Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

susy82
28. máj 2008

kokso to kolko ste brali hypo aby vam aj na dom ostalo, moje nervyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😕

giovannajana
28. máj 2008

no, sú to pálky, ale v dnešnej dobe si už mladí veľmi nenavyberajú, ak chcú bývať v dome. Mne aj panelákové byty teraz pripadajú nehorázne drahé. My sme byt kupovali ešte pred tým boomom, našťastie.

susy82
28. máj 2008

veru teraz ine prachy stoji byvanie 😠

horajda
28. máj 2008

presne tak gio, je to drahe velmi, vela nas to stoji no budeme o chlebe a soli 😉

giovannajana
28. máj 2008

...nech aj len o soli, ale šťastní 😀 😀 😀

susy82
28. máj 2008

brdo keby tak rastli platy ako byvanie, tak sme ini prachaci

giovannajana
28. máj 2008

... a možno budeme ešte milo prekvapené 😉 😀

susy82
28. máj 2008

😀 nechcela si napisat nemilo?

giovannajana
28. máj 2008

nie 😉

susy82
28. máj 2008

tak ty si ina optimistka 😀 😀 😀

horajda
28. máj 2008

no mohli by rast, ja na materskej a muzicek bude pracovat no nebudeme to mat lahke ale sand to zvladneme, lubime sa a sme stastni tak co este viac potrebujeme, no ni? 😀

giovannajana
28. máj 2008

hori a mužik už vie, kde bude pracovať, keď sa vrátite z UK?

ozáááj, a čo svadba?

susy82
28. máj 2008

horajda jasne, hlavne ze budeme spolu 😉

horajda
28. máj 2008

este nevie zacneme sa obzerat tak v auguste, svadbu neriesime teraz,bude az potom ked Jakubko bude vacsi, nebolo by to dobre odtialto a ja sa predsa nemozem stresovat no ni 😉

susinka, musime mysliet pozitivne,sak inak by sa to nedalo

giovannajana
28. máj 2008

idem kočky, o chvíľku mám padla. "Uvidíme" sa zajtra, ak budem stíhať. papa 😵

horajda
28. máj 2008

oki,papa, pekny vecer prajem 🙂

giovannajana
29. máj 2008

dobré ránko 🙂

dari, kde si? Ako si dopadla?

horajda
29. máj 2008

ahojte babenky, tuto je zase mrtvo,tak podme podme ozivme slonika.

dari kde si?

anjelinka
30. máj 2008

Ahojte dievcence 😉

Takze, moj HP je v poriadku, akurat zistili trosku znizenu cinnosti stitnej zlazy, tak 6 tyzdnov budem uzivat jeden liek, potom idem na odber, uvidime, co a ako. Prolaktin v poriadku, hormon LH v poriadku...tak kde je potom problem, neviem? 😒

Baby, ktore mate ICQ, neblbne vam v poslednej dobe, napriklad, ze sa tam neviete prihlasit?

Idem sadit kvietky, manzelik mi kupil vcera na narodky kvietky, kvetinace 😀

giovannajana
30. máj 2008

ahoj anjelik 🙂 Ja začínam HP v pondelok. Som veľmi zvedavá ako dopadne.

anjelinka
30. máj 2008

Giovka, drzim palceky. U gynekologa? Ja som bola na endokrinologii. Ja som sa bala, vysledky nebudu dobre, ale bola som milo prekvapena.

zuzik25
30. máj 2008

Ahojte babule, dlhsie som tu nebola, potrebovala som sa od tohto vsetkeho odputat. My uz mame absolovavne vysetrenia, ja mam syndrom PCO a drahy ma dost spermii, ale malo s dobrym tvarom, tak ide papat vela vitaminikov. Ak sa nepodari tehu do 2 mesiacov, idem na laparku a potom IUI. Konecne sa to rozbieha 😉
Anjelinka, ja sa liecim na stitnu uz asi 12 rokov, beriem tabletky, v podtsate uz asi navzdy. A jke to v pohode.

anjelinka
30. máj 2008

Ahojky zuzik, som rada, ze si dosla 😉 .

Takze PCO? A to zistili ako? Vaginalnym sono? Pretoze ja som sa toho vzdy obavala, ci to nemozem mat, ale tak stale som chodila na vag. sono, asi by to bo videli. Ja som si myslela, ze sa to da zistit len laparkou.
Ved ano, s tymi liekmi, ja to mam zdedene po mame, takisto mamina mama ma to iste, generacne to ide 😉 .

Drzim palceky, aby sa to podarilo do 2 mesiacov..a keby aj nie, konecne sa nieco deje a tento rok budes tehulka. 😉 😉

zuzik25
30. máj 2008

Anjelinka, zistili mi to sonom aj HP 😔 . Ale ked si bola na HP a nezstili z krvicky nic, tak je asi OK.

anjelinka
30. máj 2008

Aha, tak som rada. Ale uvidis, bude to fajn. A vies kolkym babam sa tehu podarilo po laparke? Najviac do druheho, tretieho cyklu. 😵

zuzik25
30. máj 2008

No ved sme si povedali, ze babo sa narodi aspon na jar a nie do zimy. 😉 Uvidime este ake budu kontrolne vysledky zo spermiogramu o dva mesiace a ak budu dobre, tak sa pojde na laparku kvoli moznym zrastom (mala som chlamydie volakedy davno). Ak bude take ako teraz alebo horsie, tak pojdeme rovno na IUI.

giovannajana
30. máj 2008

anjelik, áno, u gynekologičky. Bola taká zlatá, že som si povedala, že s Heliosom ešte počkám a uvidím, čo zistí ona. 🙂

čau zuzik, nedávno som na teba myslela... 😉

zuzik25
30. máj 2008

ahoj gio, dufam ze v dobrom 😉 My sme radi, ze sme tam sli, sice sa nacestujeme, ale dufam, ze to bude stat za to.

anjelinka
30. máj 2008

zuzik, jj, presne, moja babka stale vravi, ze ked sa narodi cez leto, tak sa do zimy "vyšúľa" 😉 😉 . Kazdopadne, drzim palceky, bude to ok 😉 .

Ja sa akosi este spolieham na dovolenku v lete, ze si teda donesieme domov grecke dieta 🙂

giovka, ved ja takisto nechcem centrum, najprv naozaj vycerpat vsetky ine moznosti.

anjelinka
30. máj 2008

Idem sadit tie kvietky, tak sa majte krasne zatial, zuzik, drzim palce. papa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre