Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

bar12
28. feb 2014

@nezaaabudka 😀 😀 😀 si ma pobavila 😀 darmo sa my sledujeme...najdeme si vsetky priznaky a nakoniec nic z toho a tie co priznaky nemaju su tehu 😉 neposles nam svojho ducha pre stastie? 🙂

bar12
28. feb 2014

@nezaaabudka citas mi myslienky 😀 tak ale to je pekny dusik, asi by som mu aj verila 😀 no zajtra zase budem tu visiet na MK, co nebudem moct spat 😀 veeeeelmi drzim palce!!!!!!!

sue250
28. feb 2014

nezaaabudka drzim palce nech tmavie!!!

nezaaabudka
28. feb 2014

@bar12 @sue250 ďakujem kočky, ja som nevydržala to napätie, že plný dom ľudí a ja mám také TAJOMSTVO 😵 , tak som musela zavolať manželovi a už som mu to vyzradila. A to som si prisahala, že vymyslím nejaké prekvapenie.. ale prd, nevydržala som. Ale hovorila som mu, že to ešte môže byť všelijako a pokiaľ to nie je potvrdené doktorom, tak sa budem len tíško tešiť. Vlastne tíško navonok, vo vnútri už teraz oslavujem 😀 😀

nezaaabudka
28. feb 2014

@bar12 jááj, ja to tak prajem každej z vás, že by som najradšej ocikala všetkých 15 testov a poslala aj poštou pre šťastie, len nech to pomôže 😀 😀 😀 😀

bar12
28. feb 2014

@nezaaabudka si zlata 🙂 hadam nam pomoze aj ten jeden, co si sem hodila 🙂 len nech to vyjde!!!

nezaaabudka
28. feb 2014

@bar12 presne tak, strašne by som si teraz priala, aby ste ma všetky nasledovali a hlavne ty!!!! Teraz nie som schopná uvažovať, ale myslím, že by sme sa mohli čisto teoreticky stretnúť obdive v novembrovkách, nie? Lebo prvú sme počali presne dnes pred dvomi rokmi a test mi to ukázal až o 19 dní, takže 19.3. Tak to ak ty stíhaš tak, nie?

bar12
28. feb 2014

@nezaaabudka no ja uz som tiez nad tym rozmyslala, ale mne to bude vychadzat na zac decembra, ak by nahodou to 9.3 vyslo 🙂 ale to druhe sa niekedy vie aj poponahlat von a moze to vyjst na koniec novembra...kazdopadne by som sa asi potom aj tak pridala do novembroviek ;) ale nepredbiehajme 😀 u mna je to este vo hviezdach, ale na treti pokus by to uz vyst kurna mohlo!!!

dada87
28. feb 2014

@nezaaabudka tak co zeby sa na druhy pokus zadarilo prajeeeeem ti

nezaaabudka
28. feb 2014

@dada87 ďakujem pekne, my máme asi február proste plodný mesiac 😀 😀

nezaaabudka
28. feb 2014

@bar12 to by bolo super, keby to tak vyšlo. Nesranduj, že druhé ide rýchlejšie! Ja som rodila 15 min!!! A to som bola na 9cm otvorená, keď som prišla do nemocky. Tak neviem si predstaviť väčšiu rýchlosť. A rodila som o dva týždne skôr. 😕 😅

dada87
28. feb 2014

@nezaaabudka kedy ides gynde daj vediet drziiiim paste

nezaaabudka
28. feb 2014

baby bola som na wc a na toaletnom ružový výtok ☹ ☹ ☹ Som nešťastná, nechápem ☹ ☹

rorinka
28. feb 2014

@nezaaabudka no ano mas pravdu duch tam je. tak to bz som sa moc tesila keby tmavol. moj ovu test bol vcera vecer velmi velmi slabucky, este menej ako ked som zacinala.
ja som si povedala ze vydrzim s testom do nedele ale laka to aj teraz kedze sme ten isty DPO. tak som zvedava ako to bude pokracovat

nezaaabudka
28. feb 2014

@rorinka ja som predvčerom mala ovu test totálne biely, ani čiarka na ňom nebola. Tak preto som ostala dnes prekvapená.

rorinka
28. feb 2014

@nezaaabudka ten vytok nemusi este nic znamenat. nesmut prosim predcasne. sme vsetky s tebou

nezaaabudka
28. feb 2014

@rorinka ďakujem, dúfam, že máš pravdu. Tebe tiež držím silno palce!! Máš môj obdiv, že dokážeš vydržať, aj ja som plánovala až keď bude mrcha meškať.. ale ráno som sa zobudila s nutkavým pocitom testnúť a už mi nebolo rady 😅 😉

rorinka
28. feb 2014

@nezaaabudka tieto pocity velmi dobre poznam, predpokladam ze sa zajtra zobudim s takym istym. no ale hlavne na teba som zvedava ako to bude pokracovat

nezaaabudka
28. feb 2014

a ďakujem neznámej za srdiečko, veľmi ma potešilo 😉

nezaaabudka
28. feb 2014

@rorinka mám so sebou už len 2 tehu testy.. zvyšok doma. Tak neviem či vydržím, ale asi by bolo fajn testovať až v nedelu a úplne najlepšie až v pondelok, utorok... a totálne naj v stredu. Ale ako to vydržím? Aspoň zajtra musím vydržať 😝 😕

nezaaabudka
28. feb 2014

Baby ešte nikto nezaložil tému Novembrovky 2014, ako to??? Budem ja zakladateľ? 😀 😀

bar12
28. feb 2014

@nezaaabudka si si ista? mne sa zda, ze uz je, ale asi sa mi len zda 😀

bar12
28. feb 2014

@nezaaabudka a fakt 😀 jak je to mozne? dufam, ze niekto z nas bude zakladatelkou 😉

bar12
28. feb 2014

@nezaaabudka dufam, ze ma potom pridas do skupiny, aj ked budem decembrovka 😀

nezaaabudka
1. mar 2014

@bar12 jasne, teba vždy!!! 😀

dia290
1. mar 2014

Tak baby 14 DPO 3 dnove spinenie prestalo aj brucho ma prestalo boliet a trst dnes rano negat takze uz vobec netusim co je

bar12
1. mar 2014

@dia290 to je dobree neboj! Kaslat na test, hlavne , aby sa mrcha nerozbehla!!!!

sue250
1. mar 2014

novembrovky tema este nie je ) nezaaabudka mozes ju zalozit dufam ze sa pripojime k tebe, alebo najkrajsi vianocny darcek 2014)) 😉

dia290
1. mar 2014

@bar12 no dufam 🙂

rorinka
1. mar 2014

@nezaaabudka tak ako? vydrzala si dnes? ja ano. ale zajtra som rozhodnuta skusit, predsa len 11 DPO, tiez by mi bolo naj vydrzat do stredy ale to asi nedam. dnes rano som robila vsetko mozne, len aby som nesla testovat 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre