Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

cindy11
23. feb 2018

@myjusiatko je ale skôr kremovy ako eggy

ceklis
23. feb 2018

@cindy11 :( ja som mala takyto v decembri az 40dc, islo ma porazit a presne to tak skakalo hore dolu a nic z toho... uplny anovulak :(
drzim palce nech sa tebe z toho vykluje ovulak 🙂

alilka
23. feb 2018

Baby čo vy na to?9dpo som a 10 po pregnyle..

myjusiatko
23. feb 2018

@alilka ze to chce lepsiu fotku. 😂

alison11
23. feb 2018

@alilka Na svetlejšom mieste skús odfotiť je dosť tmavá,tak ja nevidím tam nič.

alilka
23. feb 2018

@myjusiatko ďakujem za názor..niesom blbá..keby sa to dalo zachytiť lepšie a na svetlé tak to tak odfotím .,😁
@alison11

alison11
23. feb 2018

@alilka Chápem,dosť sa ťažko fotia testy aj ja som všeliak nastavovala,bez blesku,z bleskom,polobleskom,aj automaticky,proste hrôza odfotiť ich ☹.... Držím palce aby sa Ti podarilo odfotiť prípadne skús o 2-3dni spraviť druhý snáď lepšie zachití a bude aj na takejto foto už vidieť.

alilka
23. feb 2018

@alison11 ďakujem..áno šak to..ja to vidím..len sfotit to keď je to uplne slabé je hruza..uvidíme čo z toho bude 😉

alison11
23. feb 2018

@alilka Tak držím palúchy aby Ti silneli len nerob každé ráno ale aspoň odstupom 2dni aby bolo vidieť rozdiel.

alilka
23. feb 2018

@alison11 ja akonáhle budem mať čiarku na teste idem hneď k dr..čiže mne to testovanie môže byť jedno ako budem robiť 😉

alison11
23. feb 2018

@nevenka No po pravde ak máš cykly 39dc tak odrátaj 14dní dozadu tak ovu by mala byť 25dc skús si odsledovať a tú os na ff žienkám vyznačí pri najnižšej bt nameranej v pošve. Aj ja som tu tak začínala merať orientačne po druhom synovi a aj by som brala ešte ejdno babulko dievčatko,hoc už mám zajednanú prácu od apríla ale tak nevadí budem pracovať pokiaľ budem vládať a max. sa dám vypísať na pn počas tehotenstva 🙂 ja sa držím zásady kým ešte vládzem a cítim sa na baby tak dovtedy sa treba nato dať a pracovať sa dá ešte dlho keďže dôchodok je nedohľadne 😀 a život je pestrejší od detičiek a krajší keď byť mamou je sakra ťažké 😀.Ale stojí nám to za tú námahu máme prečo ráno vstať a večer ísť skôr spať 🙂. aký máte vekový rozdiel medzi dievčatkami? My 2roky a 9 mesiacov. Nám žiaľ sa nedarilo takmer 4roky prvý a medzi synmi mi 3 odišli hneď na začiatku v 5-6tt :-/ Až zabral inofolic k druhému a k prvému Duphaston pri užívaní 10mesiacov až.

alison11
23. feb 2018

@alilka Oki,tak nech sa podarí udržať a všetko dobre dopadne 🙂

alison11
23. feb 2018

@monika_akinom Ahoj tak dnešné bt ako si mala?
@ikonica Ahoj ty si natom dnes ako ?
Žienky ako si je tu mŕtvo kde ste?

monika_akinom
23. feb 2018

@alison11 ahoj, davala som graf, sla som dole z 36,84 na 36,61 takze ideme odznova. Uz ma to pomaly ale isto prestava bavit

normab
23. feb 2018

@alilka ja vidim, drzim palce ✊

alison11
23. feb 2018

@monika_akinom Juj tak tomi je ľúto,držím päste do ďalšieho kola.

kristina6014
23. feb 2018

babule máte niektorá skúsenosti s týmto TT?? 🙂

ikonica
23. feb 2018

@alison11 ja som dnes trochu klesla.. trebalo by este dnes zajtra poistit no nevim ci manzel bude vladat :D

ikonica
23. feb 2018

ovu nevyznacilo ale myslim ze bola vcera alebo dnes

myjusiatko
23. feb 2018

@ikonica bude dnes alebo zajtra. Vcera nemohla byt podla teplot. 🙂 drzim palce.

ikonica
23. feb 2018

@myjusiatko ja len podla pocitov... nebude asi vadit ked to dnes nedame? aj ked sa mi vidi ze krcok otvoreny...vcera az tak otvoreny nebol.. juj sa bojim ze zas sa netrafime... ale bolo vcera tutu mutu tak snad sa tam neco dostalo 🙂

monika20111990
23. feb 2018

Žienky čo poviete na moje testy nezdajú sa mi úplne pozitívné. 😏Som dnes 15DC ďakujem za rady

myjusiatko
23. feb 2018

@ikonica no ja by som radsej este dneska ukecala :D

alison11
23. feb 2018

@ikonica Držím palce aby vládal muž večer 🙂

kristina6014
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alison11
23. feb 2018

@kristina6014 To sa dozvieš ak si spravíš hneď z ranného zajtra prípadne ak si robila dnes z ranného tak v nedeľu.Ale vidno tam slabunkú čiarku držím palce aby silnela.

kristina6014
23. feb 2018

@alison11 je tam ale je strašne moc skoro na takú čiarku :( ja mám tento mescia strašnú smolu na tie testy :( ale skúsim radšej až o týždeň

ikonica
23. feb 2018

@myjusiatko
@alison11 no skusim :D ja som mu to uz avizovala ale je doniceny... no ked nechce ist na umele tak ako aj ja, tak sa musi obetovat.. bez neho to nezvladnem 😂

monika_akinom
23. feb 2018

@alison11 Dakujem 🙂

kufea
23. feb 2018

@ikonica tomu sa hovorí pravidelný sex 😁

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre