Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

mirip
10. jún 2008

Ahoj anjelinka 😉

scarlette
10. jún 2008

anjeli je leto tak sme vsetkz vonku a nesedime pri pc 😉

google
autor
11. jún 2008

Ahojte, prisla som Vas len pozdravit, uz sem moc nechodim - jednak preto, ze si davame uplnu pauzu a okrem toho, teraz mame trosku ine problemy. Ale myslim na Vas casto a drzim palce, aby sa z kazdej coskoro stala tehulka 😉 Papa a pekny dnik a cely zvysok tyzdna.

alex
12. jún 2008

Halooo, halooo tu je nejako ticho 😕

katy2
12. jún 2008

Ahojte! 🙂
vidim, ze tato tema pomaly zapada prachom 😒

alex
12. jún 2008

nooo ☹

katy2
12. jún 2008

ahoj, alex, co mas noveho? 😉

alex
12. jún 2008

ja nič, stále netehu, takže tak. A čo ty?

katy2
12. jún 2008

mas pekne motto 😉 trpezlivost ti aj mimi prinesie.... 😵
ja tiez nic, chystame sa na dalsi KET....

alex
12. jún 2008

no len aby to tak aj bolo.

Držím moc, moc palce! Koľký krát to už idete na KET?

katy2
12. jún 2008

druhy 😒 ak ked nevyjde tak nas caka zasa dasli cirkus okolo noveho IVF 😔

alex
12. jún 2008

Jéééjda, to je mi ľúto. A koľko máte mrazáčikov?

katy2
12. jún 2008

mame 6 ale neviem, ako sa ich podari rozmrazit, lebo sa velmi zle rozmrazuju a vela ich neprezije.... 😔

lauritka
12. jún 2008

skocim aj ja tu..nam z 5tich prezili len dve... tak sa mi nechce ist do toho celho znova...spolieham sa na prirodu, ze to za mna vyriesi 🙂 hlavne nech dojde mrcha ako ma po kyrete 😉

katy2
12. jún 2008

ja to tiez tak vidim, ze ked to nevyjde tak pojdeme znova na cely cirkus.... 😔 horsie je ze u nas priroda nepomoze..... a ja babo chcem 😔 😔 😔 😔 😔 niekedy som z toho uz zufala..... 😔 😔 😔 😔

lauritka
12. jún 2008

ja viem katy 😔 tu uz naozaj nepomoze ani psychika.. vy mate uplne iny problem... je to strasne nespravodlive 😢

lauritka
12. jún 2008

idem zase polezat..drzkajte sa 🤐

alex
12. jún 2008

Laurit a vy ste vlastne úplne ok zdravotne?

alex
12. jún 2008

Katy treba skúšať všetko a uvidíš, že to príde.
Niekedy je to ale ozaj ťažké, po takej dobe myslieť pozitívne.

lauritka
12. jún 2008

alex v podstate ano..ale ideme este na genetiku a infektologiu... trosku pomalsie spermie..ale to sa meni..otehotneli aj s horsim spg.. a s jednym vajcovodom... takze tak..lekar hovoril,ze teraz mame skusat prirodzene po tych vsetkych hormonoch atd.. pekny vecer. kissssss

anjelinka
17. jún 2008

Ahojte babenky, nejako tema upada...

Aky rychly a stale plny bol prvy slonik, tak taky pomaly je druhy...a nikto sem uz neprispieva...hmmm.... 😕 😕

elise
17. jún 2008

ahoj anjelinka tak rýchlo ten čas beží ako si dopadla, v poriadku je to u lekára alebo môžem gratulovať k tehulkovaniu?? 😉

anjelinka
17. jún 2008

eliska moja, ahoooooj...

HP je vcelku v poriadku, akurat mi nasadila na sest tyzdnov tabletky na stitnu, mala som mierne odchylky, uvidime, ze co a ako. Zatial ziadne tehulkovanie, od septembra nastupujem ucit, chcem trosku porobit, predtym dovolenka...uvidime, jasne, ze sa nebranime babatku, keby sa podarilo, ale zatial je dobre tak, ako je.

Ty sa mas ako??? Snazilkujete? 😉

elise
17. jún 2008

anjelinka už snažilkujeme ale zatial nič ale nevadí. lukasko má už 9 zubkov tak sme si vytrpeli svoje ale ja ti gratulujem k miestečku-novej práci a prajem ti z celého srdiečka aby si dostala zlaté detičky (aspon aby sa snažili učiť sa) 😉 😉 😉 😉 😉 a babenko príde uvidíč na vianoce dostanete pekné // a dufam že aj my 😉 😉 nezavítate s manželíkom do piešťan? aspon na výkend vybavím vám niečo lacnejšie a môžeme pokecať. inak mám nové fotečky v albume tak kuk 😉 😉

anjelinka
17. jún 2008

Uvidis moja, ze sa to podari...A fotecky, tie som si pozrela uz dnes rano, sem tam idem pozriet do albumikov, ci tam nie je niekto znami, tak som natrafila na vase fotocky, pozrela som si. Lukasko je uz velky chlap, velmi zlatucky. Hlavne, nech je zdravy 😉 😉 , to je podstatne, to ostatne uz pride. Dakujem, co sa tyka prace...je to tak, ze zatial to tak vyzera, ze ucit, ale hladam si nieco ine, mimo skoly, ak by sa podarilo, tak skolstvo opustam, nejako ma to tam netaha, ale to som uz viackrat spominala.
Uz som muzikovi hovorila, ze niekam by sme mali vypadnut od piatku aspon do nedele, ale ma teraz v praci strasne vela, nestiha nic, chodi domov unaveny, naje sa a hned ide spat, aj teraz uz chrapka. Tesi sa na dovolenku, lebo dovtedy poriadne nevypne. No rada by som sla, casovo to vsak uz do augusta nevyjde. Vy sa nechystate niekam na dovolenku? 😉

elise
17. jún 2008

my ideme koncom jula do mariánskych lázní tak sa teším 😵 😵 😵

anjelinka ak by ste chceli zrelaxovať tak mi napíš a niečo v tých našich kúpeloch poriešim 😉

anjelinka
17. jún 2008

Si mila, dakujem. Je to daleko autom z Kosic, nevies?

Jeeej, tak to mate super, klud, ziaden stres, nahlenie. Manzo sa len na to tesi, ze ziadne mobily, pocitace, telky...ale som sa smiala, ze na izbe bude mat telku 😀 😉

elise
17. jún 2008

anjelinka na tej stránke kupelepiestany.sk je aj mapa plánovaná cesta tam sa dajú spočítať km ale my máme celú rodinu aj na východe aj v košiiach a aj v prešove aj v moldave moji rodičia vychodnare spznali sa v trnave 😀 😀 😀 ja na východ nedám dopustiť 😉 😉 😉 😉

anjelinka
17. jún 2008

idem kuk...

takze vy ste eliska taka vychodniarska rodina??a coze vas az tam zavialo? ci rodicia ostali na zapade? 😉

anjelinka
17. jún 2008

Uz som sa pozrela, to je skoro 400km, uff, ale tak ked chodievam za svokrou, je to skoro 300km, cize hore - dole ta hodinka cesty.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre