Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

silwietta
6. máj 2008

freya je tehulka? supeeeeeeer, blahozelaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵

mihanka
6. máj 2008

jani, skus to aloe berry nectar, co pila lauritka... 😉

silwietta
6. máj 2008

baby dobre som videla v albume, ze lauritka je velmi nadejna tehulka?

janino
6. máj 2008

ahoj silwi... dobre si videla.... 🙂

mihanka a kde to kupim? v lekárni? a čo to je vlastne??? 😕

silwietta
6. máj 2008

jej tak to sa velmi prevelmi tesim.... verim, ze tentokrat to dotiahnu do krasneho konca 😵

janino
6. máj 2008

veď to...držíme im palčeky... 🙂 🙂

giovannajana
6. máj 2008

jani, tá alchemilka tuším naozaj pomáha. Ja som mala akési skrátené cykly a tento cyklus som už 26DC. Snáď ešte do 28 vydrží...

janino
6. máj 2008

že giovi?

a piješ ju len do ovulky? alebo aj potom...

giovannajana
6. máj 2008

cca do ovulky a potom aj keď mi začne mrcha. Keď si ju dám s citrónom, nekrvácam tak silno.

janino
6. máj 2008

hej? to je dobre vedieť... skúsim... 🙂

giovannajana
6. máj 2008

skús, ja som zvykla minúť prvé dva dni aj celý balík maxivložiek a odkedy si dávam ten čaj, stačia mi obyčajné. Len keby ešte chcela pomôcť aj k tehu 😉

rybca
6. máj 2008

gio a ta alchemilka je na zmensenie mrchy, alebo aj zvacsenie? Pretoze ja mam len 2 dni, na treti uz len kde tu fliacik.

mihanka
6. máj 2008

janino, lauritka je veeeeeeeeeeeeeelmi nadejna tehulka, velmi potisku sa tesi... 😵 😵 a my s nou... 🙂
to aloe vera sa objednava cez smiledru, napis jej ip, aj ja som jej minuly tyzden pisala (pre kolegynu), ona to vie objednat priamo z velkoskladu, alebo asi tak nejako... 😉

giovannajana
6. máj 2008

rybča, to ja neviem. Tuším že na úpravu. Ty by si chcela viac? Veď si šťastná žena! 😕

janino
6. máj 2008

rybča...alchemilka všeobecne pomáha....vidíš...mne skracuje cyklus a giovi predlžuje...tak asi je ozaj dobrá...

mihanka...napíšem...dík 😉

rybca
6. máj 2008

gio - no neviem, ked sa mi zda, akoby tam nebolo nieco v poriadku, ked je to take kratke

giovannajana
6. máj 2008

mne vychádza taký pekný graf... Keby som tú potvoru už necítila v kostiach, normálne by som si robila nádeje ... 🙄
http://www.fertilityfriend.com/home/1fe4d2

giovannajana
6. máj 2008

rybča, tak to skús. Bylinky ti určite neublížia 😉

rybca
6. máj 2008

gio - vyskusam...🙂))

mihanka
6. máj 2008

gio, kraaasny grafik s postupnym zvysovanim teploty... 😉 naaadejne... 😉
rybca, urcite ti alchemilka neublizi, aj ja som pila... 😉

giovannajana
6. máj 2008

mihi, práveže nie nádejné. Celý týždeň už mám kŕče a dnes ráno som už špinila ☹

mihanka
6. máj 2008

gio... ja som tiez trosticku spinila, ale to bolo skor take slabunko ruzove a presne dva dni pred koncom cyklu... 😉 ale len jeden den... chvilku... 😉

giovannajana
6. máj 2008

mihi, mala si aj kŕče? Ja už od minulej stredy. Preto som si myslela, že zase príde skôr. Ale vždy je to len pár minút denne.

rybca
6. máj 2008

mihan a ako si ju pila? raz denne?

silwietta
6. máj 2008

gio ja som tiez mala taky husty a trosku krvavy vytok... aj brusko ma bolelo velmi podobne ako pred mrchanou...

giovannajana
6. máj 2008

aj ja mám taký protivný výtok. Stále mám pocit, že už krvácam a stále nič. Len to tak pomaličky zo mňa vyteká... 😒 A cítim sa celkom ako pred mrchaňou.

giovannajana
6. máj 2008

rybča, ja som si ju dala ráno v práci a keď som nezabudla, tak aj večer doma.

google
autor
6. máj 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/1d039a
baby nemrkli by ste niekto na moj graf? vyzera cudne... 😕

maahuliena
6. máj 2008

ahoj googi, vyzerá, že si mala ovu 19DC, a máš len 1dňový pokles...ak zajtra stúpne, tak bola ovu 😉

giovannajana
6. máj 2008

goog naozaj 😕 A meriaš správne? Ešte pred tým, ako vstaneš z postele?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre