Grafy bazálnej teploty

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂
martinade
Dnes o 18:23
@bona69 1DC 😥
dracik07
Dnes o 18:26
@martinade 😣😢
dracik07
Dnes o 18:28
Dievčatá, ďalší mesiac je náš 😍😉🍀🍀🍀🍀🍀
P. Š. Ja dnes 2dc ale taku silnú som už dávno nemala 🤔
bona69
Dnes o 18:31
@dracik07
@martinade dievčatá mrzí ma to,veľa síl do ďalšieho mesiaca ❤️❤️❤️😢 nevzdávajte sa, myslím na vás ❤️❤️❤️
ikonica
Dnes o 18:43
@martinade
@dracik07 ooch babule 😞 ale v tomto cykle to uz vsetky dame 😉
martinade
Dnes o 19:09
@dracik07 @ikonica určite 🙂 další mesiac je náš
martinade
Dnes o 19:10
@bona69 ďakujem 💕
nevenka
Dnes o 20:32
@evi38 nie, pripadne skusim, ono tento Ovuview tam hadze teploty na 2 desatinne miesta, ale pri stahovani grafu, exorte to zaokruhli 🙄...poskusam...
ludka0611
Dnes o 21:18
@evi38 ahoj, bola som ... Ja mám endometriózu, dve operácie za sebou, no a už štvrtý rok mám cystu na vajecniku ktorá ale nerastie chvalabohu,dr povedal že to spôsobila ta cysta... Len doteraz som mala skôr opačný problem, krátke cykly +-21dnove. Fo februári som mala pozitívne tt len potom som začala krvácať a od vtedy sa mi cyklus zbláznil. Dr mi predpísal Duphaston len sa musím dočkať menštruácie ale tá si dáva načas.... 😞 Ďakujem za reakciu 🙂
andrejkap123
Dnes o 21:48
Ahojte som tu nova a kedze tu v tejto skupine riesite bazalne teploty tak sa spytam tu. 🙂 o 3 dni mam dostat ms no a vcera som si poobede (viem ze sa to meria rano) namerala teplotu 37,4 a stale sa cez den drzi nad 37. Chora nie som. Aj celkovo mi aj priatel povedal ze som daka tepla posledne dni 😃😃. Myslite ze to bude tehotenstvo ?

Začni písať odpoveď...

Odošli