Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

siska765
6. feb 2014

@zuzulienkaaaa jasne ved v pohode,preventivne,len som sa pytala ze kde si k nemu prisla.ale tak preventivne mozes, ja mam pocit ze na mna dobre vplyval ,odporucujem,a tebe asi fakt staci len jeden,a tiez je to aj dost drahe.teda aspon bolo ked som si ja kupovala neviem ako teraz uz si ho nedavam aj ked par balickov este doma mam 🙂

bar12
6. feb 2014

@majusik26 a ako dlho sa uz snazite? nam to predosly cyklus tiez nevyslo a do ovu sme sa urcite trafili...treba asi len trpezlivost 🙂

zuzimalinka
6. feb 2014

@nezaaabudka ahoj mjko dakujem za pozitivne slova si strasne zlsta...edte som smutna ale musim to nejak poriesit...nejdem ziafnw testy ani teploty merat ako kedysi moj priatel od 17do 28meho je prec a este stale ms neprisla..kym da rozbehne ..kym ptide laska aj plodne dni odidu..co uz musome si pockat ..zajtra idem postiskat kamoskinu malinku narodila sa teraz v januari...tak sa vytesim ;) a raz tehotne budeme vsetky..skor ci neskor...prepac ze az teraz reagujem ale som pracovne vytazena... ;)

siska765
6. feb 2014

no tak to ja uz citim teraz ze raz jeden raz druhy vajecnik popichavanie a tak cely den dnes, a to som len 9DC a predvcerom sme prvy krat skusali naplno 🙂 tak verim ze sa zadari , no nechame sa prekvapit ci potvora pride alebo nie i ked to sa este nacakam do konca februara 😒

majusik26
6. feb 2014

@bar12 tak s terajším 4mesiace s bívalim 2 roky

zuzimalinka
6. feb 2014

Dakujem za povzbudenie baby moje ;) uz je lepsie :-*
@bar12
@mily7
@siska765

bar12
6. feb 2014

@petulla28 urcite nas tu viacere mrzi, ze ta tu uz nebudeme vidat, ale tiez ta chapem 🙂 mam totiz taky pocit, ze od kedy som aktivne na MK, sledujem sa ovela viac...viac nez by bolo zdrave a to je presne to, co nam neprospieva...ale ako pise @rybkaa niekedy mi to pomaha... je vsak idealne, ked sem chodi clovek priebezne niekolko krat za den, lebo ked sem nenakukne cely den, tak o vecerny program ma postarane ☹ to ma trosku vzdy sklame, lebo na jednej strane chcem mat prehlad a precitat si to a na druhej , ked maly vecer zaspi a mame konecne chvilu s mm pre seba, tak je dost blbe, ked sedime vedla seba a kazdy cumi do toho svojho pc...takto to nechcem, takze mozno to casom tiez vzdam a nebudem sem chodit tak casto, len obcas a precitam len nieco namatkovo 😀 lebo je to fakt narocne casovo..tak neviem, ci si este nase spravy precitas, ale ak hej, tak bud hlavne psychicky v pohode, nic neries a daj nam aspon vediet, ked to klapne!!! my tu na teba urcite budeme mysliet!!! 😉

majkuska
6. feb 2014

@majusik26 tiež ťa ukľudnim ja mam tiež strašne bolestivú ovuláciu. Ale aspoň viem, že ju mam. Je to presne tak ako ti tu baby popísali s tým dozrievaním folikulu.

bar12
6. feb 2014

@zuzimalinka to rada citam 🙂 mna nejaky pesimizmus dnes chyta...mm nie je doma a mna svrbia prsty, ale nedovolim si, lebo este by tam aj tak nic nebolo, je skoro....najradsej by som posunula cas o tyzden...

majusik26
6. feb 2014

@majkuska a vi sa snazite o babo?

majkuska
6. feb 2014

@petulla28 tak držím palce bez koníka. Ale určite sa nám aspoň ozvi keď budeš tehu.

majkuska
6. feb 2014

@majusik26 áno chceli by sme ešte jedno

bar12
6. feb 2014

@majusik26 a nebola si na nejakych vysetreniach? ked to vtedy trvalo tak dlho?

majusik26
6. feb 2014

@bar12 nie lebo vtedy to nebolo take pravidelne teraz v oktobri som mala mikro potrat

majusik26
6. feb 2014

@bar12 ale v decembri som chodila na folikulometriu brala som lieki na sliznicu a potom mi pichol pregnil ale nevislo to

bar12
6. feb 2014

@majusik26 jasne, tak len verit, ze sa coskoro zadari! neboj, urcite to pride 🙂 vela vela stastia prajem!

majusik26
6. feb 2014

@bar12 dakujem velmi pekne a este som chcela tie bolesti budu kzm nedorazi ovulka nie? 😉

bar12
6. feb 2014

@majusik26 ano malo by to tak byt 🙂 ale radsej by som to poistila aj pred tym, aj dva dni ked to budu... 🙂

didulienka11
6. feb 2014

@bar12 aj my sme sa isto trafili, tak som ostala trosku sklamana, ked mrska dosla tak ci tak :( A trosku ma to aj vystresovalo...lebo ked clovek nevie presne kedy ovu bola a ci bola a iba tak "naslepaka" skuska tak ok, ale dost som to odsledovala a urcite sme sa trafili a pre istotu aj niekolko dni pred aj po ;) Ale nic z toho..hm...Boh vie preco to nevyslo

moschino1986
6. feb 2014

nezaaabudka ahoj ďakujem, ale ja stále nič
Bolieva ma hlava..S priateľom sme sa dohodli že to ideme riešiť.len nevieme za kým A ako.na vyšetreniach sme ešte neboli.gynekológovi sa neviem dovolať A,nestíham ísť. V bb je ten kubis ale počula A čítala som zle recenzie na neho.tak neviem kde má ísť priateľ.ja mám podľa poslednej verzii V auguste že polycysticke vaječníky brala som inofolic ale nič.už rozmýšľam nad tou pani Kopacovou.bolia zase vaječníky. Boli sme na masazi A boleli ma. Maserka že blížiaca sa mrcha. :-# tak som priateľovi navrhla,že nech ide on na spermiogram,lenže kde.ja na preventívnu.neviem či môj gynciak by ho zobral ku mne A riešil by ho..proste neviem čo A ako.

moschino1986
6. feb 2014

Je možné že keď som brala inofolic že mi napravil Ovulku?predtým som nemavala tieto bolesti vaječníkov.takže či vlastne som dovtedy nemala ovuláciu?nepoznala som také bolesti čo to potom je?

bar12
6. feb 2014

@didulienka11 no presne tak! zdielame rovnake pocity :( a ked to nevyjde ani teraz, tak budem znepokojena este viac ☹ a to nam urcite nepomoze k otehotneniu...mne mrcha dosla vtedy este aj s dnovym meskanim, takze som sa uz v ten den vytesovala, ked nedorazila,ze aka to je istotka 😀 aj ked test bol negat...alebo malinky dusik tam bol po zaschnuti....ak by vam to dlhsie nevychadzalo, tak by som to asi davala za vinu tym PCO, ak si dobre spominam, ze si pisala...to by davalo logiku...ale pokial citis ovulku, tak by som tiez verila, ze to vyjde proste 🙂 velmi ti to prajem!!! tak dufam, ze sa nam to co najskor podari 🙂

moschino1986
6. feb 2014

Ovu testy ukazovali Ovulku.

moschino1986
6. feb 2014

Odpíše mi niekto?

bar12
6. feb 2014

@moschino1986 pokial je to rovnaka bolest vzdy v case ovulky, tak to nema co ine byt... ci to urobil inofolic, to napisu baby, co s nim maju skusenost, ja nie :( ale k tej bolesti, to je ovu bolest podla mna...

lucia1002
6. feb 2014

@nezaaabudka ja som momentalne 14DC a cakam kedy pride ovulka...ale kedze posledne 2 cykly po dobrati HAK som mala cca 40dnove, tak neviem kedy dorazi...budem cakat a priebezne sa lubkat s drahym 🙂

mily7
6. feb 2014

@didulienka11 nevyslo to, lebo priiilis tlacime na piiilu🙂

strihalka
autor
6. feb 2014

Zienky, viem ze jsem vams em nedvno psala, ze cekam na termin laparky leo e nam"podarilo" mimomaternicove...avsak po tydeni hospitalizaci v nemocnici, nasli gestacny vak v matrnici, cize ked vse dobre dopadne 19,2,, muzeme si gratulovat 🙂

mily7
6. feb 2014

zdravym vsekych, dosla som vas kuknut, namahavy den. dni cyklu neratam, riesim manzelove narodeninky, tajnu oslavu, ples, super zivot. napiekla som bublaninu, vymiesila na chlieb prvy krat a cakam zajtra navstevu🙂)))) znie to inak ako prispevky tuna ale je to tiez sucast snazenia sa. zamestnavam hlavu inym🙂) a je mi dobre. idem spat. 🙂 papaaa

mily7
6. feb 2014

@strihalka fuuuuuuuuuha to nemyslis vaaazne. to by bolo akeee supis paradicka. jaaaj drzim prsty aj ked su to somary takto strasit ludi. ale bolo by to nadherne. tfuj, tfuj.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre