Dva potraty po sebe. Už som zúfalá.

zania2292
31. mar 2019

Ahojte žienky, má niektorá z vás takúto skúsenosť. Prvý potrat som absolvovala minulý rok v novembri išlo o zamlknuty-potrat musela som absolvovať kyret v 12tt.Druhý potrat bol spontánne 4tt som dostala menzes. Pred mesiacom. Túžime po babetko veľmi 😪ako tomuto predísť keď problém nieje otehotnieť ale donosiť 😪 a pritom sme zdravý s partnerom.

janulienockanr
31. mar 2019

@zania2292 zažilo som. Už 3xkrat potrat posledný pred 4dnami viem. Ako vám. Je po 2 potrate vecsi ou posiela gNekolog na všelijaké špeciálne vyšetrenie kde sa aj zisti aj nezistí príčina toho prečo sa potratu.... Ani mne nepovedali prečo tomu je tak ako je len povedali ze nasadí mé liečbu a skúsime ci to s tým donosit alebo sa to bude opakovať.Muaite len postúpiť všetky možné vyšetrenie a hádam budete vedieť prečo sa to deje

zania2292
autor
31. mar 2019

@janulienockanr jooj tak aj vy si tým prechádzate. Ale my sa nevzdavame však? Uvidím, čo po vyšetreniach. Možno sa niečo zisti viac. Ale určite si naordinujem prírodnú medicínu na úpravu hormónov a posilnenie imunity. Vy ste aké vyšetrenia už absolvovala?

ajka0207
31. mar 2019

@zania2292 mrzi ma co sa ti stalo. Ale ten druhy potrat by som za potrat nepočítala, kedze to bolo v case menstruacie, vela vajicok sa oplodni ale neuhniezdi sa dobre. Myslim ze aj doktor k tomu bude tak pristupovat, ze si mala len jeden potrat a tym padom ti povie aby ste sa zatial pokusali, ze sa to urcite podari a dovod na vyšetrenia zatial nevidi.

zania2292
autor
31. mar 2019

@ajka0207 ďakujem 😣 je pravda, že doktorka ani neurčila prestne tt lebo na sone nebolo nič vidno len s krvi mi zistili, že som tehu som mala hcg 104 a potom stupalo len stale nebolo nič vidno. Potom som už dostala menzes 🙄. Taky trosku silnejší normalne 7dni ale bez bolesti. Prestne v čase keď som mala dostať.

selest
31. mar 2019

Tiez som mala 2 potraty za sebou podobne ako ty prvy 12tt a druhy 8tt prazdy plodovy vak a to v priebehu par mesiacov. A potom som este v tom istom roku treti krat otehotnela a maly ma pol roka😊 u mna bola chyba rh faktor a to ze mi zabudli dat injekciu na protilatky a tiez moja "husta" krv. Dajte si spravit vysetrenia a nebojte sa nabuduce to uz vyjde😘

zania2292
autor
31. mar 2019

@selest ďakujem za pozitívnu správu. Určite sa nevzdavame a verím , že to vyjde. Následne si dáme urobiť vyšetrenia. Aby sme vedeli ako čo robiť....

catherinah
31. mar 2019

Ake vysetrenia mate urobene?

zania2292
autor
31. mar 2019

@catherinah zatiaľ žiadne. Menim si obvodnu aj gynekologa koli zmene bydliska tak najprv som chcela toto dotiahnuť.

daniela2227
31. mar 2019

Ja som po 3 potratoch..zatiaľ vyšetrena krv..je ok..pondelok som objednana k dr..tak uvidíme čo bude ďalej

catherinah
31. mar 2019

@zania2292 tak potom nevies, ci ste zdraví 😉. Urcite treba hematoligiu, reprodukcnu imunologiu, endokrinologiu a genetiku. Neboj sa, nevzdavaj sa 🙂

zania2292
autor
31. mar 2019

@daniela2227 držím palce nech je všetko v poriadku a podarí sa zo šťastným koncom 🙂

zania2292
autor
31. mar 2019

@catherinah jooj a myslela som si, že to bude jednoduchšie. Keď sme taky mladý. Nechce sa mi behať po doktoroch ale určite sa chcem tomu vyvarovať.Prekonám zvládnem 🙄😊

haanovajana
31. mar 2019

@zania2292 ist na hematologiu

zfialka
31. mar 2019

Ja som mala takisto dva zamknuté všetky vyšetrenia ok, hematologia, genetika potom som zistila na ct ze mam chronicky zápal prínosovych dutín absolvovala som operáciu a po opke to vyšlo ale od prvého dňa tehu som si pre istotu pichala frafiparin na zriedenie krvi lebo som tiež mala hustu krv... A mam 2 krásnych chlapcov tak držím prsty

nini1010
31. mar 2019

Amo stalo sa mi to.2 MA pocas polroka za sebou.Bol to zahul.Casom prebolelo,ale naozaj prebolelo az ked sa nam po roku nezdarov otehotniet podarilo a uz skm v 24 tt.dnes je to uz lepsie.citim ze toto je moje stvrte dieta,tak to vnimam ale uz neplacem.

nini1010
31. mar 2019

A najhorsie co mozes urobit je neist na vysetrenia,aj ked mnohi dr ich odporucaju az po 3.potrate.ja som nebola ochotna dobrovolne cakat na 3.takze sup-hematologia,endokrinologia,genetika,a reprodukcna imunologia.

jankka1981
31. mar 2019

@zania2292 Ja som 2x potratila, potom mi na hematológii zistili, v čom je problém, nasadili liečbu a už máme doma ročnú princeznú ❤️

sellycka13
31. mar 2019

Možno skúste aj cvičiť hormonálnu jogu.. Cviky zamerané na posilnenie panvy

zania2292
autor
1. apr 2019

@jankka1981 dúfam, že aj nam sa to raz podarí 😍

daniela2227
1. apr 2019

@zania2292 ahoj. Tak čakajú ma ďalšie testy ..zajtra idem na vyter..2/3den cyklu na krv a 17den cyklu zasa na krv ..samozrejme aj môj muž musí podstúpiť vyšetrenie tych malých potvorok 😊 ide piatok...tak uvidíme . Ďalšia mrcha 10.4 tak si ešte pockam

tova
1. apr 2019

casto je to husta krv, myslim ze tabletkami na zriedenie krvi nic nepokazis, brala by som ich aspon prve 3 mesiace. Jedine treba davat pozor na uraz, rychlejsie clovek moze vykrvacat

zania2292
autor
1. apr 2019

@tova určite pôjdem na hematologiu a uvidím čo mi zistia... 🙂 po 3 mesiacoch chceme skúsiť znova len si to dám najprv doporiadku. Ak sa nám teda podarí aby sme to hneď podchytili v začiatkoch 🙂

dezire1000
24. apr 2019

@zania2292 ahoj ak ta upokojím ja som potratila 3x a z toho jedno tehu boli dvojičky. Ale mam 3 zdravých chalanov. Keď som potratila 2x za sebou do tretice všetko dobré a to mrna už má 16 mesiacov😊 takže netreba sa vzdávať a myslieť negativne

zania2292
autor
25. apr 2019

@dezire1000 nevzdávam sa veru 🙂 aj keď ma DR poslala na vyšetrenia hematologia,genetika, endokrinologia. Moje pocity sú však také ,že to vyjde keď to má snažím sa teraz detoxikovať telo meditovať cvičiť hormonálnu jogu. Myslím teda cítim ,že takto by som to chcela prirodzene. Prvý potrat bol zamlčaný v 12tt a druhý spontanne cca 4tt ale to som dostala normálne menzes 7 dni bez bolesti aj hcg hneď po ms zmizlo. Tak uvidíme ako bude ďalej 🙂

ina333
25. apr 2019

@zania2292 ahoj. Mne po 2 potratoch zistili na hematológii,že mám vrodenú trombofíliu,problém s krvou a preto tie potraty. Nasadili mi inekcie počas tehu a donosila som.Dnes mám už 2 zdravých chlapcov. Ďalším kamarátkam povedali dr.,že nemôžu mať deti a po rokoch "neplánovane" otehotneli! Tomu kto verí je možné všetko. NEVZÁVAJ SA.😉

superimunita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre