Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

siska765
15. feb 2014

@bar12 ktory den si uz skusala testovat?

bar12
15. feb 2014

@siska765 11,14,15...ale niektorym uz aj 10dpo ukaze ducha...fakt je to rozne 🙂 a niekomu ani tri tyzdne po meskani mrchy 😀 neviem si to sice vysvetlit, preco to tak je, ale je...

siska765
15. feb 2014

@bar12 aha pozri tu jedna pridala fotky a ze 13DPO uz ake kolajnice ja umrem https://www.modrykonik.sk/blog/mijadave/album/8...

bar12
15. feb 2014

@siska765 no tak tie su teda!!! ale ten priebeh ked som citala, tolko stresov ☹ preco to nemoze prebiehat bez problemov? ☹

siska765
15. feb 2014

@bar12 no to ano chudiatko ale dockala sa a to je podstatne , ja uz tam hore ma dvoch anjelikov plus s mojou mamickou, tak sa aspon utesujem ze su spolu a dava na nich pozor ☹ co uz

bar12
15. feb 2014

@siska765 mi hovor ☹ tiez tam mam mamicku uz dvadsat rokov a jedneho anjelika ☹ hadam sme si to zle uz odskakali ☹

siska765
15. feb 2014

@bar12 pevne verim ze ano mne odisla iuly rok aj maminka aj anjelik obaja mesiac po sebe a mesiac pred nimi havko takze tri smutky som mala minuly rok maj,jun,jul, ale teraz to uz bude dobre verim 😉

bar12
15. feb 2014

@siska765 juj to muselo byt ale narocne obdobie! :( neprajem nikomu ☹ tak jednoznacne uz musi byt dobre iba!!! verim tomu! 🙂 a potrva to uz len par dni uvidis a pride dobra sprava 😉

mirkovci
15. feb 2014

Baby, ked to tu čítam...nebudme také smutné s neuspechu 🙂 treba myslieť pozitívne, snažilkovanie si užívať , hlavu hore, deti budeme mať jak smetí 🙂 bude to fajn 🙂

siska765
15. feb 2014

@mirkovci jasne ze to bude fajn 🙂

mirkovci
16. feb 2014

@bar12 tak niečo viac o mne? snažilkujeme od januára, v podstate od decembra ale tak viac sme začali na to myslieť až teraz. V apríi sme mali svadbu a tak by som mala rada na prvé výročie už našho miláčika pod srdcom 🙂

bar12
16. feb 2014

@mirkovci jasne, my sme tiez zacali v decembri 🙂 tak to by bol krasny darcek 🙂 a kedy cakas ms?

mily7
16. feb 2014

@bar12 spinenie v case menstruacie, teda v case ked by si mala mat menzes je v poriadku. moze to byt pozostatok starej krvi ci ako a hlavne ozaj miesto mentes normalnej a malo by to byt v poriadku. zle by bolo keby ze upne este mimo toho spinis. ja som mala cievku prasknutu napriklad. a keby ze mimo cyklu mens. spinis urcite za lekarom da sa pomoct a zachranit vsetko bez problemov ak je zdrava bodka v brusku.

mily7
16. feb 2014

@majkuska je krasne, ze sa deti modlia za babo

mily7
16. feb 2014

@bar12 @siska765 mne osobne pri 2 tehu vychadzali ciarky az tyzden po meskami menzes. takze ozaj u niektorych ludi, alebo mozno zavisi aj od tehu ako stupa tehu hormon zavisi ci bude tehu test pozitivny skor alebo neskor. 😉 tak skuste po meskani testovat aj tak nie je nic statene, mozno aj o tyzden vyjde az.

bar12
16. feb 2014

@mily7 dakujem 🙂 som z toho zmatena, lebo som to nikdy nemala, ani menzes sa mi nikdy nespustal dlhsie a nezacinal spinenim....dnes je to spinenie trochu ruzove aj s troskou krvi, vcera a predvcerom skor do hneda...len keby ten test bol aspon pozitivny ☹ vobec neviem, co si mam o tom mysliet...skusim este zajtra testnut , uvidime 🙂 a ty sa ako mas? uz ti je lepsie?

mily7
16. feb 2014

@siska765 tento rok uz musi byt stastny pre teba! urob hrubu ciaru za minulym a povedz si, ze si uz zasluzis veeela stasticka, zdravicka aj pozehnania z hora. nech ti to co najskor vyjde a tesis sa z krasneho prirastku.

bar12
16. feb 2014

@mily7 ja to len z casti viem porovnat, pri synovi som si robila test az 17 dpo a to uz boli pekne silne dve kolajnicky...skor som netestovala tak neviem, preto chcem zajtra skusit, to budem 17....a pri druhom som testovala az ked mi dva tyzdne meskala ms, lebo som si bola ista, ze nemam byt z coho tehu...a to tiez uz boli silne ciarky, ale tak to uz je aj dost pokrocila doba :D

mily7
16. feb 2014

@bar12 mozes mat aj slabu menzes nie normalnu a bude dobre. teraz asi len pockat nic ine ako sa rozhodne. moja hlavne sa drz nejako. mne je troska lepsie konecneee, dnes este zavraty z tej nadchy ale uz vcera polavilo troska, ovu test zda sa akoby slabol tak neviem ci ovu neprebehla skor tento mesiac 11, 12 den ale nastastie som takaaa kludna, v hladine alfa mam nervy🙂) Mimule totizto som mala v hladine zeta.)) ak prebehla ovu co tak beriem tak dobre, s muzikom sme si uzivali kedy sme chceli, nie cielene a prosto som nejako prijala fakt zatial ze nemusi to byt hned ale ze je vsetko v poriadku, som spokojna tesim sa z tych dvoch chlapov ktorych mam a raz to vyjde prosto. a som vdacna za ten klud lebo ak by som sa zazrala do testov a tak tak ja potom ideeem a zobralo by ma to moc a to nie je dobre. velke sklamanie, tehu priznaky jasna vec, uz som si napisala aj poznamky aby som nestresovala ze to je len pred mens. syndrom. tak ja tu tesim sa z vas ale co je dobre pre mna je ze ja som sa prestala "snazit" 🙂priamo vedome vo velkom. tak prosto uvidim co to bude.

mily7
16. feb 2014

@bar12 jasne, ale tak ti poviem ze aj jedna zena moze mat dve tehu uuuplne ine takze ten hcg nemusi rychlo stupat pri druhom. a skus sa pripravit aj na to, ze to nemusi vyjst, aby si nebola velmi smutna ak by nahodou. ak sa to da nejako pripravit.

mily7
16. feb 2014

dobre, pakujeeem idem papaaaa vela stasticka.

bar12
16. feb 2014

@mily7 jasne, suhlasim s tebou 🙂 dobre ides na to!!! aj nam to vyslo, ked sme to najmenej cakali a zrejme sa ujala spermia stara 5 dni!!! aj ked to teda nakoniec nedopadlo ☹ tak si tiez myslim, ze ked to ma vyjst , tak to vyjde a pre teba a aj pre nas je teraz najdolezitejsie, aby sme boli v pohode a nestresovali...ja som si minule povedala, ze ak nam to do pol roka nevyjde, tak idem do prace a druhe bude teda asi neskor...ale radsej by som bola, keby to bolo teraz 🙂 tak uvidime...ale boli sme sa vcera zase prevetrat na bicykli vonku na hodku, ziadna makacka, na to teraz fakt nemam sil ☹ ani kondicku...ale dobre to padne, uz by mohla ta jar konecne prist, boli by sme nabite energiou ovela viac! tak sa drzkaj a bud v klude 🙂

bar12
16. feb 2014

@mily7 @majkuska tak som intimku za vlozku vymenila, je to tu v plnej krase ☹ 😠 z minuty na minutu sa spustila aj s bolestami mrchana jedna..tak to trosku predychavam a ideme dalej, no co uz..,

siska765
16. feb 2014

@mily7 ano verim ze bude 🙂 a prajem to vsetkym ktore tuzia po miminku 🙂 dokonca som dnes mala aj sen ze sa mi narodili dvojicky dcerky a jedna ze sa pokakala a mna z toho naplo,a na to som sa zobudila ledva som to zadrzala 🙂 a takto isto aj vcera

siska765
16. feb 2014

@bar12 juuuj svinucha jedna nemohli ste ju na tom vylete niekde zabudnut aspon na tych 9 mesiacov?neboj bude to rychlo,mrcha odide a zas budes mat plodne dni

bar12
16. feb 2014

@siska765 no prave ze az 9 ho marca ☹ si zase pockam..

siska765
16. feb 2014

@bar12 hmmm no skoda a vedvsi mala ake priznaky pekne ako ja to je ako mozne???ja skusin testnut stredu

bar12
16. feb 2014

@siska765 no neviem.. Jedine, ze by som bola tehu aj tak... To uvidim, ci tlak v prsia h ustane alebo nie .. Tak drzim palce, nech tu je zase nejaka pozitivna sprava!! 🙂

siska765
17. feb 2014

@bar12 ahoj mne to dnes nedalo tak som skusila testnut ale s citlivostou 25 ,a jasne ze len jedna ciarka a teraz citam na obale teraz ze sa moze teoreticky od 10.dna pocatia,kedze ale ja neviem presne kedy bola ovu iba myslim podla pocitov,a mrchu cakam najskor tak za 12 dni ,tak este hadam tam nejaka nadej bude ze by som mohla byt.ked v nasej sprostej lekarni mali len s citlivostou 25 co je myslim dost vela zajtra kupim v inej lekarni s cit.10 ale skuim az nejako za tyzden testnut, priznaky mam stale

bar12
17. feb 2014

@siska765 jasne, ze este nie je nic stratene 🙂 vzdy je sanca kym mrcha nedorazi 🙂 tak drzim silno palceee!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre