Divný menzes po inseminácii

nikusik0107
24. máj 2018

Ahojte idem si k vám po radu.... Podstúpili sme 3 inseminacia... Prvá nič... Druhá biochemické... Tretia nič.... No pri tej tretej krámy divne prvé tri dni špinenie nasledujúce dni krv ale úplne slabá... Pritom ja mávam krámy silné a bolestive teraz je to úplne niečo iné... Stretli ste sa s tým? Ďalšia otázka doktorka mi už odporúča umelé oplodnenie mam 27r. Šli by ste do toho? Alebo skúsili ešte raz inseminaciu? Teraz ide leto povedali sme si ze si dáme pokoj... Sebe som objednala inofolic a priateľovi kotvincik... Pomohlo vám tieto doplnky,? Daj ujem za každú odpoveď.

nina774411
24. máj 2018

@nikusik0107 aký máte problém? Podľa toho zvážte ci ešte vyskúšať IUI.

zdenka67
24. máj 2018

kde si bola na iui? aky mate problem? a co sa tyka inofolicu - brala osm ho rok, okrem neskutocnej bolesti, mi absolutne nepomohol

lilyianka
24. máj 2018

@nikusik0107 možno by som skúsila ešte IUI...predsa len raz sa vám to podarilo a je to setrnejsie k telu ako IVF kde sa musíš napchávať hormónmi..dajte si cez leto pauzu, porozmyslajte a na jeseň sa môžete rozhodnúť čo ďalej.. .
My sme brali rôzne vyzivove doplnky, bylinky, vitamíny atď ale škoda peňazí.. .nepomohlo nič

nikusik0107
autor
24. máj 2018

Boli sme v Košiciach kde mi už odporučili umelé vzhľadom na to ze 3 pokusi už boli...priatel tiež vraví ze mame ešte vyskúšať iui ale ja neviem ci to nie sú zbytočné vyhodené peniaze....

nikusik0107
autor
24. máj 2018

A problém vraj žiaden teraz mi brali krv na protilátky proti spermiam tak uvidíme aké budú výsledky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre