IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

lenka20
autor
4. jún 2009

ahoj zulicek 😉
ake su kraaasne kvetuskine babatka, nadherne okate deturence a cele po mamine, aspon sa mi zda 😵 😵 😵
chlapcek o kus vacsi ako dievcatko 😉 ako to uy na takychto malickych detickach vidno...

zuzla80
4. jún 2009

Fakt sú nádherný - ja som sa tu nad nimi rozplývala ako by boli moje 😀

Zuliček testovať - ak nepríde 9ty deň od ET žiadne špinenie alebo niečo horšie, tak vtedy testnem dobre 😉 Kiež by tam boli 😔 A ty sa ako máš Zulik? Ako cvičenie ešte si to nevzdala 😉

No čauky, čauky Leni - zarezávaš v robotke?

zulka29
4. jún 2009

Ahoj Lenik 😉
Zuzlik, držíme ti silno palce! Dnes si 5-ty den, ze? 😅
Cvičenie som tento týždeň zrušila, lebo som mala akurát v ten strašne nafúknuté bruško, tak som nešla. A veľmi mi to po robote nevyhovuje, som dosť unavená, tak uvidím či budem pokračovať. Ale objednala som si DVD, tak možno budem cvičiť len doma 😎

zuzla80
4. jún 2009

Zulik ak nerátam deň ET tak 4ty 😉
No to domáce cvičenie poznáme - zo začiatku to funguje a potom hľadáme samé výhovorky prečo necvičiť😉

lenka20
autor
4. jún 2009

zulinka - ved ty nemusis cvicit, len ak by sa ti strasne chcelo, si tehulka, nemusis vooobec nic 😉
zuzlik - ano zarezavam...nechce sa mi.... ale dnes nebudem dlho...
zulinka kukam kukam, ze si si v pase opravila uz celkom na istotu dievcatko 😕 😕 😕 to uz si stihla aj dalsie sonecko 😉 zeby uz fakticky baba, ci este nie na 100percent 😉

zuzla80
4. jún 2009

Zulka nooooo - aj ja som zvedavá na vysvetlenie k tomu dievčatku 😕 😕 😕
Lenik veď práca neutečie. Aj ja som v práci, ale vôbec sa mi nechce, ale to asi nikomu. No ak to bude u Zulky fakticky dievčatko tak ti poviem, že vy s Tanittkou ste riadne teodory 😀

lenka20
autor
4. jún 2009

zuzlik a ty potrebujes este dalsi dokaz 😀 😀 😝 ale iba ja som teodora, lebo tanicka vestila zulke chalana 😉 😝

zuzla80
4. jún 2009

No bola som v tom, že aj Tanittka veštila dievčatko - tak potom ty si riadna Teodorica - no dúfam, že aj u mňa ti tiež teodorovské schopnosti výjdu - lebo minule to nebolo nic moc 😕 , ešte že si za to nič neúčtuješ, lebo by som hneď reklamovala 😀 😀

tanitta
4. jún 2009

oficialna teodorka je lenka 😉 ...mne to nevychadza 😝 .....no my sme dnes vzdali prikrm... spenat od maminky napinal resp. ten zemiak v tom.. tie neznasa...😝 ...buee...tak dame mliko...
dnesne spanie vonku nula bodov 😠....
tak ja zase du....

lenka20
autor
4. jún 2009

tani aj u vas je skaredo.. tu prsi, fuj, to neznasam...prisiel ti mailik 😨
veru veru, len ja sama som teodora - zuzlik ten minulajsok - to bolo to jedno percenticko co sa kazda teodora moze zmylit 😉 ale teraz - teraz ti vestim tehuuuuu a take poriadne grckacie 😀 😵

melisska
4. jún 2009

zuzli ani sa nepytaj

zulka29
4. jún 2009

juj babulky vy ste teda všímavé 😀 😎 na žiadno ďalšom UTZ som zatiaľ nebola, len som tam nechala to dievčatko a ak bude chlapček, zmením zase na chlapčeka, nema problema 😀 😎
ja by som si tak lahla 😖 a mam tu len stoličku a loptu 😠 .....
Tannitka, mliko to istí 😉

fedra
4. jún 2009

Ahojte ... tak sem ste sa vsetky schovali 😅
Idem pocitat, co mate nove a ozvem sa 🙂

lenka20
autor
4. jún 2009

fedruuusik ahooooj, co blsky ako sa maju, daj nejake nove fotosky uz musia byt celkom zmenene deticky krasnucke 😵 😵 😵
ahhaaaa, zulik, takze takto ty si to poriesila, no ale to dievcatko tam uz zostane 😉 a kedy je ten dalsi UZV 😉

hava77
4. jún 2009

ahojte, teda konecne ide niekto pomaly testovat 🙂 , pripomina mi to stare casy ked sme viacere testovali o dusu 😉 .....
zuzli tfuj tfuj tfuj nech ta obchadza 9 den 😉
taky neboj sa ketik bude ok, dobre ze ides v prirodzenom cykle, uvidis 😉 .....my sme tietz mali len jedneho mrazacika a vidis, uz sa tu vyvaluje na sedacke pri mne a snazi sa komandovat 😵
tanitka, lenka, zulka ahojte 🙂
zulka len nech je to kocka, tych je tu malo 🙂
my sa mame fajn, len maly ma niekedy problem sa vy.... a vtedy pomahame rektalnou trubickou, potom je to sodoma gomora a mame "nieco" aj v rukave / a nie obrazne/. dnes si asi kupim lotto. inak je dobrucky, len treba byt vela pri nom lebo uz vnima a nechce byt sam... ale je zlatucky ked sa vyskiera......kocky boujujte dalej ozaj to stoji zato ten pokladik 😵 drzim palce, zatial ahojkajte

hava77
4. jún 2009

jej fedri ahoj tak si nas nasla 😉

hava77
4. jún 2009

to je smola mam trochu casu a nikto tu nie je ☹ ☹ ☹

lenka20
autor
4. jún 2009

ja som tu havuska, pozdrav si maleho hovnivalka 😀 😀 som sa dobre zasmiala na tom rukave 😀 😀
ved prave preto, ze nas vy maminky inspirujete tak sa snazime snazime o dusu 😉 😵

hava77
4. jún 2009

lenusik ak potrebujes mat len os....rukav staci povedat niekto sa urcite najde 😀

lenka20
autor
4. jún 2009

no tak keby som bola poverciva tak urcite by som jednu veeelku kopu potrebovala na januar 😉 😵 opytaj sa adamka, ci mi nejake to stasticko venuje 😀 😀

hava77
4. jún 2009

ale urcite, mam taky dojem ze uz na tom pracuje 😀

lenka20
autor
4. jún 2009

ha ha ha, urcite je straaasne podareny, ked tak tisne 😵 moja neterka sa tak velmi posnazila akurat na krste, smrdel cely kostol z nej 😝 kym farar recnil tak ona tlacila 😅

hava77
4. jún 2009

esteze je deturencom odpustene 🙂

hava77
4. jún 2009

lenka az teraz som si vsimla ze mas dnes meninky 😵 tak ti prajem vela zdravia, lasky, Bozieho pozehnania a hlavne stasticka do dalsich bojov o mimi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
nech ten hore konecne posle to prave mimi pre vas 😉
adamko sa pripaja a krici ze pripravi tu kopu na januar 😉 😀

lenka20
autor
4. jún 2009

havuska no ja dakujem, ale nemam meninky, ja nie som lenka len na koniku, inak som alenka 😉 ale tie prianicka si nechavam, tie sa mi pacia 😵 😵 😵

hava77
4. jún 2009

no ved aj virtualne meninky su meninky 🙂

lenka20
autor
4. jún 2009

no ved tak si aj ja myslim 😀 😀

lenka20
autor
4. jún 2009

jeeej havuska ved ja som si az teraz vsimla z mas nove fotecky adamkove v albume, ten je kraaaaasny chlapcek, ociska ma velikanske, no veru, to bude fesak 😵 😵 zulkina babulka bude mat na vyber vela krasnych chlapcov 😉

takyna
4. jún 2009

Ahojte dievčence, konečne z práce doma 😅 😵

Chily sa berie aj po vklade? či nie?

Ak budete mať nové fotečky maminy budeme radi , ked stihnete nieco pridat...

Lenka drzim pomaly prsteky na testík 😉

takyna
4. jún 2009

Jéj Fedra fotečky.......bože tieto naše umelinkové deťúrence sú

NÁDHERNÉ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre