Hematologické vyšetrenie a prechladnutie

boba82
1. jan 2018

ahojte dievčatá, chcem vás poprosiť o radu, zajtra ráno ma čaká hemagoularne vyšetrenie na hematologii, na termín som čakala mesiac, ale už tri dni ma trápi boľavé hrdlo. Trocha to uz ustúpilo. Myslíte, že bude možné mi urobiť toto vyšetrenie? Bude to mať nejaky dopad na výsledky? Máte s týmto niektorá skúsenosť. Dakujem za odpovede.

jankaga
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankaga
1. jan 2018

Akeje hemagoularne?

boba82
autor
1. jan 2018

@jankaga tych dovodov je viac, posiela ma tam gynekolog...kazdopadne dakujem, rano si tam este zavolam, kedze mam tam ist az na 9h. ci vobec tam mam ist...len som chcela vediet, ci s tym nema niekto skusenost

jankaga
1. jan 2018

Radsej zavolaj👍

zuzik307
1. jan 2018

@boba82 ak myslis hemokoagulacne, tak na vysledky prechladnutie nema vplyv...

ninusa7
1. jan 2018

Ak iba hemokoagulacky ,tak tam nie su zapalove parametre.Ale na hematologii sa uz robi vacsinou vsetko nie len to 😊 Takze kto vie 😁 Hkt vysetruje sa napr zrazanie krvi atd 😊

boba82
autor
1. jan 2018

@zuzik307
@ninusa7 dakujem za upozornenie, je tam preklep😉 spravne je hemakoagulacne😉
to vysetrenie by malo byt take komplexne ako ste pisali, tak snad to bude tak ako pisete 😉dakujem za info

jankaga
1. jan 2018

Presne tak to mozes kludne ist na ten odber

ninusa7
1. jan 2018

Zapalove parametre su v scriningu a v krvnom obraze 😊

ninusa7
1. jan 2018

Ale ak posiela gynekolog ,tak ho zapalove nezaujimaju 😊

boba82
autor
1. jan 2018

super, dievcata dakujem za info, potesili ste ma😉

tatisna
14. jan 2019

No jasné že to môže mať vplyv, pri infektoch dochádza prirodzene k fibrinolyze a môžeš mať zvýšené niektoré hodnoty, hlavne ak si aj tehotná...a pri Tom Ti nemusí byť nič po hemat.stranke. Potom Ti niečo predpisu "pre istotu"...