Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

dara9402
27. apr 2008

no tak to si na tom lepsie ja tu budem sediet do 21:00 😒

a nove nemam v podstate nic cakam kedy konecne stupne teplota, snazilkujeme kolko vladzeme a ako kazdy mesiac cakame cakame cakame co z toho bude, bola som u doki v stredu tak skonstatovala ze som v uuuuuplnom poriadku dala nam termin do konca augusta ked sa nepodari tak budeme hladat priciny a riesit ich

a Ty ako???

scarlette
27. apr 2008

no ja mam za sebou uz injekciu cislo 4 tak este dve a potom zacneme riesit ivf 🙂
zatial len objednavame nabytok nakolko zaciatkom maja podpisujeme kupnu zmluvu a koncom maja zaciname prerabat a zobytnovat 🙂

dara9402
27. apr 2008

jeeej tak to blahozelaaaaaaam aj ku bliziacemu sa ivf-ku a aj k bytiku ale vies ze musite prerabat a zobytnovat hlavne v klude lebo ked budes tehulka 😉 tak potrebujes pokoj 🙂

scarlette
27. apr 2008

preto to chceme stihnut este toto leto, teraz hlavne vymalujeme, dame na zem pvc a natrieme okna 🙂
este uvidime ci hned alebo tak o dva mesiace budeme robit mozno aj kupelku
ked sa to ivf podari na prvy krat tak tento rok bude pre nas plny zmien ale vsetko su to pozitivne zmeny tak je super, a teda aj babo by vyjst mohlo 🙂

dara9402
27. apr 2008

no to by bolo skvele ak by sa to vsetko tak pekne podarilo 🙂
tiez sa tak v praci nudis?? ja som taka nahnevana, vonku je tak krasne teplucko radsej by som bola na zahradke a chytala farbu, mam ksicht jak pubertak uz by sa zislo trosku lucikov nech sa da do poriadku 😀

scarlette
27. apr 2008

teraz uz ani nie, som si nasla robotku a teraz mi do toho prisla dalsia tak neviem kde mi hlava stoji... idem prave obedovat tak si dam pauzu od prace a budem tu 🙂

jeeezis o pb s pletou mi ani nehovor ja som rada ze tento tyzden sa dava trochu do poriadku, snazila som sa byt na slniecku ked sa dalo. kedy mas volno?

dara9402
27. apr 2008

pondelok utorok a v KE ma prsat 😠

dara9402
27. apr 2008

ale cez vikend sa chystame ist niekde opekat tak dufam, ze bude pekne pocko 😅

silwietta
27. apr 2008

caute baby, co este vsetky opekate? sup domov a snazilkovat 😉 tu je par virusov na posilnenie 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dara9402
27. apr 2008

silwi ahoj este si tu???????

google
autor
28. apr 2008

dobre ranko a pekny novy tyzden zelam.

silwietta
28. apr 2008

bre ranko 🙂

rybca
28. apr 2008

Dobre ranko.... 🙂

dara9402
28. apr 2008

ahojte kocky

alex
28. apr 2008

Ahojteeee 🙂

google
autor
28. apr 2008

co mate nove snazilky?

rybca
28. apr 2008

goog - vsetko po starom..🙂 teplota sa drzi na 36,4 a 36,5 a bolia prsiska...🙂)) a ty mas co nove?

google
autor
28. apr 2008

rybca nic dokopy, len take zaspate pocasie je tu... pod mrakom... ani kava nepomaha 😀

rybca
28. apr 2008

🙂) tak treba ist domov spinkat..🙂)))

alex
28. apr 2008

U nás je jasno a krásne slnečno 😎 Juchúúúú... No a čakám každým dňom mrchu, takže tak.

google
autor
28. apr 2008

alex a dojde? 😕

google
autor
28. apr 2008

rybca to sa laho povie 😉

rybca
28. apr 2008

ja viem..🙂))

alex - mas uz mrchovske pocity?

alex
28. apr 2008

google....je to vo hviezdach, je to vo hviezdach... ako sa spieva v jednej Haberovej pesničke 😀
ale môj názor je, že príde.
rybca, no čo ja ti viem, občas áno, ale už dlho sa neozvali, tak neviem 😕

rybca
28. apr 2008

a termin mrchy mas aky?

alex
28. apr 2008

No a krčok je zatiaľ dole, tvrdý a zavretý...

alex
28. apr 2008

no neviem, ako to počítam že by mala prísť na 33DC, tak o dva dni by mala doraziť. No minulý mesiac dorazila až na 36 DC, takže presne neviem.

rybca
28. apr 2008

alex - ja davam mojej mrche priestor do konca tohto tyzdna, uvidim ako sa bude pohybovat teplota

dara9402
28. apr 2008

no kocky a ja budem mat dnes konecne ovulu je to hrozne az na 16DC 😒 ale nevadi ak to vyjde tak budem mat 11 dni na zahryznutie jajka tak to hadam bude stacit

alex
28. apr 2008

ja jej nechám rezervu aj budúci týždeň, ak by nedorazila, lebo pri mrche nikdy nevieš... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre