Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

anjelinka
25. aug 2008

Scarletti, ja som sa nepytala, som zhrabla mozno aj trosku z tvojho pridelu 😀 😀 😀 .

Baby, dnes som bola u dr. a prisiel tam jeden otecko, mali cerstvo narodene babatko, dievcatko malo mozno ani nie dva tyzdne, ale keby ste videli, ako sikovne s nim narabal, vonku z vajicka, sikovne cez ruky si ho daval, lebo plakalo, moj manzo len pozeral a skoro odpadol. On sa boji chytit rocne krsna 😀 😀

anjelinka
25. aug 2008

evi, sa obracias aj na bok, teda spis aj na boku?

scarlette
25. aug 2008

evi vsak pomaly pojdem aj ja, uy ma chztaju driemoty

anjeli no toto aj y mojich??? 😲 😀

evitkamalicka
25. aug 2008

anjeli ja len na boku spim...na chrbte sa mi neda lebo maly mi tlaci hrudnik a potom ledva dycham a na boku tiez spim raz na jednom a raz na druhom ako sa jemu paci

anjelinka
25. aug 2008

Mna chytaju driemoty tiez, ale radsej by som bola, keby ma chytalo nieco ine.

No nic, idem do hajan babenky, dobru nocku zelam a dufam, ze sa tu coskoro stretneme 😉

Horajdi, papa, neviem, kde si sa podela.

Majte sa scarletti a evka. 😉

scarlette
25. aug 2008

kocky ja idem vazne spat, rano vstavameste do prace ☹

scarlette
25. aug 2008

bru noc babule

evitkamalicka
25. aug 2008

aj my uz ideme do postele...dobru nocku vsetkym

anjelinka
26. aug 2008

Ahojteeee 😉

nellie_
30. aug 2008

Ahojte babenky...ako sa mate..dufam ze sa s vami coskoro postretavam a vyzistim co mate nove... 😉 🙂 😎 Po dovolenkach sa hadam nejak pozliezame a pokecame.. 😉

anjelinka
31. aug 2008

Ahojteeee, nellinka, to mas teda pravdu, jesen a zima to isti, pekny dnik 😉

alex
1. sep 2008

Ahojte kočky, ja som po dovolenke. Bolo super ale málo. Vidím, že aj tu sa to nejako rozrozprávala, tak dúfam, že sa tu stretneme a pokecáme.

evitkamalicka
1. sep 2008

ahoj kocky...inac vejinka uz ma maleho Ericka

alex
1. sep 2008

evit už som sti stihla pozrieť fotečky. Zlatučký je maličký, no a teba to tiež čoskoro čaká 😉

evitkamalicka
1. sep 2008

no veru caka, uz keby to bolo

alex
1. sep 2008

tieto posledné týždne sú určite najhoršie, ale nejako vydržíš, nie 🙂 Už aj ja by som sa rada pridala. Dnes som 36DC, už ma ide poraziť, lebo som čakala mrchu už v stredu a ona nikde, zase ma naťahuje. No som aj rada, že neprišla na dovolenke.

evitkamalicka
1. sep 2008

alex a testik nerobis?

alex
1. sep 2008

nie, nie. Aj tak viem, že by som bola sklamaná. Radšej počkám kým príde sama. Necítim sa nijako zvláštne, ani na mrchu, ani na tehu, tak uvidíme.

mirip
1. sep 2008

Ahoooooooooooooj alex, dávno si tu nebola, máš sa? 😉

anjelinka
1. sep 2008

Ahojte,

alexi, ahojky moja, ako bolo na dovolenke? V Chorvatsku ste boli? Hod nejake fotocky do albumiku nech sa pokochaam 😉

anjelinka
1. sep 2008

Asi tu nie ste, tak ja idem off, majte sa krasne 😉

alex
1. sep 2008

ahoj mirip, anjelikna 🙂
Mám sa dobre, len sa mi do práce nechce.
Anjelika boli sme v Chorvátsku, neďaleko Primoštenu, bolo super. Dávam si fotky na picaso, tak keď budú všetky tam, hodím sem link 😉

nellie_
1. sep 2008

Ahojte... 😵 😵 😵 😵 tak predsa sa to tu troska rozprudilo... 😉 🙂

evitkamalicka
1. sep 2008

ahojte

alex
1. sep 2008

nellie ahoj, čo máš nové?

scarlette
1. sep 2008

ahojte baby,
alex tak ti zavidim tu dovolenku

nellie_
1. sep 2008

Ahojte, ja ani nic, vsetko po starom...momentalne som 38DC a cakam kym sa madam dostavi...
My sme tento rok tiez po 5 rokoch neboli nikde na dovolenke, drahy mi dal na vyber, bud Egypt alebo mi kupi auticko, tak som si teda povedala ze radsej budem jazdit a mam auto, sice uz stare ojazdene, ale na naucenie to staci, o 2 tyzdne budem mat skusky na vodičaku tak sa uz tesim ako sa budem sama vyvazat... 😀

alex
1. sep 2008

scar, ja už teraz neviem, že som niekde bola. Strašne rýchlo to ubehlo.

nellie, fíha a aké autíčko budeš mať, či už máš?

alex
1. sep 2008

No a ja som dnes 36DC, tak tiež čakám, kedy sa madam uráči prísť 😀

nellie_
1. sep 2008

No mam taku chutnu malu trojdverovu Alfu Romeo, a paci sa mi take zenske auticko, lebo drahy chce kupit Opel Zafiru a to je podla mna velka krava a na tej ja veru nemienim zacinat jazdit, takze som nafasovala "alfonzu" a celkom sa mi zacina pacit.. 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre