Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

mirip
7. jan 2009

ja už tomu scar ani velmi neverím, už tak dlho čakáme ☹

eftulienka2
7. jan 2009

ani ja tomu už nejak moc neverim....hadam testy by to mali po mesiaci aj dačo zistiť....ale zajtra bežkam k dokymu..a ten mi to povie teda....by som aj prijala oslavovať..: 🙂 🙂

scarlette
7. jan 2009

miri ale nemozes byt pesimistka 😉 zober si priklad zo mna, 2operacie, ivf bez transferu a nasledne este aj ket neuspesny a nevzdavam to,,, zbytocne sa trapit nad vecami ktore nemozes ovplyvnit nijak vedome 🙂

eftu zajtra uvidis co a ako a potom daj vediet 🙂

eftulienka2
7. jan 2009

scarlette..jasne dam...)

alex
7. jan 2009

ahaa, tak tu ste 😉

scarlette
7. jan 2009

no tu, som musela odbehnut... mi prisiel svagor opravit ntbk lebo sa neviem dostat na net... esteze mame doma viac pc..
alex co nove? uz zarezavas v praci?

alex
7. jan 2009

ja už dávno, aj medzi sviatkami som pracovala.

A ty ako, kedy opäť niečo podniknete?

chruminka
7. jan 2009

tak uz som sa napapala,ale ste toho popismenkovali 🙂

chruminka
7. jan 2009

scarlette ivf bez transferu? to ako? ja sa v tom este stale dako neviem vysomarit a pritom uz aj mna to caka

scarlette
7. jan 2009

no lebo nebolo mozne spravit transfer, pockaj musim ist k druhemu pc

chruminka
7. jan 2009

sa len pytam,lebo mam pocit ze nic neviem...ked som u dokyny a mam sa daco pytat nic ma nenapada a potom doma mam same otazky.....

chruminka
7. jan 2009

aj dnes som musela volat do centra lebo mi chybal daky papier z poistovne co vyzadovala magistra v lekarni aby mi mohli objednat tie injekcie

alex
7. jan 2009

ja som tiež papala a teraz sa cítim ako balónik.

chruminka
7. jan 2009

ja som to tiez asi s papanim prehnala 😝

chruminka
7. jan 2009

tak bubulky ja idem do sprchy a pomalicky asi aj haji 😉 krasny vecer papa zajtra zasa kuknem co mate nove

alex
7. jan 2009

ale som sa opäť raz rozhodla, že začnem chodiť do fitka 😀 som zvedavá, koľko mi to nadšenie vydrží 😅

scarlette
7. jan 2009

no uz som tu, mala som problem s pc jeden mi blbne a s druhym som sa nevedela pripojit na wifi...
alex ja som sa tiez uz vela krat rozhodla ale dnes som aj zacala cvicit 😅 tak dufam ze sa to neminie ucinku
chrumi dobru nocku

alex
7. jan 2009

ešte si tu?

scarlette
7. jan 2009

sooom

alex
7. jan 2009

ja skypujem so sestrou, tak som trochu mimo

scarlette
7. jan 2009

ja zase hladam nejaku peknu sedacku

alex
7. jan 2009

aj ja už by som chcela zariaďovať... 😵

mihanka
7. jan 2009

ahojte, veeeeeeelmi davno som vas tu nebola pozriet... 😅
zelam vam vela zdravicka v tomto roku a hlavne hlavne aby ste otehulkovali a mali svoje batozteky tento rok, najneskor buduci... 😉

scarlette
7. jan 2009

alex no ja este len naberam inspiraciu... este nemame hotovy projekt domceka ale podorysy a take uz sme si ujasnili...zatial som si v planovaci spravila nejake alternativy kuchyne...

mihanka ahoj,
dakujeme za prianie a aj tebe vsetko naj, hlavne zdravicko a lasku pre rodinku 😉

scarlette
7. jan 2009

kocky prajem dobru noc, rano skoro vstavam ☹

alex
7. jan 2009

mihanka ďakujeme!

Ja vám prajem tiež veľa zdravíčka a nech je rok 2009 ešte úspešnejší než ten 2008 🙂

alex
7. jan 2009

scar dobrú nocku 🙂

chruminka
8. jan 2009

ahojte

mirip
8. jan 2009

ahoj chrumík

chruminka
8. jan 2009

ahoj tak ako?
poslednu dobu citam dake pesimisticke veci od teba ☹ ,hlavu hore nikdy nebolo tak zle aby nebolo este horsie 😀 ,ale nie musime tu naberat len dobru pozitivnu energiu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre