Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

rybca
24. apr 2008

katy a neskusas si krcok?

giovannajana
24. apr 2008

čau rybča. Mám sa veľmi dobre 😉

katy, snáď to bude OK

dasena
24. apr 2008

ahojte zenusky.uz vas chapem ako vam je ked pride mrcha a vy sa vyplakavate.tak mne sa chce teraz velmi plakat ale nemozem,som v praci.a po dalsie fest am a boli brucho,tak neviem ci aj z toho sa mi nechce plakat 😢

katy2
24. apr 2008

ani nie... obcas... vcera vecer bol tvrdy a dost nizko.... ale teraz tam nechcem babrat, este tam mam utrogestan

rybca
24. apr 2008

dasena - ja som uz v stadiu, ze premyslam, ci sa skutocne chcem zriect toho pohodlia a volnosti, ci skutocne chcem dieta, ale berem to ako fazu, ktora sa coskoro skonci a zase budem plna optimizmu..🙂

google
autor
24. apr 2008

rybca, kazda z nas ma obcas taketo pochybnosti... u mna to ani nie je o zriekani sa pohodlia, ale skor niekedy pochybujem, ze keby prislo bejby, ci to naozaj zvladnem...

rybca
24. apr 2008

google - aj to, a premyslam nad tym, ze ani neviem kedy ho mam prihlasit do skoly a podobne veci..🙂))

giovannajana
24. apr 2008

tak kočky, nad takým niečím ani nerozmýšľajte. Z vlastnej skúsenosti vám môžem povedať, že to určite zvládnete a že to naozaj ale naozaj stojí za to aj za cenu pohodlia 😉

giovannajana
24. apr 2008

rybča 😀 😀 😀 to myslíš vážne s tou školou?

rybca
24. apr 2008

gio - to ma fakt napadlo..🙂)))) ja viem,ze je to hlupost..🙂))

dasena
24. apr 2008

optimistikou som uz bola a mozno a ni neviem co chcem momentalne som nadopovana asi 40 kvapkami algifenu a 1 tabletou ibalginu a nic nepomaha.uz nech je zajtra. ☹

giovannajana
24. apr 2008

daši, neboj, to je len prechodné obdobie. Zajtra už bude lepšie 😉

rybca
24. apr 2008

dasena - to mi je luto,ze mas take bolesti...:( nemozes ist domov si lahnut?

dasena
24. apr 2008

tak som sa rozhodla zajdem za dokim a poviem ze chceme rodinku.len ako mu to povedat,to mam prist a proste to zo seba vyplut? 😅

rybca
24. apr 2008

dasena - ano, normalne povedat a povedz mu aj kolko sa uz snazite, a mozes aj nieco nadhodit, aby to bral vazne a utokom, nech zacne nieco robit,

dasena
24. apr 2008

take nieco ze ma to stoji uz dost nervov a nepridava mi to na psychu?ze davaj doki kukni sa ci mam vsetko v poriadku jak ma byt?mozno si to pripustam velmi a mala by som asi na to kaslat a dalej pracovat aj ked bez ovocia a tesit sa.nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie 😉

rybca
24. apr 2008

no psychiku radsej nespominaj, lebo mu len nazenies vodu na mlyn a zacne ti omielat, ze sa nemas stresovat a mysliet na to.........🙂)))

google
autor
24. apr 2008

kabocka, kde si? uz kupujes kocik? 😀

google
autor
25. apr 2008

ahojte, uz som sa tesila na ranne citanie - a to od vcera nepribudol ani riadok ☹

andreya
25. apr 2008

ahoj goog

meusicka
25. apr 2008

cafte baby 🙂

andreya
25. apr 2008

cau

meusicka
25. apr 2008

ako sa tu mavate, uz amme slonka 2, fici to poriadne teda 🙂

google
autor
25. apr 2008

caute andy, meus
andy teba som uz 100 rokov nevidela, ako zijes?

katy2
25. apr 2008

Ahojte,
tak ja som uz doma, krv odovzdana....
ale som nevydrzala a rano som zasa testla a test biely ako sneh
takze nadeje si naozaj nerobim, teraz uz len prezit do 13,30

ale BT zasa stupla:
http://www.fertilityfriend.com/home/17dfaa

google
autor
25. apr 2008

katy2 pozeram ze teplotka dnes znova kusocek stupla - dufam, ze dnes budes hlasit ++ spravy 😉

katy2
25. apr 2008

ale ranny test bol uplne neg. 😔

google
autor
25. apr 2008

katka uvidis z krvicky, bola si?

katy2
25. apr 2008

bola

google
autor
25. apr 2008

a vysledok?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre