Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

rybkaa
7. feb 2014

@siska765 začni merať teplotu, ak začne stúpať, ovu bola 🙂

harriet13
7. feb 2014

@rybkaa ano viem, ze treba cely cyklus, ze tieto teploty nemaju vypovednu hodnotu, @bar12 dneska cestujem prec, ked do nedele nepride mrcha tak budem testovat , kiezby sa to konecne podarilo 🙂

nezaaabudka
7. feb 2014

@bar12 ty NEčakáš mrchu cez Valentína, nie? Možno sa vám zadarilo a už nemusíš čakať na ďalšiu ovu v marci! Nebuď smutná, to vždy v strede cyklu asi príde taká depkaňa hnusná 😝 a to počasie tomu nepomáha. Netráp sa, daj si čajík, choď nakupovať, odreaguj sa nejako, dobre? My sme dcérku spodili presne nakonci februára alebo zač. marca. Takže ja ešte stále verím, že aj keby sa teraz nedalo cez Valentína, tak v marci už musííííííí! Ináč sa už nebude baviť ani sama zo sebou 😀 😀 😀

rybkaa
7. feb 2014

@bar12 jasné 🙂 JA 😀

nezaaabudka
7. feb 2014

@harriet13 tak ak ti stále neprišla mrcha, tak nádej tu je. Silno držím palce a po tom roku si to už aj zaslúžite, nie? Tak nestrácaj nádej! 😉

nezaaabudka
7. feb 2014

@rea92 aj ja som tento mesiac dostala skôr.. ale tak aspoň môžeme skôr snažilkovať. Veľa šťastia 🙂

rybkaa
7. feb 2014

@harriet13 ako vraví @nezaaabudka nádej tu je 🙂 urob test a budeš si viac istá...alebo ešte pár dní počkaj, ak MS nedojde, je to viacmenej jasné 🙂 držím palce

nezaaabudka
7. feb 2014

Ach kočky, to počasie depresívne ma zničíííí.. neviem či aj u vás, ale tu je biela hnusná hmla 😝 😝 Dnes mi prišli ovu testíky, tak sa teším, až mrcha skončí, ale veeeľmi sa bojím, že na výlete nebudeme mať možnosť ťuťu-muťu kedy treba ☹ a to by som si asi pokazila celý výlet, lebo by bolo fajn splodiť dieťatko a prísť už oplodnená 😅

harriet13
7. feb 2014

baby, dakujem za mile slova, kiez by ste mali pravdu 🙂 utekam na vlak, ale dam vediet ako som dopadla 🙂

lejluska
7. feb 2014

@lenka07 no tak Vám držím palčeky, do tretice všetko dobré, výjde to a aj do bude mať šťastlivý koniec 😉 Nevzdávam sa, teraz mám v sebe novú energiu a silu, že to zvládneme, len to musím najprv otehotnieť 😅 Nejak to teraz neide, neviem prečo, ale u dr. všetko v najlepšom poriadku, tak dúfajme, že to príde 🙂

nigguska
7. feb 2014

Ahojte,mozem sa pridat aj ked zaciname az teraz?

siska765
7. feb 2014

@rybkaa no meravat sa mi zrovna nechce,nikdy som to nerobila,ale tak je jasne ze sa nieco deje.ake su moznosti ked popichavaju vajecniky raz jeden raz druhy a slabucky pocit ako pred MS tyzden po MS?ak ovu tak kolko to tak trva?ale ak nie ovu tak co ine?

siska765
7. feb 2014

@nezaaabudka akoze na vylete nebude moznost? 😒 to je len jednodnovy vylet?

nezaaabudka
7. feb 2014

@siska765 nie, to je na 9 dní, ale budem bývať u švagrinej a neviem aký bude program dňa. Chcela som sledovať ovu testíky, ale to tam nepôjde, lebo na to je najlepšie byť doma. Nebudem u nich šaškovať s téglikom moču 😅 😝 A nechcem, aby vedeli, že snažilkujeme.

nezaaabudka
7. feb 2014

@nigguska jasné, vitaj, držím palce, nech sa zadarí 😉

majkuska
7. feb 2014

No baby zajtra som 10 DPO test mi kupila kamaratka. Tak rano skusim, uz si myslim skvor ze nie, lebo PMS jak vysity.No ale neprispejeme lekarni?

nezaaabudka
7. feb 2014

@majkuska 😀 😀 😀 držím ti palce, jasné, najprv musíme vyhodiť peniažky, nech sme spokojnejšie 😝 😀

rybkaa
7. feb 2014

@majkuska držím palce, nech to nie je len zbytočné podporovanie zdravotníctva 🙂

rybkaa
7. feb 2014

@siska765 je veľmi pravdepodobné, že to je ovu 🙂 Aké dlhé mávaš cykly? Ovu chodí rôzne, bez sledovania sa na to príde ťažko, jedine ak to cítiš. Hej, je to taký pocit ako pred MS, tlak vo vaječníkoch, pichanie, môžu byť ak kŕče, ak sa ti nechce merať skús ovu testy alebo si sleduj hlien - počas MS býva vodnatý alebo ako vaječný bielok. Ešte sa dá sledovať aj krčok, ale to je dosť náročné a zložité presne určiť, mne sa zdá furt rovnaký 😀

borsanh
7. feb 2014

človek tu nie je cez deň a toľko toho popíšete 🙂

siska765
7. feb 2014

@rybkaa ja myslim ze mi uplne staci mat sexik s muzickom kazdy druhy den od skoncenia MS po prichod MS a mali by sme sa trafit 😉

lenka07
7. feb 2014

@nigguska už si s nami vitaj a smelo do toho 🙂

harriet13
7. feb 2014

@nezaaabudka @rybkaa baby dostala som mrchu, zas raz mi zostali len oci pre plac :((((((( asi mi to nie je sudene

majkuska
8. feb 2014

Pekne ranko.No baby ja som nevydžala orobila som pre istotu už včera večer aby som mala s čim porovnať. Včera nič, dnes rano duch je to mamatest tie nezvyknu duchovať tak uvidime , zasa neviem nič viac to je to naše skore testovanie.

bar12
8. feb 2014

@majkuska dobre ranko 🙂 ja tiez kupujem iba tie, tak dufam, ze neduchuju len tak!!!! Velmi drzim palce, aby z toho za dva dni boli silne dve ciarky!! Nech je tu viac pozit sprav, lebo sama mrcha tu strasi ☹

bar12
8. feb 2014

@harriet13 to nas mrzi ☹ ale to si nehovor! Musis verit a dufat, ze to raz urcite vyjde! Treba ist na vysetrenia, aby sa odstranila pripadna pricina, ktora dufam nie je ziadna, len treba cas 🙂 vela stastia!!

majkuska
8. feb 2014

No baby pridem asi po 35 minutach kuknut na test lebo som isla robit malemu mlieko a moj duch zosilnen ale nejaka je ta testovavia trosku romazana ale ruzova sama si teraz neviem co mysliet. Este raz je to mamatest a som 10 DPO vrchny je vcera vecer, spodny dnes rano.

bar12
8. feb 2014

@nezaaabudka si mila, dakujem 🙂 nejak sa to snazim rozdychat, ale je tazke bojovat s hormonmi ☹ rozculi ma kazda blbost, mm uz len poznamena.. Jaaj zabudol som, ty mas pms 😀 dufam, ze vuduci tyzden bude uspesny, lebo sa na to vykaslm asi aj ja a necham tomu volny priebeh.. A ten moj predlzeny cyklus je pri snazeni dost na skodu, lebo sa mi zda nekonecny a konca cyklu sa nejako nemozem dockat! 🙂

majkuska
8. feb 2014

No baby bola som ho odfotit este raz. Uz zaschol a vyzera asi tak co si myslite o tom.Ale test bol ribeny tak okolo siedmej do 10 minut sa tam objavil duch ale slabulinky

nezaaabudka
8. feb 2014

@harriet13 moja to ma mrzí, poplač si, bude lepšie, ale už naozaj bude lepšie, už musíííííí byť!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre