Duphaston ako podpora k otehotneniu

macka126
21. máj 2018

Predpísal mi gynekolog na podporu otehotnenia máte snim skúsenosti ??

peggy1712
21. máj 2018

Ahoj, ja som ho uzivala jeden mesiac. A kratko po tom som otehotnela. Ci to bolo vdaka tomu neviem 🙂 Snazili sme sa jeden rok.

nadazdi
21. máj 2018

Mne ho dal na úpravu cyklu, povedal že mi môže 1-2 vynechať a keďže som si necitala leták, tak po 5 rokoch rovnakého sexu som ostala tehotná 😂😂😂😂😂😂😂 čo už.. nikdy viac o tých tabletkách nechcem už počuť 😂

miriam439
21. máj 2018

@nadazdi Máš takú krásnu dcérku, ja by som bola nesmierne vďačná, keby mi hocijaké tabletky pomohli k takej roztomilej princeznej.

nadazdi
22. máj 2018

@miriam439 ja som vďačná že ju mám, ani sekundu neľutujem 🙂 ale treba si uvedomiť že nie každá tu šialene snazilkuje, som tu skôr kvôli radám.. Ja som mala čerstvých 23, končila som vysokú a praxovala som s tým, že začnem prvý raz pracovať keď som sa to dozvedela.. cely život sa mi otočil zo dňa na deň a pokial viem, tak autorka chcela vedieť skúsenosť s duphastonom a nie moj životný príbeh 😂

zibizabka
23. máj 2018

Ahojte, tak to som aj ja zvedavá lebo mi ho chce nasadiť gynekológ o mesiac kvôli nepravidelnému cyklu. Teraz užívam len inofolic a sarapis mensis. Som zvedavá na ďalšie skúsenosti aké máte s týmto liekom a verím, že naozaj aj funguje. Osobne skúsenosti s ním ešte nemám ale kamoška mala problém 2 roky otehotnieť a po 2 mesiacoch užívania otehotnela.

susi13
25. máj 2018

Teraz som sa dozvedela, že duphaston je na podporu otehotnenia :D... Ja som ho brala na rozhádzany cyklus... To ma mohol aspoň upozorniť doktor :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre