Snažíme sa o bábo a hľadám si gynekológa v BA.

emi_emi159
24. júl 2019

Dobrý deň , nedávno sme sa prisťahovali do BA a nemám tu ešte žiadneho gynekológa prosím vás vedeli by ste mi odporučiť naozaj dobrého ochotného gynekológa ktorý berie nových pacientov? S priateľom sa už skoro 2 roky vôbec nebránime bábätku a bohužiaľ stále nie som tehotná , aj menštruáciu mám už dlhodobo nepravidelnú cca 3 krát do roka. Takze potrebujem lekára ktorý mi pomôže upraviť môj cyklus , lekára ktorý nájde problém a lekára ktorý mi pomôže otehotnieť. Ďakujem veľmi pekne za všetky rady.❤️

monika3107
24. júl 2019

ahoj neviem ti poradit lekara ale skus vyskusat na podporu otehotnenia duphaston je iba na predpis a upravi ti aj cyklus partnera treba poslat jemnym sposobom na spermiogram nech sa zisti kde je chyba a kazda klinika na umele oplodnenie odporuca uzivat folandrol za vyskusanie predsa nic nedas😉snad som ti trosku pomohla tie lieky si pytaj predpisat mne upravili cyklus po 7 rokoch normalne

eliska13
24. júl 2019

@emi_emi159 Sladicekova, Milly,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre