Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

katariiinkaa
Dnes o 07:11

@jankasvo tym že sa to ťahá takto dlho tak aom sa na to psychicky mala čas “pripraviť”. Tušila som že to nedopadne ideálne pri tých hodnotách, ale samozrejme že som si hovorila že nádej stále je. Kazdopadne som už fakt rada že sa to nejako hýbe, lebo mesiac som bola v neistote čo sa vlastne deje. To bolo pre mna psychicky oveľa horšie ako to čo sa deje teraz. A na druhej strane si hovorím že lepšie že sa to stalo teraz akokeby sa malo niečo stať o 3-4 mesiace kedy by s tým človek už tak veľmi ani nerátal a skratka by sa len tešil na to male. Ale veľmi mi psychicky pomáha aj táto skupinka. Fakt by človek nečakal že práve tu na mk sa dá nájsť skupinka normálnych, milých a podporujúcich žien ako ste vy všetky ❤️ obrovská vďaka naozaj.

jankasvo
Dnes o 07:17

@katariiinkaa áno rozumiem ti, človek si to odsmuti a naučí sa s tým žiť.❤ veľmi sme ti držali palce a dúfali že sa to na dobre obrati.

nikol114
Dnes o 07:37

@andyka105 tak ja to mám stále tak 😀 prikladám fotku. A samozrejme stále sa snažím byt optimista 😀😀

dracik07
Dnes o 07:46

@katariiinkaa súhlasím s dievčatami. Vo vnútri si asi aj sama vedela že sa niečo deje podľa toho hcg ale stále bola nádej. No aj pri neskoršom uhniezdeni to hcg by muselo byť oveľa vyššie. Hlavne že sa začalo niečo diať a už len veriť že si telo s tým samo poradí a ty nebudeš musieť ísť na kyret. Dôležité že to nie je mt.
.... A hlavne ti prajem nech toto prebolí a dockas sa čo najskôr už úspešného tehotenstva ❤️

zanzilady
Dnes o 08:22

@katariiinkaa ahoj. Tak toto je asi naozaj to “najlepšie” čo sa mohlo stať. Hlavne že sa to pohlo. A keď už špiníš to je myslím na dobrej ceste. Tiež som za to aby sa čakalo a nezasahovalo hneď led to telo dokáže same. Mne na rozbehnutie potratu pomohlo teplo. Horúca vana a potom som mala stále na bruchu teplý termofor. Tak to by sa možno dalo aj v nemocnici, možno nejakú teplu fľašu s vodou. Držím palce veľmi aby to už rýchlo dobre dopadlo a bola si v poriadku. ♥️

majoralka
Dnes o 10:07

@katariiinkaa ahojky, veľmi ma mrzí čo sa ti deje 🥺 tak moooc som verila, že to bude Ok 😊 ale všetko zle je na nieco dobre a je lepšie, keď to pride takto skor ako potom, presne ako si napisala 😊 ja som si isla tiez jedno rano pre tehu knižku a domov som odchádzala s placom, ze 3 týždne som mala v sebe mŕtve babetko a hned pobede ma čakal kyret…to bolo na prelome 3 a 4 mesiaca 🥺
Drzim ti palce najviac ako viem, aby ti toto male stvorenie poslalo za seba “náhradu” a aby bolo potom vsetko v poriadku 🤞❤️🤗
Vela vela síl, zvládneš to a ked uz začínaš špiniť, aj hcg klesá, tak uz to pojde…….

katariiinkaa
Dnes o 11:23

@majoralka dakujem ti krásne ❤️ keď sa mozem spýtať, potom po kyrete si ta tam ešte nechali alebo si išla hneď v ten deň domov ako po jednodňovke? Mne už špinenie prešlo do takého začínajúceho menzesu, tak uvidíme.

majoralka
Dnes o 11:38

@katariiinkaa ja som bola objednaná na 14tu na príjem a cca 17:30 som išla domov este v ten deň. To bola akoby jednodňovka. Brala som progesteron, takze mne sa nic nespúšťalo, keby ho neberiem, tak vraj by som zacala špiniť skor, ale takto som vlastne nic nevedela, co sa vo mne deje 🥺 v januári to boli 3 roky, co sa to stalo
Drž sa, plačem, je mi to ľúto a spomínam aj na ten “moj” den 🥺😢😢😢🥺 myslim na teba a posielam objatie 🤗

kristinkaris
Dnes o 11:44

Ahojte neodolala som :D dnes 9dpo a nie z ranného - negat :/

zanzilady
Dnes o 12:29

@kristinkaris niečo tam je, ale ja som to tiež mala tak minuly mesiac, a nakoniec nič z toho, podľa mna tie testy robia tie čiarky pravidelne. Ale bodaj by to bola práva čiarka

kristinkaris
Dnes o 13:06

@zanzilady uvidím ďalšie dni 🙂 ešte si vravím že je skoro :D

dracik07
Dnes o 15:19

@kristinkaris tiež sa mi tam niečo javi ale 9dpo a ešte nie z ranného je strašné skoro. Zo začiatku je naozaj lepšie urobiť z ranného. Siiiilno držím palceky nech sú //🙏✊🍀❤️

@zanzilady a ty aj Testujes či len merias BT?

Ja som akurát do išla ovu test😁

kristinkaris
Dnes o 19:06

@dracik07 ďakujem 🍀

kristinkaris
Dnes o 19:07

@dracik07 a ty dnes ako ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre