IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

savia
3. feb 2009

Ahojte babuľky, 😉
Zulka, veľká gratulááááácia,
Zuzlik, tak teraz je to už definitívne, budeš tehuľka, tfuj-tfuj,držím palčeky.
Dior, ahoj, ako vidím, my sme tajné pozorovateľky..... 😀

lenka20
autor
3. feb 2009

ahojte hviezdy 😵 😵
jeeej, saaaavinka, bettttyyyyyyy 😵 😵 😵 ahojte zlaticka, som rada, ze vas tu vidim 😉 vy agentky 😵
a posuvam nas hore 😉

savia
3. feb 2009

😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

takyna
3. feb 2009

Ahojte hviezdy 🙂 , zdravím stratené duše... 😉

savia
3. feb 2009

Ahojte, 😉
kedže nateraz už nepatrím medzi snažilky, tak si Vás všetky pekne čítam 🙂 a vytešujem sa, ako vzorne jedna za druhou tehuľkujete 🙂 Myslím, že teraz je na rade Zuzlik, tak veľa šťastíčka ,no a Leni, tiež si už rada prečítam aj o Tebe, že sa guľatíš, takže šup-šup,urob mi radosť... 😀
Taky,ahoj 😉

pecka
3. feb 2009

ahojte krasavicky 🙂 🙂 ,
par dni tu nie som a..... 😵 😵 😵 😵 co nevidim 😵 😵 😵 😵

😵 Zulkaaaaaaa ja som to vedela, gratulujem, je to uzasne!!!!
Theodora ti vesti dievcatko, ja ti zas vestim parik 😉 😉 😉
Opatruj sa a opatruj aj tvoje fazuliatka !!!

Inac, ja stale cakam na schvalenie ziadosti, mohlo by to byt.....hadam ....uz buduci tyzden. Konecne som nabehla na pravidelny cyklus, tak si to mozem aspon priblizne vypocitat. No, co Lenik, ideme do toho spolu???? 😉

pecka
3. feb 2009

.....a Zuzlik zajtra na teba budem mysliet a drzat palciska, nech sa bojovnici krasne rozmrazia a sup sup do bruska 🙂 🙂 😵 😵

lenka20
autor
3. feb 2009

peculik, jasne, ideme do toho aby sme boli v tom 😉 😵
neboj, ziadost ti prist urcite stihne... este mame cas.. este cely mesiac...
savinka ja sa taaaak zagulatim, ze sa ani do toho fotoramika nezmestim 😀 😀 😀 admin bude musiet rozsirit pristor pre fotky 😝 ty ako, uz mate vsetko vybavene a uz len cakate 😉 aj tebe nech to rychlo ujde, nech uz mate nejaky pokladik doma 😉 😵

pecka
3. feb 2009

ahoj Leni, uz aby to bolo ....!! 🙂 🙂

😎 ozaj, ja som trochu dopletena, Zuzla isla do Heliku pre ebrystoky dnes, ze? Ja som v tom ze je pondelok, takze tie palciska presuvam na dnes 😉

tanitta
3. feb 2009

cauky kukucky.... 😎 ....
na kuk som sa dosla ze ako sa mate 😵 ....
pecka....a ako dlho to tam uz mas tu ziadost?... mne raz krajko posuril na poistovni a za necele 2t som vcelickovala.... 😕
leni...aspon 20kg ti zelam 😀 ....aby si si to brusko co najviac uzila a vychutnala 😉

pecka
3. feb 2009

Ahoj Tanit, 🙂 dnes je to stvrty tyzden, ale nechcem to nejako surit a nahlit, tentokrat, to nechcem tak silit. ...... asi preto, ze je to uz posledne „hradene“, tak tomu chcem nechat trochu volny priebeh. Povodne sme planovali, az maj – jun, ale ako s i vas tak citam, tak ste mi narobili chute 😵 😵 , a pojdeme do to skorej. .......aj s Lenkou 😉 . Som zvedava,ako na mna tentokrat zaberie gonal, trochu mam aj obavy, ale aj sa tesim......, ale tieto pocity poznate vsetky......

A vy ako? Ako dopadla dnesna noc, opat ste ponocovali?

savia
3. feb 2009

ááááááá Pecka,
Teba som tu nevidela, ani nepamätám,tak predsa bojuješ dalej, to je superrrrrrr 😉 🙂
Leni, presne tak, máš pravdu, všetko už máme vybavené a už len čakáme,kedy okolo nás preletí bocian.Zdá sa, že mu to chvíľu potrvá,ale my si naňho počkáme.... 🙂

pecka
3. feb 2009

...ahoj savia 🙂 bojujem, bojujem, aj ked, teraz to bolo s rocnou prestavkou, ale tentokrat je to iste 😉 .
A vam nech to vyjde tiez, drzim prsty 🙂

savia
3. feb 2009

jasné, že to máš isté!!!!! 😉
Iný výsledok ani nečakám...len pozitívny....

tanitta
3. feb 2009

Pecka... ja som uhanala lebo som chcela zosuladit lucky... ms a ivf... a v kupeloch tiez mi trebalo najprv termin potvrdit...tak preto mc gyver potlacil 😵ved netreba tlacit zbytocne na pilu ale niekedy sa to neda....;) sam sa ponukol .... noo noc celkom ok len 2x bol hore....zaspal o 23°°...boli sme na kardio.. je to ok...

pecka
3. feb 2009

tanit... uz sa maly asi zacina normalizovat a vy sa vyspite spolocne cim dalej dlhsie 😉 , tie vysledky super, ze su ok 😵

pipka
3. feb 2009

zulinkaaaa cmuky cmuky cmuky.....kraaasne ciselkooo, kraaasne ciarockyyyy, siiiilnoooo drzime palciskaaaaa 😵 😵 😵

lenka20
autor
3. feb 2009

iba nas posuvam hore 😵 peculik zuzlinka bola po embrijka uz dneska, urcite rano napise, oni to maju daaaleko, takze kym pridu domov a dostane sa k netu... a urcite si chcela s embrystekmi pospat... 😵 😵 😵
no ved ja som to tusila, ze ta navnadime 😉 😵 a gonal zaberieeee, budu vajka ako od najlepsej nosnice 😵
teeeda tanicka ty si bola taka protekcna 😅 😀 aj ja mam rezervovanu protekciu keby daco 😉 ved vies 😉 😀 ale inde 😝 😵 😵

lenka20
autor
4. feb 2009

dobre ranko, tusim si tu dopisujem sama so sebou 😉 😀 ale posuvam nas hore..
zulka tehulka ako sa citis 😉 ziadne nevolnosti zatial 😵
zuzlinka dufam, ze dneska poreferujes cely priebeh 😵 😵

pecka
4. feb 2009

Dobre ranko prajem, ahojte dievcata....prispievam aj ja, aby si Leni nemala pocit, ze trpis samomluvou 😀 .

Zuzlik, cakame na spravicky 😵 😵

zulka29
4. feb 2009

Ahojte kočulky 🙂
Leni, zatiaľ nyšt, žiadne grckanie, akurát večer spuchnuté bruško 😉
Zuzlik, tak ako? 😕 🙂

zuzla80
4. feb 2009

Ahojte babulke, vy ste také zlaté, že ste na nás včera tak veeeľmi mysleli 😵 🤐 . Včera sa mi moc už na net nechcelo a mužík mi nakázal kľudový režim 😀
Tak mám v brušku 2embryšteky - jedno je peknučké, ale to druhé nám veľmi embryologička nechcela vložiť, lebo je vraj slabučké, a vravela, že pokiaľ v ňom neuvidí nejaké embryonálne štruktúry, tak ho ani nevloží, ale nakoniec vložila, dostalo však známku 2-3 😒 . Mrazáčika už nemáme ani jedného, museli rozmraziť všetkých troch, lebo jedno sa úplne zastavilo vo vývoji. Ale to nevadí, nech sa uchytí aspoň ten jeden peknučký drobček. Transfer mi robila Gaťová a robila mi ho na dva krát, lebo jedenému z drobčekov sa nechcelo z pipety 😅 Takže už len čakať a veriť, že to tentorkát dopadne dobre.
Lenik ešte ti písnem mailik ohľadne toho čo si chcela dobje?

katy2
4. feb 2009

ahojte 🙂
zuzla, gratulujem k fazulkam 😵 drzim palce, nech sa aspon jeden drobcek poriadne zahryzne a uchyti.... ved ma taku dobru maminku 😵 😵 😵

pecka
4. feb 2009

😵 😵 😵 zuzlik ahooj, ja drzim prsteky obom embrystokom. Dokoca aj slabe dvojkove dokazali uz prekvapit, nech sa poriadne zahryznu a uz nepustia, bude z teba krasna tehulka. A tvoj manzel ma pravdu, kludovy rezim zachovavaj aj nadelej!!!!

takyna
4. feb 2009

Zuzlík držím silno palce, nech ti to vyjde a nech je steba tehulka 🙂

lentilk.a
4. feb 2009

zuzlik, drzim palce obom embrystekom! Velmi vela. 😵

zuzla80
4. feb 2009

Babulky moje ďakujem vám krásne 🤐 😵
Lentilka ahooojky moja, ako sa máte? Drobček poslúcha 🙂
Pecka nám ho embryologička oznamkovala známkou 2-3, ale my sme ho chceli nech ho vloží, veď možno dopomôže tomu druhému drobčekovi sa lepšie uchytiť.
Katy ja budem ta najlepšia mamina, len nech ňou už konečne budem, ďakujem ti za také krásne slovká 😵
Takynka ahoj, ešte stále veľa pracuješ?

zulka29
4. feb 2009

Zuzlik, tfuj tfuj, nech to dopadne tehulkovsky, teším sa že sa ku mne pridáš 😵

tanitta
4. feb 2009

Zuzla...tak nech sa ti drobcekova drzia v brusku zubami nechtami ako v tej pipete 😵 ...a von pojde az o 40t 😉
Leni... viem viem...budu to protekcne deti 😀 .. zase znamost... 😎

lenka20
autor
4. feb 2009

zuzlik este raz gratulujem k embrijkam, thuj thuj thuj, nech sa len pekne zahryznu 😵 😵 😵 si na rade s // 😵
inak baby co hovorite na let po ET 😕 😕 😕 nie dlhy, do 2 hodin, ale predsa... co vy na to 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre