Hodnoty HCG v rôznych časových obdobiach

lalupa
28. máj 2007

Ahojte, vela otazok tu smeruje k tomu, ake maju byt hodnoty hCG v urcitych casovych obdobiach, tak som chcela trosku prispiet...snád vám to pomôže 😉
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

dagaz
30. nov 2016

@supoliatko13 nooo nieco tam je...pekne bud v klude..pockaj na odber...pekne ber lieky ako mas a setri sa oddychuj, nestresuj..ja viem ze sa to len tak neda ale aspon sa pokus si oddychnut🤗🤗🤗posielam vela pozitivnej nenergie💖

supoliatko13
30. nov 2016

@dagaz aj moj manžel mi tak povedal ... som kludna a som si vedomá že to ešte nieje výhra ale potesilo 😉

dagaz
30. nov 2016

@supoliatko13 neboooj..stale na teba myslim...napis vzdy ked budes potrebovat. Drzim palceky😇

wildluccia34
7. dec 2016

@supoliatko13 ahoj,ako si prosim ta dopadla?

supoliatko13
12. dec 2016

@wildluccia34 potratila som .... bola som tehotná len týždeň

dagaz
12. dec 2016

@supoliatko13 😢to je mi luto

wildluccia34
12. dec 2016

@supoliatko13 strasne ma to mrzi,citala som tvoje prispevky...ja sama som v komplikovanej situacii,a najhorsie veru to cakanie:/

supoliatko13
13. dec 2016

@wildluccia34 vo februari ideme znovu 😉 teraz si užívame vianočnú pohodu

supoliatko13
13. dec 2016

@dagaz život ide ďalej chcem sa poradiť s jednou bylinkarkou tu u nas kopu ženám pomohla tak to vyskúšam

wildluccia34
13. dec 2016

@supoliatko13 drzim veeelmi palceky,to je super,ze myslis pozitivne

monika8971
22. feb 2017

Dobrí deň cítam tu vaše príspevky a mám takýto problém v pondelok minuli týždeň som si robila tehu test a bola slabulinka ciarocka teraz v pondelok som si robila ďalší a a bola aj silnejšia a hcg v krvi som mala v norme a dnes keď som bola na ďalšom visetrenie tak som mala hcg v krvi nízke je to normálne či nie

wildluccia34
22. feb 2017

@monika8971 a ake si mala hcg?a v norme ked si mala predtym,co tym myslis?doktorka ti nic konkretnejsie nepovedala na vysetreni?

peppermint
22. feb 2017

@monika8971 Preco si sa nespytala doktorky, co to znamena? Ona sa k tomu vobec nevyjadrila?

monika8971
22. feb 2017

@wildluccia34 v pondelok to hcg bolo2000 a dnes už bolo nizsie

peppermint
22. feb 2017

@monika8971 Tak to nie je dobre, ked hcg klesa. Pri prosperujucom tehotenstve by sa malo zdvojnasobit obden. Aj ti nieco doktorka k tomu povedala?

wildluccia34
23. feb 2017

@monika8971 ano veru,ako ti pisu,hcg by mala stupat a v ktorom si tyzdni?kedy mas ist opäť na kontrolu?

monika8971
23. feb 2017

@wildluccia34 doktorka mi povedala že pravdepodobne v 5 týždni a v piatok mám ísť na ďalšie odberu a sono s ultrazvukom

wildluccia34
23. feb 2017

@monika8971 aha to si na zaciatku len,tak drzim palceky,aby vsetko dobre dopadlo...u mna to zial skoncilo potratom

kitusa
9. máj 2017

dievcata, mala som vlozene dve embrya a hodnota hcg bola 0,500, vklad teda nevysiel, vrta mi v hlave ta hodnota hcg. Preco tam nebola 0 ?

ragaca
14. aug 2019

Viete mi baby povedat od kolko by malo byt aspon hcg po 14 dni po KET?ja sa nevyznam vtej tabulke.diki

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre