IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

evula77
23. máj 2011

Ahojte dievcata 🙂 ...rada by som sa k Vam pridala (samozrejme, ak to bude z Vasej strany mozne), pretoze ako pozeram, ste tu dobre a dlhodobo zohrata partia silnych zien a stastnych mamiciek 😵 ...my s manzelom sa uz treti rok pokusame o druhe babatko, ale zatial neuspesne ☹ ...sme z toho uz dost psychicky vycerpani, ale tuzba je stale silnejsia...zatial sme skusali len prirodzene, no tento tyzden mi moja doktorka potvrdila nejake cisty na vajecnikoch...takze nase prirodzene pokusanie asi bude zbytocne...navrhovala nam aj alternativu asistovanej reprodukcie, takze zvazujeme tuto cestu...ale obavy su velke...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre