladzem, musim zvladnut este stahovanie tento tyzden a potom budem tyzden len oddychovat...
inak vo stvrtok idem do CARu tak som zvedava co nam povedia 🙂

anjelinka
23. jún 2008

Ahojte dievcata, ako sa mame???

Horik, minule som na teba myslela. Davno som ta "nevidela". Pisni niekedy do IP, ako sa mavas, budem rada.

Tak papa, majte sa. 😉

horajda
25. jún 2008

baby tak co nam povedali na ultrazvuku, si predstavte, ze cakame mozno dievcatko,ze teta nevidi pipika 😀 no ja odpadnem,ale baby je zdrave a ciperne 🙂

meusicka
25. jún 2008

jeeej hori, no tak ;

meusicka
25. jún 2008

tak na druhy pokus, kocur mi tu totiz skace po stole 😝

hori... tak to nevadi ze sa mozno pipik stratil, tak potom to moze byt mala slecinka. no a mozno ze len pipika Jakubko dobre ukryl 😉

horajda
26. jún 2008

no meusi vlastne sak to ani nevadi, len je to dobra sranda a priatel sa uz vytesoval s Jakubka tak teraz je dost vykolajeny ale nie ze by sa netesil, iba ho to asi soklo,este pred tym nez sme tam isli sme aj hovorili o tom ze nam mozno povedia ze je to dievcatko, no a sup tu to je...stale ale nevieme asi si pockame az do 29 augusta kedy ideme domkov a moj doki mi na isto povie, sak nech vieme ake vecicky nakupovat, no ni?

a ty sa ako mas moja? vidim ze ti uz cisielko je na 10tt to je uzasne ako to leti,ze?Este si domka?

janino
27. jún 2008

čaffte snažilky...

len som vám prišla povedať, že naše snažilkovanie skončilo podaním žiadosti o rozvod...môj manžel sa zbláznil 😢 😢 😔 😔 😔 😔

a že vám všetkým moc moc držím palce 😵 😵 😵

evitkamalicka
27. jún 2008

janino neblazni...co sa stalo?

giovannajana
27. jún 2008

jani a to len tak z ničoho nič? Nepreplo mu len t toho tepla? 😨 😒

horajda
27. jún 2008

jani a to ako sa stalo a ako to vlastne myslis? ☹

mihanka
27. jún 2008

Ahojte snazilky... 😵 😵
davno som tu nebola...
janino, co sa stalo???? 😕 😕

horajda
27. jún 2008

juj mihi ty uz 26 wau?ako sa mas?

mihanka
27. jún 2008

hori a ty 20!!! 😀 leti to...
mam sa fajne, vratili sme sa minuly tyzden z dovolenky, bolo fajnovo, mimi sa ma dobre, dnes sme mali sladke ranajky u dr - glukozovy test, tak uvidime v pondelok a ty? 🙂

mihanka
27. jún 2008

kraasne fotocky babatka... 🙂 😵

horajda
27. jún 2008

aj ty mas krasne fotky brusenka🙂
no my ani nevieme co cakame, lebo na SK nam povedali,ze chlapec a tu v UK ze dievca,hihihi tak si vyber,ale hlavne ze je zdravucke(musim si zaklopat)

mihanka
27. jún 2008

hori, presne tak, hlavne ze ste zdravi... ty mas brusko ako ja v 7 tt. nie 17... 😀 ja som riadna veleryba 😅
teraz ked budes na sk? a rodit teda budes tu na slovensku?

horajda
27. jún 2008

ale uz mi podrastlo, musim odfotit v nedelu 🙂
rodit budem jaska doma uz sme kupili letenku forever home na 1 Oktobra 2008 hura ako sa tesim, v utorok ideme na dovolenku na Malorcu 🙂

a ty pracujes?v robotke v poho?

mihanka
27. jún 2008

joooj 1.10, to uz budem pobalena a nachystana stepovat pred porodnicou... 😀
drzim ti palce, aby ste v poriadku zvladli cestu aj cele stahovanie, a kam idete na mallorku? my sme tam boli pred 2 rokmi... 😵 daj si hlavne pozor... vela pi a nesln sa vela... 🙂
v robote pohodickaaa... sedim si v kancli, robila som na zlozkach a teraz preklady... 🙂

janino
27. jún 2008

Písala som o tom na MS v téme "prvni rozvod" 😔 😔

stále na vás myslím a dúfam, že čoskoro budem opäť snažilka aj ja 🙂

držte sa holky 😉

mirip
27. jún 2008

čaf janino nevieme kde tá téma je, ale je mi lúto že ti to takto dopadlo 😒 😔

mihanka
27. jún 2008

jani, citala som trosku tu temu... (mirip je to na moja svadba)
je mi to velmi luto a riadny sok... velmi ti drzim palce, myslim na teba, aby si bola silna a nech sa to skonci akokolvek, aby si bola stastna... 😔

mirip
27. jún 2008

no už som to našla, jani nemáš čo lutovať, je to obyčajný hajzel a ešte aj jeho rodičia ešte vačší, ked ako si písala šla s ním mamička k advokátovi, takže ho v tom podporujú 😠 takému chlapovi len odcvaknúť a zavesiť do prievanu ked je schopný zájsť až pred oltár naslubovať a prisahať a potom mu jednoducho prdne v bedni a odkopne ako pokazenú hračku. držím ti prsty aby si to s ním mala čo najskor za sebou a našla potom toho pravého ktorý si ťa zaslúži a bude ťa naozaj milovať 😉

janino
28. jún 2008

ďakujem 🙂 😔

dara9402
2. júl 2008

ahojte kocky tak akosi to tu viazne po pravde aj mi trosken chybate ozvite sa obcas

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre