Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

dara9402
18. sep 2008

no neviem dievcence mne to tak pekne vyslo kupila som ovu test aj teplomer a hned prvy mesiac merania to vyslo aj to som mala ten graf veeeelmi smiesnyyy akoby sa mi teplomer zasekol 😀

giovannajana
18. sep 2008

dari, dám dve ... 😀 😀 😀

dara9402
18. sep 2008

ok je tvoj 🙂

dara9402
18. sep 2008

posli mi adresu do IP poslem ti ho postou

anjelinka
18. sep 2008

Baby, ozvem sa z domu, ak tu niekto este bude, mam nejaku robotu. Majte sa zatial krasne.

giovannajana
18. sep 2008

pa, anjelik 😉

anjelinka
18. sep 2008

Tak uz som doma, je tu este niekto?

scarlette
18. sep 2008

ja som este v praaaaci a potom idem na sushi 🙂
anjeli si tu este?

alex
18. sep 2008

Ahojte 😉
u nás všetko po starom. V robote mám toho veeeľa, takže sem nemôžem chodiť ☹
A doma sem chodím, ale až večer a to je tu dosť tichúčko.

anjelinka
18. sep 2008

ahojte, ja som teraz tu, na chvilocku.

aleeeex, cawendy 😉

anjelinka
20. sep 2008

😉 😉 😉

nellie_
21. sep 2008

ahojte babenky, nikdy sa mi napodari vas tu zastihnut.... 😅
My mame tento mesiac poslednu sancu na otehulkovanie pomocou clostylu a ked to teraz nevyjde tak sa idem objednat na laparku... 😔 😔 😔 hrozne sa toho bojim, ale aspon potom uz budeme vediet na com sme a preco sa nedari..uz som si zvykla na to ze nam nic nemoze ist lahko, ale co narobim..
Stale sa snazim mysliet pozitivne a verim tomu, ze do konca roka budem aj ja tehulka... 😵 😵 😵 a to prajem aj Vam vsetkym netehulkam s celeho srdiečka... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
26. sep 2008

ahojky kocky...Mihanka porodila v noci Simonku,2980g a 51 cm...takze uz aj oktobrovky ma predbiehaju

rybca
26. sep 2008

ranko

anjelinka
27. sep 2008

ahojte 😉

alex
27. sep 2008

ahoj 🙂

evitkamalicka
27. sep 2008

ahojky 🙂

alex
27. sep 2008

evit ty čo tu ešte robíš??? 😀

evitkamalicka
27. sep 2008

alex no nic, este sa malemu nechce, ale teraz mam nejake mrcha bolesti, tak som si akurat dala horucu sprchu a cakam ci to prejde alebo sa to este viac zintenzivni

alex
27. sep 2008

fiiiha, evit, že by pôrod v priamom prenose? 😉
Mňa dnes nenormálne bolí pravý vaječník, asi ovu.

evitkamalicka
27. sep 2008

alex to netusim este som nikdy nerodila 😅 , tak uvidime...najistejsie by bolo keby mi rupla voda, lebo takto neviem ci to rozoznam

alex
27. sep 2008

ale určite to rozoznáš. Držím palčeky. Veď som čítala, že si už na 2cm bola otvorená, takže myslím, že už by to aj mohlo byť ono.

evitkamalicka
27. sep 2008

no snad ano, a to ze som otvorena este nic neznamena, niektore kocky boli otvorene aj na 4 cm a porodili az o 2 tyzdne

anjelinka
27. sep 2008

Ahojte dievcence...

evitka, ty si este stale tehulka? 😉 😉 , necitala som ta uz dlhsie, som si myslela, ci nie si v porodke.

Mna vajecniky tiez bolia uz dobre dva tyzdne, na gynde vsak vsetko o.k, vraj podla vagin.sona mam vsetko ciste 😒 .

evitkamalicka
27. sep 2008

anjelinka zial este som

kojzarik
27. sep 2008

evitka ....a citis to take bodave bolesty tam dole?

anjelinka
27. sep 2008

Evi, mozno tato noc bude rozlustenim 🙂

evitkamalicka
27. sep 2008

kojzarik take bodave bolesti tam odspodu ja uz citim velmi dlho, mozno aj 3 tyzdne

evitkamalicka
27. sep 2008

anjeli no uvidime, ale skor si myslim ze nie ako ano

kojzarik
27. sep 2008

no lebo to sa este len otvaras...................... ked bude mat ist mali von tak to budes citit tlaky ako keby sa ti chcelo cikat ale nebude sa ti dat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre