Hodnoty HCG v rôznych časových obdobiach

lalupa
28. máj 2007

Ahojte, vela otazok tu smeruje k tomu, ake maju byt hodnoty hCG v urcitych casovych obdobiach, tak som chcela trosku prispiet...snád vám to pomôže 😉
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

luly3
9. jan 2014

@petko2013 ahoj, ak ti HCG nestúpne po 2 dňoch 2 násobne tak je zle, a ak ti stúpa je to oka 😉

luly3
9. jan 2014

@petko2013 nesmie ti zostať stáť HCG musí rásť

petko2013
9. jan 2014

ak mi nerastie tak znamena potrat?? som po upt asi 3 tyzdne mala som styk ale chraneny nechapem ako mozem mat hcg v krvi este preto sa pytam jeho hodnota bola iba 41,8 dokt. povedal ze je to málo

petko2013
9. jan 2014

@luly3 ak mi nerastie tak znamena potrat?? som po upt asi 3 tyzdne mala som styk ale chraneny nechapem ako mozem mat hcg v krvi este preto sa pytam jeho hodnota bola iba 41,8 dokt. povedal ze je to málo

petko2013
9. jan 2014

@luly3 este sa chcem opytat dr. mi povedal ze na ultrazvuku nevidi nic ze som cista test vysiel pozit druha palicka bola slaba taka siva, endometrium je vysoke tj. na menzes (4mm) .
krv tiez ukazala to hcg nechapem co to moze vlastne vsetko znamenat co ty nato??? 😒 a diky za odpovede 🙂

gabrielles
29. mar 2016

Ahojte. Mne dnes namerali hcg 0,9. Dnes som mala dostat menstruaciu. Je mozne ze som tehu?

dracica666
31. mar 2016

V uvodnom prispevku je nik na tabulku hcg hormonu tam si to vies porovnat 😉 drzim palce 😉

marta_86
15. nov 2016

Ja sa v tych tabulkach akosi nevyznam dnes mi seatricka povedala ze mam HCG 1503,00 je to dobre cislo?

dracica666
15. nov 2016

Je to veľmi rozsiahle , vtedy je všetko v poriadku keď o dva dni stupne o dvojnásobok. neboj sa 😉

supoliatko13
29. nov 2016

Ahojte ja som asi idiot som 13 dni po ket a na 12 som uz musela ist na krv lebo od 9dna krvacam a volali mi že mám 147 hcg môžem sa tešiť či strachovať lebo nič mi nepovedali len že to musíme o týždeň zopakovať .... ďakujem za odpoved

supoliatko13
29. nov 2016

Myslím ze idiot som z tych tabuliek 😂

dagaz
29. nov 2016

@supoliatko13 nuz tu uz naozaj iba pockat na dalsi odber. Ja som na 10 den mala 375. Je moznost ze ti pomaly stupa hcg..tak ako je moznost krvacat napriek tomu ze tehotna si..ale bohuzial je tu aj ta moznost ze bola si tehotna ale prave pomaly odchadza...co dufam ze nieje pravda a ze malinke sa drzi tak ako ma.

supoliatko13
29. nov 2016

dakujem este som sa netestovala lebo som si myslela ze sa nam to opat nepodarilo a po vcerajsku som si povedala ze pockam aspon na 14 den s testom ten by mi mohol povedat co a ako nie

dagaz
29. nov 2016

@supoliatko13 testovat sa ti neoplati..krv je krv...tam to mas na 100%..aj ked tyzden je vela ..ja by som to tiez nedala a testla sa..a na to krvacanie ti nic nepovedali? Ani ti nic nedali?

supoliatko13
29. nov 2016

@dagaz na sone nic nevidel tak nam bolo jasne ze sa nam to nepodarilo ale poobede mi volali ze hcg je nad takze som tehotna ale ta hodnota nieje moc vysoka preto sa to bude o tyzden opakovat, ale zabudla som povedat ze ja som sa testovala ale v 9 dni ked som zacala krvacat to mi kazali ked som im to volala a bol negativny, keby som uz bola tak by mi to hadam ukazal ( ten test) ci?? toto je uz treti krat a tak velmi chcem aby sa nam to uz podarilo.. je to dost aj po psychickej aj po financnej stranke

supoliatko13
29. nov 2016

@dagaz zabudla som povedat ze si picham prolutex od zaciatku a mam v tom pokracovat

dagaz
29. nov 2016

@supoliatko13 viem o com hovoris. Ja som 7 den po ket. Ale po ket sa chodi na odber az na 14 den. Co pri ivf na 10. Nechapem preco ale je to tak. Logicky mi s toho vychadza ze po ket zjavne hcg stupa pomalsie? Neviem. Takze aj ked sa testujes po ket na 9 den tak na teste nic nemusi byt vidiet. Mne zopar bab radilo ze az na 12 den. Skor nic nevideli. U teba aj pri krvacani je pozit hcg..ja som zacala po ivf krvacat a hcg bola nulova. Taķ hadam neaka sanca je..🖒

dagaz
29. nov 2016

@supoliatko13 urcite si pichaj prolutex dalej..s tym neprestavaj pokial nebudes mat vysledok druheho odberu. A na sone tiez este nic nemusi vidiet..este je mooooooc skoro.

supoliatko13
29. nov 2016

@dagaz dufam aj ja prvy krat som tiez krvacala a krv bola negatívna na 12 den, tiez som tam musela prv ist ako teraz. Druhý krat som nekrvacala vobec a sla som tam na 14den a test aj krv bola zas negativna, teraz to je treti a takto .... bodaj by sa to konecne podarilo

dagaz
29. nov 2016

@supoliatko13 moja drzim palceky najviac ako sa len da aby to bolo ok a aby hodnota pekne rastla✊ Ja mam svoj cyklus dostat 1.12 tak cakam co bude a ci pride🙁

supoliatko13
29. nov 2016

@dagaz jooj dakujem aj ja tebe... potom ti napisem ako som dopadla

dagaz
29. nov 2016

@supoliatko13 ahoj..tak ako este stale krvacas?

supoliatko13
29. nov 2016

@dagaz nooo mám pocit že to slabne ale uvidim aké bude rano

dagaz
29. nov 2016

@supoliatko13 juj tak nech len slabne a do rana uplne ustane✊

supoliatko13
30. nov 2016

@dagaz teraz som sa testovala a bol negatívny 😢 .... má význam ďalej oddychovať

dagaz
30. nov 2016

@supoliatko13 😓😓to hadam nie😓 este stale krvacas? Ak ano tak to vyzera ako zamklnuty potrat😢..alebo ta hodnota je este stale taka nizka ze na teste nic nieje vidiet...urcite to tsk je🖒pockaj prosim do odberu..nic nieje take iste ako krv. Pozry ja som pred 9 rokmi v den odberu krvi rano spravila test a bol negativny. Isla som na odber uz akosi zmierena ze nic z toho a kukaj 8 rocny vajciacik😊mi beha po dome. A hodnotu som mala 375 a na test sa to neprenieslo🙂...strasne ti drzim palce najviac ako len viem✊✊✊🤗🤗🤗

supoliatko13
30. nov 2016

@dagaz stále ma bolí brucho a lavy bok ... neviem ale trosku este verim ze tam niečo môže byt ... nebudem sa už testovať musim vydrzat do pondelka na krv

dagaz
30. nov 2016

@supoliatko13 vydrz..budem ti strasne silno drzat palce....stale na teba myslim✊

supoliatko13
30. nov 2016

@dagaz aha nedalo mi to tak som ho vytiahla ešte z koša aby som sa kukla.... nechcem sa moc tešiť viem je to len taký duch ale aspon trosilinku 😍

supoliatko13
30. nov 2016

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre