Gynekológ v okolí Serede (a MUDr. Ilavský). Poraďte

mexx
6. nov 2007

Ahojte, zienky,
tak by som sa rada spytala takuto vec - poznate nejakeho naozaj dobreho gynekologa alebo gynekologicku z okolia Serede, pripadne to moze byt aj v Trnave, to by bolo tiez fajn. Chcem zmenit gynekologa a tak si robim mensi prieskum, nakolko by som nerada natrafila na niekoho neprijemneho alebo tak...
Pripadne, ak niektora z vas pozna MUDr. Petra Ilavskeho z Trnavy - viete mi o nom nieco povedat? (Viackrat som o nom pocula, ale prilis vela o nom neviem, a dost by ma zaujimalo...)
Potesite ma vsetky, co prispejete nazorom a skusenostou.
🙂

dagmarus
6. nov 2007

Ahoj mexx,
ja chodim do tt MUDr. Ilavskemu asi 6 rokov, zacala som k nemu chodit ked som bola tehotna, pretoze som nebola spokojna svojim gynekologom v hc a mala som na neho dobre odporucania. Cele tehotenstvo prebehlo pod jeho dohladom skvelo a spokojna som doteraz. Mozem len a len odporucat. Myslim ze je skvely odbornik a ma velmi ludsky pristup.

mexx
autor
6. nov 2007

Dagmarus, si ma tak potesila. 🙂
Ja chcem zmenit gynekologa, lebo tiez nie som v sucasnosti nejaka nadsena (nehovorim na neho nic zle, ale ten pocit...), tak sa snazim o nejake odporucania, aby som vedela, kam sa vybrat. Na Ilavskeho som narazila nahodou, a pripadal mi celkom fajn, tak sa snazim zistit, kto ma aku skusenost, aby som zas nebola sklamana... 😅

dagmarus
6. nov 2007

Ak chces mozem ti poslat na neho tel.c, bud priamo na neho alebo do ambulancie.
Ja som bola u neho asi pred dvomi tyzdnami na vybratie mireny, tak dufam ze ho uvidim zase skoro lebo by som chcela este jedno baby 🙂 .

mexx
autor
6. nov 2007

Pocula som, ze k nemu chodi vela ludi, resp. zien, tak sa trosku bojim, ci ma vezme, ale hadam ano. Som viac-menej rozhodnuta pre neho, tak snad...
Vies mi povedat, nakolko ma vybavenu ordinaciu - teda myslim, ci si moze vsetky vysetrenia robit sam alebo na niektore procedury musi posielat niekomu inemu...pripadne ci sa u neho nieco specialne plati (lebo neviem, ci je sukromny alebo nie), alebo skratka vsetko, co by sa mi mohlo hodit... 😉

dagmarus
6. nov 2007

Je sukromny, za tel. objednanie platis 200 Sk, v ordinacii ma sonograf, myslim ze kvalitny lebo chodi k nemu vela zien na urcenie pohlavia dietata. Skus mrknut http://www.antikoncepcia.com/?iddc=83. Inak teraz ako som tam bola naposledy tak je dost schudnuty, oproti tej fotke co tam ma.
Ordinaciu ma vybavenu moderne, je tam take prijemne pritmie 🙂 ak sa rozhodnes pre neho daj vediet ako si spokojna.

mexx
autor
7. nov 2007

Myslim, ze to u neho ozaj skusim. Ak mam dobre info, tak je to na poliklinike na Druzbe, alebo je niekde inde? Poprosim ta aj o to sukromne cislo, hod mi to, prosim, do IP, ked budes mat cas. Som zvedava, ako to dopadne... 🙂

dagmarus
7. nov 2007

Ano, je na Druzbe, na 1.poschodi. Poslala som ti do IP aj ten kontakt.

mexx
autor
7. nov 2007

Vrela vdaka, hadam ma nezje... 😉

kuletka
30. mar 2008

Ahojte, zoberie každú pacientku, mám tiež lekára a nie som s ním spokojná. Niektorí lekár keď majú viac pacientiek tak ďalšie nezoberú. Mňa hneď moj lekár odporučil do centra. Neskúšal žiadne viatmíny a pod.

mexx
autor
30. mar 2008

Ahojte babule, tak ja som u Ilavskeho stale nebola, lebo este koncom minuleho roka som zase zasla k tomu predchadzajucemu, ked som potrebovala vyriesit nieco a nestihala som sa presunut k inemu, ale teraz by som uz najradsej presla... 😔
Kuletka, teraz neviem, ci to bola otazka u teba, ze ci zoberie kazdu pacientku, alebo konstatovanie, ze ano. 😉 V nejakej inej teme sa tu spominali gynekologovia, jedna holka tam napisala, ze uz dalsie pacientky nikto nechce vziat, dalsia zase vravela, ze minule ked bola u Ilavskeho, tak jedna holka tam prisla aj neohlasene a bolo to v pohode, akurat sa jej sestricka spytala, ci prisla len tak "na blind" alebo ich niekto odporucil...

kuletka
30. mar 2008

Ilavský sa zaoberá aj s neplodnosťou , muž má problémy, takže asi nás hneď pošle do centra

evus
30. mar 2008

ahoj mexx...teraz podla zakona ta ziadny lekar odmietnut nemoze aj ked ma vela pacientiek,takze ta urcite vezme,ja som na Ilavskeho pocula tiez same chvaly 😉

mexx
autor
30. mar 2008

Fiha, no to ma potesilo, ani neviem, ze taky zakon je. Mala by som nastudovat, a ked ma nahodou nebude chciet, tak sa nim budem ohanat... 😀

kikafilipko
30. mar 2008

No, ja k Ilavskému nechodím, ale chodí k nemu moja známa a veľmi si ho chválila. Ja mám Eliáša (ten je tiež na poliklinike, ale dolu) Tiež sme dlho nemohli mať bábo a on my dosť pomohol, je veľmi milí a keď som bola tehotná tak som k nemu chodila každú chvíľu, lebo raz ma bolelo tam, raz tam a vytúžené dieťa, tak som sa bála, ale nikdy som nevidela, že by ho to otravovalo a vždy ma pozrel aj vybavenie má dobré, tak keby ťa nechcel zobrať Ilavský, skús u neho.

deb
3. nov 2010

Ahojte, vie mi niketo povedať aké sú poplatky a MUDr. Ilavského a či berie ešte pacientky?

vavenecka
7. nov 2010

@deb ahoj,v rámci preventívky som neplatila nič a nadštandardné vyšetrenia-teda ich ceny má vyvesené na chodbe pred ordináciou...a či berie pecientky neviem,ale tu je link na chat,kde odpovedá na otázky online,tak skús: http://www.antikoncepcia.com/web/chat ,je tam každú stredu,tak sa ho skús tam opýtať 🙂))

eviitka
4. dec 2010

ahojte,viete mi poraditaky gynekolog je Mudr Kral v Seredi?a Ilavsky berie este pacientky?

karcha
25. máj 2012

Neviete mi povedat kolko sa plati u Ilavskeho za 3D sono?

danula2
5. feb 2013

volala som ilavskemu a udajne neberie uz pacientky ☹ ☹ ☹ moze ma odmietnut?

luciatt
13. mar 2018

Baby bola niektorá u Ilavskeho na 3D???Ako ste boli spokojné?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre