Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

nezaaabudka
8. feb 2014

@bar12 no to ti verím, ja sa neviem dočkať pri normálnom cykly a nie ešte predĺžený! Mám pocit, že keď snažilkujeme, tak som omnoho nervnejšia ako keď mám PMS normálne 😕

nezaaabudka
8. feb 2014

@majkuska no začína to zaujímavo, uvidíme asi ďalšie dni čo bude 😵 😵 Toto som nikdy nevedela, že či tehu ukáže ak je úplne na začiatku - tú slabú čiarku po viacerých minútach testovania. Mne teda test neukázal ani náznak ducha, ale tak tehu nie som.. tak preto tomu dávam šancu, ja už by som sa pomaličky tešila 😀

tinus999
8. feb 2014

Baby, dnes ráno som trochu špinila tak už mám strach že z toho nič nebude...:'(

bar12
8. feb 2014

@majkuska ahooj, no tazko z tohto robit zavery ☹ veru je tam nieco ruzove na zaciatku, ale myslim si, ze to nie je na mieste, kde by bola druha ciarka....bolo tu uz takych testov viac a niektore nakoniec vysli ako pozit a niektore negat....takze skus vydrzat do pondelka a v pondelok rano si urob! budes urcite mudrejsia a bude istejsi nalez na nom 🙂 velmi ti to prajem a dufam, ze je to jeden z tych, ktore sa nakoniec ukazu ako pozit 🙂 neviaz sa ale na to este radsej, aby si nebola zbytocne sklamana, nemysli na to, dva krat sa vyspis a budes testovat znovu 🙂 uzi si vikend s rodinkou a mysli pozitivne, moc drzim palce!!

bar12
8. feb 2014

@nezaaabudka no presne, je to teraz ovela horsie!!! asi sa dam zamknut do kotolne, aby som sa ukludnila...do toho idu malemu stolicky, takze som paradne nevyspata a to mi na nalade teda nepridava! takze si idem asi lahnut k nemu, nech som trosku mila na svoje okolie 🙂 pocuj a na tej dovolenke aj ked nebudes nic meriat, jednoducho ked ti skonci ms a skusite kazde dva tri dni, trafite sa urcite! asi to nebude az taka uvolnena atmosfera, ked budete v byte viaceri, ale ak budete mat izbu pre seba, tak sa to da 🙂 budeme na teba mysliet!!! a kedy to idete?

bar12
8. feb 2014

@tinus999 a zvykne ti prist mrcha aj skor? mozno to zostane len pri spineni 🙂 a ak sa rozbehne, to ma mrzi, fakt by sa tu zislo uz viac pozitivnych sprav ☹

nezaaabudka
8. feb 2014

@bar12 Ďakujem ti, to ideme do Londýna a vieš aké tam sú domčeky, všetko počuť 😝 a oni majú tiež dve deti.. no bude to sranda 😀 Asi budem testovať ovu kým tam pôjdem, tie 3 dni a potom už nie. Dúfam, že sa nájde aspoň čas na milkovanie 😅 Odchádzame vo štvrtok a prídeme 21.2. Takže už bude po a už len čakať. Akurát prídem v tom období, keď mi začne zašibávať či som tehu a sledovať sa 😀 😀
Jooj a to tvoje PMS, to ako keby som o sebe čítala 😀 keď sa nedá vydržať ani sama zo sebou 😀 😀 😝

nezaaabudka
8. feb 2014

@bar12 a koľko má tvoj Samko, ak sa môžem opýtať? Stoličky sú zaberák, to áno. Ja čakám, až moje maličkej vyjdu očáky, dúfam, že nie teraz na výlete 😉

tinus999
8. feb 2014

@bar12 praveze vôbec nie, nechodí mi skor a ani nezvyknem spiniť pred ňou...tak neviem čo si mám myslieť...

bar12
8. feb 2014

@nezaaabudka viem, viem, pekne si to tam uzite! aj ja som raz bola v Londyne v ramci leta v Anglicku a velmi sa mi tam pacilo! a na tenke steny sa mozes vy....proste plodite a hotovo!! 😀 a tak pri najhorsom si navzajom zapchate usta 😀 jj a neviem, ci si to len nahovaram, ale kym som kojila, ziadne pms nebolo, to bolo fajn, ale ako som prestala, tak je to horsie, ako pred porodom 😀 alebo to len nejak teraz intenzivne pocitujem, no katastrofa, ak otehotniem a budem so sebou musiet vydrzat tie prve tri mesiace, tak si budem musiet vymysliet extra aktivny plan, aby som si nehodila slucku 😀 tak do stvrtka este casu dost, do vtedy uz hadam testnem aj ja 😀

bar12
8. feb 2014

@tinus999 ako velke spinenie je to? to iste mala kamoska a bola tehu 🙂 v case ked mala mat mrchu jednoducho spinila a potom prestala a od vtedy je cista 🙂 ale ona zvykla spinit pred menzesom...tak uvidis, hlavne nech to nezosilnie alebo to este moze byt uhniezdovanie, kedze to ani nie je este v termine ms...to by aj tak vychadzalo nie?

bar12
8. feb 2014

@nezaaabudka ma 15 mesiacov a ma horne styri a dolne styri a uz dobrych 5 mesiacov ziaden novy zub nevysiel...a zda sa, ze stolicky idu skor nez tie zvysne predne...tiez sa tych ocnych bojim, ale ze nie vzdy je to take strasne 🙂

tinus999
8. feb 2014

@bar12 no MS by mala dojst až v utorok, a spinila som trochu ráno ale už to prestalo ale mám pocit ako pred MS, ako keby mala každú chvíľku dôjsť...ale nič...

bar12
8. feb 2014

@tinus999 no tak uz len cakat, ci sa spust alebo nie.. Ale ak to ustalo a zajtra tiez nic, tak to hadam bude dovod na usmev 🙂

tinus999
8. feb 2014

@bar12 dám vedieť, určite sa ozvem čo sa bude diať...

rybkaa
8. feb 2014

@siska765 jasne 🙂 ale pytala si sa na pichanie vo vajecnikoch, ci to je ovu,tak na to ti pisem,ako na to prist 🙂 samozrejme otehu mozes aj bez toho aby si vedela kedy mas ovu,som zivym prikladom 😀
@harriet13 juj,to ma mrzi ☹ hlavu hore,este nie je koniec,treba sa snazit znova,raz to vyjde !!!
@majkuska dobre testy bez duchov su testy dr.max,mne krasne ukazali ciarky,drzim palce 🙂
@bar12 mne mamatest neduchoval,len ked som robila pred meskanim ms,po vynechani hned bola ciarka,nie moc silna ale duch to nebol 🙂

rybkaa
8. feb 2014

@majkuska skus test o dva dni...zda sa mi,ze ta ciarka je nejak mimo testovacej zony,mala by byt blizsie k tej tmavej ciarke 😕

bar12
8. feb 2014

@rybkaa myslis ze od dr max su lepsie nez mama? Mne posledny cyklus duchoval ☹ ale mozno som si to len nahovarala 😀

tinus999
8. feb 2014

@rea92 a ako sa ti MS začala, slabim spinenim?Lebo ja mám mať v utorok a dnes ráno som slabo spinila ale ustalo to ale mám pocit ako pred MS...predtým som pred MS nikdy nespinila, stále sa ta mrcha spustila a hotovo...

rybkaa
8. feb 2014

@nezaaabudka no tak to sa budete musiet niakam zasit,trebars do telefonnej budky alebo do pivnice 😀 jasne zarty...no skuste si to uzit,nemysli na ovu,netestuj,ked tak meraj teplotu,to sa da aj pri plnom dome 🙂 vlastne to moze byt aj zabava, hladat miestecko kde hodit rychlovku 😀

rybkaa
8. feb 2014

@bar12 hej,su,aj ked sa to nezda,ale mne dr.max ukazovali krajsie ako mamatesty,pohladam potom v pc foto a nahodim,som teraz na tablete. Asi lepaie farbivo je v nich abo co,no fakt duchovia nikde a boli lepsie ciarky ako na mamateste 🙂

nezaaabudka
8. feb 2014

@bar12 jooj držím ti palce, aby ti to vyšlo!!! 😉 😵 😵 😵 Si ma dobre rozosmiala 😀 A vieš čo, asi to tak bude aj u mňa, ja som teraz v januári prestala kojiť a PMS otrasss.. už som tu písala, že som začala aj priberať, vyrážky sa mi nejaké urobili.. no katastrofa pokiaľ sa tie hormóny upokoja. A dúfam, že sa ani nestihnú a už budem zasa v tom 😝 😀

nezaaabudka
8. feb 2014

@bar12 tak to máme fakt podobné, moja má teraz 13 mesiacov 😉

nezaaabudka
8. feb 2014

@rybkaa to máš pravdu.. no uvidíme, ja to vidím tak, že cez deň budú rôzne aktivity, nákupy, výlety.. večer budeme popíjať a kecať do noci a ráno sa zobudíme, až po nás začnú skákať deti 😀 Tak niekde medzitým to hádam dáme a budeme spomínať na bojové podmienky 😀 😀 😀

yvetta
8. feb 2014

no ahoj holky mne je po tom potrate divne ...mala som prvy cyklus po MS a v case ovulacie som mala spinenie a aj som citila bolest vajecnikov a to sa mi nikdy predtym nestalo ...urobila som si hned test a bola to silna ciarka cize viem presne den ovu a aj sme sa snazili tak uvidime...este nikdy som na to nesla tak vedome, ze mam ovu a ideme na to tak to som zvedava ci nieco take moze vyjst 😀

bar12
8. feb 2014

@nezaaabudka dakujem, uvidime, co nam prinesie bud tyzden 😀 veru zlate kojenie... Bolo po starostiach - maly vzdy najedeny, chudnuca matka aj bez diety a navyse vyrovnana!!! Takze tiez vravim, treba co najrychlejsie znovu otehu 😀 ale dnes som si vstala po dvoch tt na vahu a kilo je dole, aj malickost potesi po tej dnesnej noci ☹

bar12
8. feb 2014

@yvetta je tam velka sanca 🙂 ale aj nemusi.. Nam to pred mesiacom nevyslo a tiez citim ovu a presne sme sa trafili... Tak veela stastia, nech sa zadarii!!!

yvetta
8. feb 2014

@bar12 - diki no ja mam od gynekologa cas po potrate pol roka a potom mi vravel, ze mam prist ak neotehotniem a posle ma na vysetrenia. On sa tvaril, ze po potrate do pol roka je velka sanca otehotniet 😝

bar12
8. feb 2014

@yvetta hmm tak ja mam piaty mesiac po potrate, tri mes sme mali cakat a ten stvrty to nevyslo.. Je to asi dost individualne a zalezi aj ci mas zakrok alebo nie.. Tie bez zakroku sa mozu zacat snazit hned a vtedy to asi klapne rychlejsie 🙂

yvetta
8. feb 2014

@bar12 - no ja som bola bez kyretu, ale drzim ti palce ja mam teraz dost pozitivnu energiu a verim,ze do polroka nam to vsetkym vyjde 😀 myslim od zacatia snazenia 🙂 prve tehu mi vyslo tak, ze som si povedala, ze si uz nekupujem tampony, lebo mi ich nebude treba a nakoniec to bola pravda som pouzila posledne balenie a dalsi mesiac mi uz mrcha nedosla 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre