Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

ankaluk
7. jan 2014

@andreapata aj ja som bola sklamana ked prisla 21.12 mrska.Tiez uz mame 3 rocneho syna,otehotnela som az po 4 mesiacoch.Teraz sa snazime skoro rok a stale nic.Manzel cestuje za pracou,ked mam plodne dni tak iba sem tam je doma.Drzim vam palce a nech sme vsetky do konca roka tehulky 🙂

adus26
7. jan 2014

Ja by som už chcela kočikovat ked vidim tie tehotne mamicki velkim bruchom a ja velke brucho som ešte nemala tak mi pride smutno a este viac ked vidim ze sa vonku prechadzaje s kocikom tak by som už chcela aj ja ale si hovorim ze snad sa nam tomto roku podari a budem kocikovat aj ja

rybkaa
9. jan 2014

@zipsy ahoj, tak ma nakoniec postihlo to co aj teba - MA cez vianoce ☹ takze zaciname tiez od znova....som ale rada,ze ta vidim opat medzi snazilkami a ze idete skusat znova 🙂 kolko ste cakali po kyrete? Ja som dnes este len 14 den po cisteni,tak este musime pockat, len neviem kolko...kazdy inak povie.... ci cakat 3 mesiace alebo jeden? 🙂

zipsy
9. jan 2014

@rybkaa jemine, to fakt??? To mi je luto ☹ ja som nemala kyret, tak ja sa mozem snazit hned po prvej mrche...po kyrete sa ma pockat trochu dlhsie...ale ja by som asi nevydrzala cakat, ved to nemusi hned vyjst...

rybkaa
9. jan 2014

@zipsy jaj,zabudla som,ze si nebola na kyret. Mne dr.povedala ze mam pockat na 2-3 cykly, ale neviem, ci vydrzime 😀 asi zacneme od marca, 22.2.mame svadbu,takze dovtedy na to nebudeme tolko mysliet a to by uz mali prebehnut dve mrchy. Uvidime 🙂

zipsy
10. jan 2014

@rybkaa no, tak to mas fajn, ze mate svadbu, ze mas ine myslienky aspon trochu 🙂 ja teraz hladam malemu skolku, kedze narychlo sa mi plany zmenili, a musim ist do roboty 😒 mysleli sme, ze uz na ani nenastupim, ved by som zachvilu sla znova na matersku...ho hrozne to je, sa tesis a potom bum ☹

strihalka
autor
10. jan 2014

Dobre ranko....ja jsem prave v odeleni cekarna 😀 vcera probehla ovu..takze cekame..

rea92
10. jan 2014

Krasny dnicek Vam prajem...od dnesneho dna sa k Vam pridavam aj ja 🙂 menzes som mala 6.1. , ovulacia by mala byt okolo 18.1. Uz sa neviem dockat 🙂 Velmi tuzime po druhom dietatku.

nely459
10. jan 2014

@strihalka takze si nesla do prahy? 🙂

strihalka
autor
10. jan 2014

@nely459 isla isla ale uz jsem zpet a azahadnym zpusobem se mi ovu posunula cca 12hodin 😀 takze sme to snad stihli 🙂

bar12
10. jan 2014

Ahojte baby, tak sa aj ja k vam pridavam, kedze nam to posl mesiac nevyslo a od vcera ms :(

nely459
10. jan 2014

@strihalka tak to je uz aky luxus! 🙂 dufam, ze to prinesie aj úrodu 🙂

strihalka
autor
10. jan 2014

@nely459 no aj ja doufam 🙂 tu jezatim grafik 🙂

bar12
10. jan 2014

@rybkaa ahoj, ja som mala MA v septembri a bolo mi povedane, ze tri mesiace pockat...a nakoniec kvoli zime a chripkovemu obdobiu mi dr povedala ze odporuca pockat az do marca, lebo riskujem, ze sa to moze stat znovu.. Aj tak som nedala na nu a od decembra sme zacali, ale bohuzial to nevyslo aj napriek tomu, ze ovulaciu citim.. No nic, skusame dalej, mozno nam je sudene splodit druhe presne v case ako prve 🙂 drzim palce, aspon na dva cykly by som pockala po kyrete..

bar12
10. jan 2014

@rea92 ja menzes od vcera a ovu 30.1.tak nam drzim palce 🙂

rybkaa
10. jan 2014

@bar12 ahoj, ďakujem 🙂 Ja chcem tiež určite počkať aspoň dva cykly. Jednak zima trochu pominie a tiež chystáme na 22.2. svadbu, takže na to ani tak nemyslíme, radšej nech sa cyklus znormalizuje, bojím sa, že by sa to opakovalo...len ak som ostala teraz v októbri tehu, tak sa ma dr. pýtal, kedy som mala ovulku a ja že neviem 😀 Preto sme si ani tak nevšimli, že plodík bol od začiatku týždeň v meškaní vo vývoji, neskôr už 2 týždne....tak sa chcem aj tomu vyhnúť, aby som teda na začiatku hneď vedela, či mi týždeň sedí s ovu a s poslednou MS, preto chcem vedieť, kedy ju vlastne mám. Ešte aj tak čakám na výsledky z histológie.

rea92
10. jan 2014

Dufam, ze sa nam to podari hned prvy mesiac snazenia (januar) , rovnako ako sa nam na prvy krat podaril nas syncek 😀

bar12
10. jan 2014

@rybkaa jasne.. No u mna v 6tt ok a v 8tt uz nebola srd akcia :( takze ani histolka sa asi nerobila, neviem teda o tom... Ja vzdy v den ovulacie citim bolest jedneho al druheho vajecnika a vychadza mi na 20-22den ako kedy..pri 34,5 dnovom cykle.. Tak sa sustred na svadbu, drzim plce nech vam to vyjde podla predstav 🙂

bar12
10. jan 2014

@rea92 my mame tiez synceka z januara :D ale neplanovaneho :D

rybkaa
10. jan 2014

@bar12 chceme začať potom po svadbe od marca, to už budem po 2 cykloch hádam 🙂 ja som mala tiež akciu v 7+4 tt a potom som šla na tehu vyšetrenia a odbery v 10+1 tt a už nebola akcia ☹ som nechápala....ale podvedome som od začiatku ctila, že niečo nie je dobre a nakoniec sa to aj potvrdilo...
Zvyknem aj ja cítiť pichanie vo vaječníku, no teraz som necítila nič, len jemné pichanie v pondelok ráno a podľa grafu mi vychádza ovulka, tak zrejme bola vtedy www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa, hoci po kyrete ťažko povedať.... v stredu idem na kontrolu, tak sa s dr. porozprávame, čo ďalej, papám kyselinu listovú, chcem trochu zhodiť a po svadbe hurá na to 🙂 Ja ešte detičky nemám, tak sa veľmi teším a bolo to pre mňa sklamanie, že to na prvý raz nevyšlo, tak nabudúce hádam to bude ok 🙂 Vidím,že ty už máš synčeka, aký je veľký?

zuzka0405
10. jan 2014

Ahojte baby chcem sa opýtať tiež sa snažíme o druhé babo,ako som predtým písala. Ten mesiac som už mala ms, ale dnes ráno na mňa prišlo,že si urobím test (posledna zásoba 🙂 ) a na teste je...duch...neviete mi poradiť nie je to hlúposť, tak skoro a ešte aj ms bola...

bar12
10. jan 2014

@rybkaa to ma mrzi, vzdy to zaboli, ked sa to stane, ja som s tym paradoxne pri prvom aj ratala a neviazala sa prve tri mesiace na tehotenstvo a nic sa nestalo a ked prislo aj druhe neplanovane, na to som sa upla hned a trochu ma ten fakt potom sokol..priroda si to vsak vzdy zariadi a ja vzdy vravim radsej na zaciatku ako neskor...maly bude mat15 mesiacov 🙂

bar12
10. jan 2014

@zuzka0405 mozes byt tehotna, ale rovnako sa mohlo jednat aj o potrat a test este nejaku dobu po je pozit.. V ziadnom pripade to ale nechcem privolavat! Sla by som na tvojom mieste k dr a budes si ista 🙂

bar12
10. jan 2014

Je ta ciarka rovnako silna ako pri prvom teste?

jarus8
10. jan 2014

Ahoj, pridávam sa aj ja. V novembri nám to nevyšlo, v decembri bol mm na PN, tak začneme od januára, včera som dostala mrchu, tak pôjdeme na to. Dala som si záväzok: október, november rodím!!!
Prvý syn sa podaril po 3,5 roku, druhé bábo po 2 mesiacoch, ale prišla som oň. Lekár v nemocnici kázal čakať 6 mesiacov, môj lekár 3 mesiace, nakoniec je z toho rok, ale už ideme na to. 🙂
@rybkaa to ma mrzí, aj sestra prišla 1.1.2014 v 10. tt o bábo, ja 23.12.2013, blbé termíny, také vianočné, ale prežiť sa to dá, čas dá všetko doporiadku

rybkaa
10. jan 2014

@zuzka0405 urob test o 2 dni, či čiarka zosilnie, podľa toho uvidíš 🙂
@bar12 tiež som od začiatku cítila, že dačo nedobre a ani rodine sme nič nepovedali, sme chceli na vianoce, no miesto toho sme oznamovali len smutné správy, ale môj skoro-manžel ma veľmi utešoval, že to zvládneme, aj rodina ma podržala, takže som to zvládla ok a bola som s tým dosť zmierená v čase kyretu, aj teraz som v pohode a myslím pozitívne 🙂
@jarus8 ahoj, registrujem ťa z novembroviek, tak to ma mrzí, že to nevyšlo ☹ mne dr. tiež 23.12. povedala, že plodík nežije, srdiečko už nebije a gestačný vačok sa začal deformovať ☹ veru, blbé termíny....ale zato záväzok si si dala dobrý 😀

zuzka0405
10. jan 2014

@rybkaa Áno chcem skúsiť či bude silnejšia alebo nie a podľa toho uvidím

rybkaa
10. jan 2014

@zuzka0405 držím palce, aby to vyšlo 🙂

ivec16
10. jan 2014

@rybkaa nakukla som sem do januaroviek a som ta zbadala, ze co ty tu robis?... juj je mi luto, ze to nevyslo... ja som myslela, ze veselo tehulkujes... prajem vela sil na zotavenie... hlavne to dusevne... aby ste mohli cim skor zacat znovu...

ivec16
10. jan 2014

@rybkaa z histologie sa nedozvies viac, ako to ci to bol plod alebo nie... a kedze si mala akciu srdiecka, len ti potvrdia ze si bola tehu... to len tak mimo, aby si nebola sklamane, ze viac sa nedozvies...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre