Ideme na to aj v júni 2015

littledesire
1. jún 2015

Ahojte, kto sa ide pokuuusat v juni ? 🙂 sup sem 🙂

juliett99
9. júl 2015

@kjanka86 mrzima ma to ,,, verim ze tento rok to dame vsetky a dosiatiahneme to az na vytuzeny balicek stastia v pobobe dietatka v naruci 😵

misulka47
9. júl 2015

baby tak som v 6 tyzdni, srdiecko pekne bije 🙂 uz len to dotiahnut do stastneho konca 🙂

juliett99
9. júl 2015

@misulka47 gratulujemmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 vela vela zdravicka prajem a stastny koniec

misulka47
9. júl 2015

@juliett99 dakujeem

dzanem
9. júl 2015

@kjanka86 ja som tiez potratila v 5 tt,na Vianoce,tiez bez kyretu 😖

petra212
9. júl 2015

@misulka47
blahoželám k srdiečku, to je výborná správa, tak teraz len pekne ostante 2x1 dalších osem mesiacov 🙂

kjanka86
9. júl 2015

@dzanem :( vidim ze je nas viac :( ako dlho si krvacala bez kyretu?

puffu
9. júl 2015

@misulka47 gratulujem..🙂)

dzanem
10. júl 2015

@kjanka86 dva dni som bola v nemocnici a ked sme prisli domov tak este 5-6 dni ☹

bebe87
10. júl 2015

@puffu @majuskabobi jaj baby,, normalne som pri tych sarostiach aj n kona zabudla.... stehotnieva sa tu?

majuskabobi
10. júl 2015

@bebe87 u mna ne, čekam na chlopika 😀

puffu
10. júl 2015

@bebe87 u mna tiez este nie, v nedelu/ ponelok cakam ovu tak uvidime potom ..ale uz ma 3.den hrozne bolia krize tak iba lezim a neviem sa ani poriadne hybat tak sa musim dat do nedele do poriadku 😀

kjanka86
10. júl 2015

@dzanem no ja som nebola v nemocke nastastie ma poslali domov... a uz iba slabucko krvacam a to je to 4den.. a co ti povedali kedy mozes znovu otehotniet?

dzanem
10. júl 2015

@kjanka86 povedali mi ze v podstate hned ako sa nato budem citit,takze sa to dobre vycistilo,krvacala som dost museli mi to zastavovat,prvy sex asi po dvoch tyzdnoch aj to opatrne,zatial sa nam ale nezadarilo

kjanka86
10. júl 2015

@dzanem aha, no mne v nemocnici doktor povedal ze najskor o pol roka mozme a lekarka moja zas ze tak 2-3mes. tak teraz si vyber nie? :D a bolelo ta tiez podbrusko?

dzanem
10. júl 2015

@kjanka86 telo asi vie kedy je pripravene 😉 ja som mala velke bolesti,mala som analgetika v infuzkach,bolo to cele strasne a bolestive ☹

kjanka86
10. júl 2015

@dzanem och tak to ma mrzi.. ja nastastie nemam take bolesti len ma sem tam picha v podbrusu... a to ma vlastne pichalo cely cas co som aj tehu bola.

dzanem
10. júl 2015

@kjanka86 tak to lepsie prekonas,ja som si uzila dost,uz to nechcem zazit ☹

kjanka86
10. júl 2015

@dzanem tak to verim, dufam ze ani ja to uz nezazijem :(

sisaaaaa
13. júl 2015

caute krasky, ako sa mame? ja 25DC, prave som vyzrala 1/4 vanicky zmrzliny, vidim to na mrchu, zajtra pozajtra.... 😒 svagrinka mi krasne rastie, je v 20tt, druhe krstna moje ma 5 mesiacov, ja sa obsmietam okolo ako sa len da, no stale nic 😠 ovu bola, sex bol....cakam na zazrak🙂 a pritom dovolenkarisujem este tyzden, minuly tyzden v stredu som sa dotrepala k nasim, ze reku skapem v tom teple, budem sa u nasich kupat v bazene.... do vcera bolo hnusne pocko, voda sa nestihla zohriat, take nervy som mala:( no nic, aspon som si trosku oddychla a pokracujem dalej v poprerabkovom upratovani uz v blave v nasom bytiku.... 😎

bebe87
19. júl 2015

Zdechnul tu pes....

nikusik89
3. aug 2015

ahojte babenky🙂 dlhšie som sa nehlásila, bola som pasívna lebo sa nič extra okolo nás nedialo :P teraz sme boli na dovči... a menzík neprišiel! testík ukazuje tehu 🙂 tak som šťastná. poslednú MS som mala 27/06/2015. K dokimu sa chsctám nasjkôr v piatok, to budú už skoro dva týždne, že mi vynechala MS, tak to už hádam aj bude niečo vidno...čo si myslíte? držím všetkým palčeky k snažilkovaniu resp. k "rasteniu" 🙂

nikusik89
4. aug 2015

ahojte, čo si myslíte mám ešte počkať s návštevou u Dr. alebo v piatok by to už mohlo byť aktuálne a niečo aj uvidíme? bude to cca 2týždne meškania MS. 🙂 Ďakujem. pekný dník! :-*

nikusik89
12. aug 2015

Ahojte, podelím sa s Vami o dobrú správu;) dnes som bola u Dr. a tehu potvrdené 🙂 7tt, 8mm a srdiečko pekne bije 🙂 len aby bolo všetko v poriadku! všetkým vám prajem veľa šťastia, trpezlivosti a tehulkám pekné tehulkovanie :-*

rula
12. aug 2015

@nikusik89 jeeeej, veeeeľka gratulááácia, Mamina. Úúúžasné. Veľa zdravia.

tinka881
12. aug 2015

@nikusik89 gratulujeeeeem

nikusik89
12. aug 2015

@rula
@tinka881 ďakujem Vám veľmi pekne!!! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre