Inofolic, Nosifol - pomohli vám k tehotenstvu?

baby26
31. mar 2019

Ahojte pomohol vam Inofolic alebo Nosifol otehotniet?

zzuuzziikkee
31. mar 2019

Ahoj mne gynekologička odporučila inofolic combi. Momentálne som tak, že o 3 dni by mala prísť MS ak nepríde tak zabral. Ešte len prvý mesiac užívam.

baby26
autor
31. mar 2019

Chcem vyskusaj aj ja

simonkaba
31. mar 2019

Ja som brala 2mesiace Inofolic 🙂 treti som uz nemusela

lenicka298
31. mar 2019

Ahoj, Inofolic som brala 4 mesiace a Nosifol som nedobrala ani mesačné balenie a podarilo sa 😊😊😊 či, a ktoré pomohlo neviem 🙂

alis110
1. apr 2019

Ahoj, ja som brala inofolic a manželovi som nasadila folandrol, dobrala som 1. balenie a z 2. asi 3 sáčky a bolo to tam 🙂

mima172
3. apr 2019

@baby26 Ahoj 🙂 Ja beriem Nosifol, odporučil mi ho gynekológ, že je síce menej známy ako Inofolic, no jeho pacientky s ním majú lepšie výsledky. Beriem ho len prvý cyklus, či príde MS, tak to uvidím v pondelok. Priateľ berie Zinkosel. Pre ktoré si sa nakoniec rozhodla? 🙂

alison11
24. apr 2019

Ja som brala Inofolic 1,5 mesiaca a otehotnela som 🙂 To bolo pred 6timi rokmi za 3 mesiace.

martina_se
24. apr 2019

Ja som brala Inofolic a manžel Folandrol asi pol roka a boli to zbytočne vyhodené peniaze....

macka9
5. máj 2019

@mima172 ahoj pomohol ti nosifol ? Nema niekto na predaj?

h_petra
5. máj 2019

u nás Folandrol zabral asi tak, že spermiogram bol oveľa horší ako pred užívaním. Ja si sledujem ovuláciu pomocou BT, prestala som užívať Inofolic, ovuláciu mám evidentne aj bez neho

lily333
5. máj 2019

Ja som brala Inofolic 2x denne len asi 3 tyzdne a hotovo 🙂 Predtym som mala problem s anovulacnymi cyklami, naozaj to teda nieco robi.

macka9
5. máj 2019

@lily333 podarilo sa ? Si tehu?

mima172
5. máj 2019

@macka9 Ahoj, nepomohol, no neviem to dobre posúdiť. Užívala som ho len jeden mesiac. Zmenila som lekára a ten mi povedal, že nosifol neodporúča. Mam nadváhu a údajne je pre mňa lepsi Inofolic Combi, takže teraz užívam ten. Ci pomôže uvidíme časom...

macka9
5. máj 2019

@mima172 drzim palce ,nezostal vam na predaj nosifol?

mima172
5. máj 2019

@macka9 nezostal, dobrala som ho a hneď po ňom prešla na ten Inofolic. Inak som ho tiež nevedela zohnať (Nosifol), až mi ho objednali v jednej malej lekárničke, skúste sa opýtať v niektorej lekárni na možnosť objednania (mala s ho do 24 h).
Držím palce 🙂

macka9
5. máj 2019

@mima172 no u nas mi ho vedeli objednat ale ovela drahsie ako cez internet. Tak ho teda objednam cez net

mima172
5. máj 2019

@macka9 mne ho objednali za 20€/balenie na 1 mesiac. Na nete som veru ani nepozerala, čiže neviem ci som kúpila dobre ci nie 🙂

lily333
10. máj 2019

@macka9 Áno, som 🙂 Ešte som hovorila manželovi keď som to pila , že také drahé placebo :D Ale naozaj to niečo robí. Mám inak dve kamarátky ktorým sa tiež po dllllhej dobe pošťastilo otehotnieť práve keď brali Inofolic.

macka9
10. máj 2019

@lily333 super tak skusim ,ja som uz brala asi vsetko aj clistil, dupaston a nic nepomohlo toto je asi posledne co som este nebrala.

macka9
10. máj 2019

@mima172 este ma zaujima tabletkovej forme nosifol je rovnako uciny ako v prasku?

mima172
11. máj 2019

@macka9 ahoj, údajne áno, aspoň tak mi povedali v lekárni. Niekto má problém s prehltnutim tabletky a ze vtedy by odporučili prášok.
No mne Nosifol nepomohol. Teraz užívam Inofolic Combi.

macka9
11. máj 2019

@mima172 dakujem za info

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre