IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

pipka
26. jan 2009

nespraceme mirushka...ale to uz necham na nasom tatinkovi 😉 nech aj on daco riesi...ja vychovavam 😀 😀 😀 my mame kam ist, len jemu sa zatial nechce...vyhovuje mu to...sak zatial staci, ale ak pribudne dalsi krk...pripadne dva...bude to nutnost 😅 😀 😀

mirusch
26. jan 2009

Dobre robis Pipka, nech sa postara o rodinku 😉 To su vsetci chlapi taki pohodlni? Aj moj je celkom spokojny v 2-izbovom byte. Ok, nemame potomkov, ale aj tak nic moc. Ale sa nastastie neodvazil odmietnut tretiu ponuknutu izbu (hned vedla), aj ked to znamena veeeela roboty s renovovanim, lebo vedel, ze by mal problem 😀 😠 Dobre si to napisala...ze ty vychovavas 😀 Sikovna si zenuska.

pipka
26. jan 2009

ani nie pohodlny..aj mne je tu dobre, sak si tu bola...vsade mame blizko, ked odideme na sidlisko, tak budem vsade autom dochadzat...ale zas o dve izby viac...tak kym to nie je nevyhnutne nutne, sme sa dohodli, ze ostaneme tu, a ked mala povyrastie, pripadne pribudne druhe, tak menime a chtiac-nechtiac musime do vacsieho 😅 😵 vymenime s nasimi, im dvojizbak staci, ked su uz sami a nam dve izby pomozu 😉

mirica
27. jan 2009

jéééééééj - čo som to ja objavila 😵 😵 😵
toľko známich tvárí......boženku , tak strašne všetkým držím palčeky...len tu pekne všetky zostaňte , bude sa mi ľahšie špehovať 😀 .......nebudem zdraviť každú jednotlivo , je vás tu tooooooľko 😵

lenka20
autor
27. jan 2009

ahoj mirica 😉 no vsak je nam lepsie takto pokope 😵 😵 😵
pipka - ahoooj, ja ti chodim nazeravat pravidelne do albumu, hanka je naaadherne dievcatko 😵 😵
pecka - hej, ja som PCOckarka, drilling nik neponukal, ale vies - mala som v priebehu 2 rokov 4 punkcie pri ktorych sa vajecniky ,, vycistili ,, - takze nebolo moc co riesit.... a ja zas nechcem zbytocne zasahovat do svojho telicka...tie hormony mu celkom stacia.. 😉 aj tak uz spoliehame len na IVF takze...ale zalezi v akom stave mas vajecniky.. kazdopadne ked sa rozhodnes, ze to chces, tak si to skratka daj spravit.. nezalezi co si o tom mysli tvoja obvodacka...
no, taky - idem kuknut co si to vcera poslala za link 😉

zuzla80
27. jan 2009

Ahooojte raketky moje 😀 Ako sa máte?
Možno sa opakujem, ale som strašne rada, že tu vidím, staré známe tváre napr. aj Mahu, moja teba som fakt dllllho nevidela a som rada, že sa tu opäť stretávam 😉
Mirica, ako to s tebou a tehotenstvom vyzerá? Niečo som čítala v téme "čakáme dvojičky", takže to bol predsa hematóm? Veľmi ti držím palce, aby bábätko zabojovalo 😵
Pecka no nezvykla som mať problém so sliznicou aj napriek mojím PCOčkám - stále som mala okolo 9mm, tak uvidíme, čo to bude zajtra. Trošku ma chytajú obavy, ale verím, že aspoň tých 7mm bude - teda ak si dobre pamätám, že 7mm je hranica však? A čo sa týka drillingu, tak mne to môj gynekológ navrhol tiež - vlastne to mala byť laparka, na ktorú som sa rozhodla nakoniec neísť - teda manželik to nechcel, zdieľa taký istý názor ako Lenka, že predsa je to zásah do organizmu a niekedy to nemusí byť na osoh. Inak ten drilling je len dočasné riešenie a po čase sa PCO vráti. A ak by si chcela na drilling ísť, myslím, že je to vhodné kedykoľvek 😉
Lenik čauko moja 😵

mirica
27. jan 2009

zuzla- bol a ešte stále je ☹ - a vyzerá to tak , že je rovno pod mimi ☹ ...tak sa ani tešiť nemôžem- ani tehu knižku mi doki zatiaľ nechcela dať - že uvidíme za 2tt
ty sa verdikt dozvieš už zajtra? ako to je , ..ak nebude dosť vysoká dajú ti tabletky , alebo budeš musieť čakať na ďaľší cyklus? 😕

zuzla80
27. jan 2009

Miri neboj, ta potvorka hematóm zmizne a uvidíš, budete sa tešiť z bábätka. Veľmi držím palce.
Ja idem zajtra len na kontrolný utz a uvidíme aká bude výška sliznice - ak nenarastie, ale ja verím, že áno, tak budem musieť počkať na ďalší cyklus 😒

mirica
27. jan 2009

žiaden ďaľší cyklus - narastie , potom KET , a potom pozitívny testík 😵

zuzla80
27. jan 2009

😵 😵 🤐

kada
27. jan 2009

ahojte babule lauritka a pecula no neni mozne ako sa mavate tento moj zbojnik jedna katastrofa 😀 😀

pipka
27. jan 2009

dobre ranko 😉

pipka
27. jan 2009

lenulik dakujeme 😵 ved aj ty budes take mat...coskoro 😉

dracik1
27. jan 2009

caute koťuhy 🙂 , pipi Vas nabonzovala, ze sem chodievate 🙂 a vidim tu staru znamu PECKU, peciiiik ahooooj

zuzlik, neboj narastie, ved by ste tuto temu mohli navstevovat uz iba nostalgicky ako my 🙂

lenka20
autor
27. jan 2009

ahoj draculicek 😵 😵 😵
mirica-tak to som straaasne rada, ze mimi tam este je, budem mu moc drzat palce nech pekne zostane v perinke az do porodu 😉 🙂 🙂 🙂 🙂
zuzlicek-drzim palce na zajtra, urcite perinka bude 😉 😵 a krasna 😵 😵 opytaj sa prosim za mna, kedy presne pride krajko nazad....ci uz bud.tyzden bude tam....dakujeem

kada
27. jan 2009

dracik bono robi uz sam brm brm brm 😀 😀 😀 uz mu nemusim ja brnkat

takyna
27. jan 2009

Ahojte kočky 🙂 pozdravujem všetky
Zuzlíček držkám palce nech je sliznica ako má byť a potom nech sa bojovníci riadne zahryznú 😎 😵 🙂

zuzla80
27. jan 2009

Ďakujem baby za držanie palcov, no sama som zvedavá, keby aspoň tých 8-9mm bolo, tak by to bolo super. Dám vám určite vedieť.
Lienka opýtam, opýtam sa ti, ak to v tom strese nezabudnem 😕 Ale budem na teba myslieť 😉

takyna
27. jan 2009

Zuzlík mininálna sliznica je 5-7 mm, ja som po tabletkách mala len 7mm a malý sa chytil...

pecka
27. jan 2009

ahojte koculky, draculik, aj ja ta rada vidim 😵 . Zuzlik aj ja drzim palce na perinku. Ja som mala po liekoch ledva, ledva 7 mm, ale ked vravis Taky, ze aj tak sa maly chytil, tak hadam bude stacit aj to....
Babule, uzivate tie chilly tabletky, uz som sa pytala, len neviem ci ste mi na to reagovali. Ja som vtedy, kde ste tuto temu preberali, nekonikovala, tak neviem.........myslite, ze to funguje...????

nelynka
27. jan 2009

ahojte zenusky, idem kuknut ako vam to tu pokracuje...
zuzla ja som mala 7,5 a babo sa chytilo 🙂 neboj nic...

aj mna by zaujimalo za to chili kde sa to da kupit... 😎

lenka20
autor
27. jan 2009

peculik myslim, ze hadam ano... vela kociek co predtym nie a nie a po chilli sa podarilo...ja som skusila aj s chilli, aj bez... stale rovnako.... ale ja som special 😉 ved vyskusaj, zaskodit to nemoze, len ak by tvoj zaludok protestoval... ja budem papat stiplave vo forme natierok a klobasiek atd.. nie tie bobule, tie mi robili zle na zaludok... za pokus to kazdopadne stoji 😵
zuzlinka bude mat kraaaasnu vysoku perinku... v strede cyklu ti uuuplne staci 7mm, ved ona este narastie do ET...
kadka ahoj - teba som si nevsimla 😵 😵 neuveritelne, ze maly ma uz 7 mesiacov 😝 tak rychlo to ubehlo, nedavno si tehulkovala 😉

zuzla80
27. jan 2009

Baby vy ste také zlaté, ešte, že vás mám 😉
Pecka ja papám poctivo chilli kapsule - a zatiaľ, od kedy som ich začala papať, tak sa embryštek uchytil - no dúfam, že to nezarieknem, ale keďže mi teraz zistili tú zlú zrážanlivosť krvi, tak myslím, že práve to malo podiel na úspechu. Niektorým babám to zvykne páliť žalúdok a riešia to chilli papričkami.
Nelka ja som ich kúpila z www.sanopa.eu a je to to kajanské korenie 😉

takyna
27. jan 2009

Pecka 7mm úplne stačí vážne, moje osobné skúsenosti, niekedy ani 17mm nepomôže, to je individuálne, ja som brala pri KETku tabletky chilly, ja aj tomu verím
pozrite na starších stránkach ani za toho oca si neviem spomenut na ich nazov 😠

nelynka
27. jan 2009

dakujem zuzli, pozriem, objednam 😀

takyna
27. jan 2009

Júj bleskovky ste ma predbehli 😀

zuzla80
27. jan 2009

Nelka hlavne nech pomôžu 😉
Pecka ja som pri tabletkách zvykla mať 9mm a aj počas stimliky tých 9-10mm, tak aspoň tých 8-9mm by som zajtra brala a myslím, že v Helíku je hranica tých 7mm či?
A vlastne Takynečka mi to už napísala, že 5-7 🙂

nelynka
27. jan 2009

zuzli uvidime, nechame sa prekvapit 😀
ale ja verim ze ano...

takyna
27. jan 2009

Zuzlík niekto to tu musí začať 😉 pred rokom Gabika, Tanitka tak teraz vy idete s Lenkou ako prvé 😵

nelynka
27. jan 2009

veru takyn ma pravdu, zuz, leni drzim vam palceky nech vam to vyjde

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre