Injekcia Merional a vaše skúsenosti

andreao
16. júl 2007

Ahojte babulky.
Mate niektorá skúsenosti s inj. Merional?

makika
18. sep 2007

andreao ked sa môžem opýtať akú máš poisťovnu, lebo mne lekár povedal,že napíše žiadosť a ked som mu povedala,že mám spoločnú tak zagúlal očami a že no vyskúšať to môžme.

julietka
18. sep 2007

ahoj makika-ak to andy nebude vadit tak napisem za nu-ma vseobecnu zdravotnu, tiez som sa to pytala. Ale je to zvlastne lebo vseobecna aj spolocna su obe myslim statne positovne.tak nevime preco jedna preplaca merional a druha nie.

veracruz
25. feb 2008

ahojte. mam zacat s merionalom 3x75 denne... viete mi poradit, kolko toho roztoku mam minut? dr. hovoril, ze cim menej, tym lepsie...

loko
25. feb 2008

ahoj, ak myslis roztok tekutinu, v ktorej sa ma rozpustit tabletka, tak jednu ampulku na danu davku, ktoru potrebujes

veracruz
25. feb 2008

ano, myslim tu tekutinu... nestaci mi jedna tekutina na tri prasky?

loko
25. feb 2008

ano staci v pohode, ja som si to takisto davkovala
to ti nepovedala sestricka v centre, predpokladam, ze ferticent 😉

loko
25. feb 2008

veracruz, stimulujes na IVF?

veracruz
25. feb 2008

ano, ferticent... dr. mi nieco take hovoril, ale bolo to tolko infi, ze som vysla von a totalna tma 😀
aj Ty si ferti?

loko
25. feb 2008

ano som a uspesne na 1x IVF + ISCI. doki ti moze davku aj zvysit alebo znizit, podla toho ako budes reagovat.

veracruz
25. feb 2008

to ma tesi, ze si uspesna a na prvykrat... citala som, ze baby z merionalu nemali vela vajok, ale asi boli o to kvalitnejsie... lebo zda sa mi, ze maju celkom dobre uspesnost...

loko
25. feb 2008

aj ja som to pocula, ze po merionale je menej vajok. ja som mala 8 z toho 6 zrelych. dolezita je podla mna kvalita a nie kvantita. kolky den vlastne stimulujes a ako dlho sa snazite o mimi?

veracruz
25. feb 2008

my sa snazime okolo dvoch rokov a stimulovat by som mala zacat pozajtra...
tebe gratulujem, uz sa Ti to krati? aj si mavala ranne nevolnosti? 🙂

veracruz
25. feb 2008

a loko, 8 vajok je pekna uroda... 😉

loko
26. feb 2008

veracruz, nie je to zle. bola so mnou na izbe jedna holka a ta mala nejakych 16. dolezite je, ze sa uchytilo aspon jedno 😵

veracruz
26. feb 2008

loko, niektore baby mali aj vyse 20... ale staci, aby bolo jedno a aby bolo zdrave ako buk 😀

loko
27. feb 2008

veracruz, to jedno sa dobre v brusku ozyva kopka ako dive 😵

veracruz
27. feb 2008

🙂 asi chce s Tebou komunikovat... alebo sa chce hrat 😀

annaanna
28. feb 2008

ahojte dievčatá, som štvrtý deň stimulácie merionalom a dr. dnes povedal, že uvidí, či stimuláciu zastaví alebo nie, nakoľko folikulky rastú pomaly. máte s tým niekto skúsenosti?

brita
28. feb 2008

Annaanna - ja bohuzial mam taku skusenost. Pri druhom IVF mi na 8. den stopli cyklus, folikuly prestali rast a krvne hladiny sa zastavili.

annaanna
28. feb 2008

brita a co sa potom nasledne dialo?

brita
29. feb 2008

Annaanna - potom nasledovalo to, ze som mala cakat na mrchu, ta prisla az na 34. den a potom sa zacalo znova stimulovat a s max. davkou. Vystimulovali sme 2 folikuly, ale iba jedno velmi slabe vajicko, ktore lezi teraz v miske sice oplodnene, ale s malou nadejou, ze nieco z neho bude...

annaanna
1. mar 2008

brita - tak to je smola. ale možno sa podarí z toho jedného vajička. držím palce. napíš ako to dopadlo.
ja som dnes 6. deň stimulácie, od zajtra aj cetrotide. uvidime

brita
1. mar 2008

Annaanna - drzim ti palceky a dakujem, no uvidime, ako nam to dopadne...

annaanna
1. mar 2008

brita - do akeho centra chodis? ja ISCARE v BA

annaanna
1. mar 2008

brita - vsimla som si ze HELIOS ... 🙂

brita
2. mar 2008

Ano, do Heliosu 😉

annaanna
5. mar 2008

brita ---- ???? je niečo nové s tvojim embryjkom?

brita
5. mar 2008

annaanna - embryjko nemame, zdegenerovalo, preto sme sa opat k embryotransferu ani tentokrat nedostali. ☹

annaanna
6. mar 2008

to je mi skutočne ľúto 😢 škoda.....

ajka2
2. júl 2008

Ahojte baby po minuloročnom IUI moostali dve balenia Merionalu dátum Ex.08 2008
Má niekto záujem,darujem,pošlem len za poštovné.
Mne už nieje treba a niekomu snáď pomôže tak ako mne.
Píšte na IP,som tu len raz denne tak majte strpenie. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre