IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

rosienka
17. jún 2009

leni - dakujem, nuz taky je zivot, chce aby som si este aspon mesiac pockala 😉 ...

mahu - drzim na zajtra palce a tiez nasledujuce dva tyzdne nech ti uletia a mame tu pozitivny vysledok 😅

takyna
18. jún 2009

Ahojte kočky 😉

Dnes som začala s Utrošom som na neho skoro aj pozabudla 😉 , nezvyk...

má nejaké vedlajšie účinky?

kukulik30
18. jún 2009

taky..uz je to tu?..super.... ja som z utrosa troska ospala 😉

tanitta
18. jún 2009

ahojky...
mahul.. tak sup pre bojovnikov;).. a nech sa pekne zapelesia krpcekovia maly;)...
Takynecka.. mozes pocitovat ospalost.. z utrosu....ale aj nemusis... ja som ho papala a dala som si ho nalacno.. to ako keby som flamovala celu noc 😝 ....

gabika24
18. jún 2009

ahojte
mahul, držím palce, určite to bude ok, pekne opatruj drobcov a potom to budú diaľniceeeeeeeeeeeee, no a potom dve maahuliatka v postieľke (aj keď vďační by sme boli aj za jedno, že? 😉 )
pekný deň, my sme mali trochu pernejšiu noc, lebo sme teplotovali - zúbky sú zúbky 😔

takyna
18. jún 2009

Mahulík držíme palce 🙂
pozdravujem vás všetky, Gabika tak nech vám čím skôr tie teplotky ustúpia 😔
Tanit vy ste už bez teplôt?
Začala som s Utrošom , ale vkladám ho....

lenka20
autor
18. jún 2009

ahojte babuliatka moje 😵 😵
takynecka utros len ked papas tak ma nejake vedl.ucinky - ospalost, malatnost, moze sa ti krutit hlava...u mna take bolo.. ked vkladas tak ani nie, len velky pozor na cistucke ruky...aby si si nezaniesla nieco.. ale ved to ty dobre vies 😉
gabinka tak nech tie zubky rychlo vylezu 😉

takyna
18. jún 2009

Leni ahoj, dúfam, že nezanesie...aj ked pri mojom stasticku

inak uz mas navstevu?

lenka20
autor
18. jún 2009

takynka nikde som nebola ani ku nam nikto neprisiel, lebo som akasi prechorena.. tak sa len flakam doma, resp.motkam sa , raz na teraske oddychujem, potom plot natieram, potom varim, upratujem atd... ale buduci tyzden stvrtok alebo piatok by som chcela ist k tanicke, tak myslis, ze sa pridas, ci radsej budes domka sediet s babatkami?

takyna
18. jún 2009

Leni vo stvrtok som pracovne v BA, a v piatok máme genetiku v Martine.... ☹

lenka20
autor
18. jún 2009

😒 skoda, ale to nic, urcite to este nejak spiskame spolocne 😉

takyna
18. jún 2009

tak hádam áno.... 🙂

lenka20
autor
18. jún 2009

urcite 😉 aj v bb dame nejake stretko taky, chystam sa zaciatkom jula na nakupy 😉

tanitta
18. jún 2009

taky... uz bez teplot...chvalaaaa.... 😉 ....urcite takynecka bude este prilezitost sa stretnut 😉
leni... ja som si omylom vcera dala ladovy dzus.. a ono ti ma prestalo hrdlo boliet 😅 .. neskusis? 😉 ...

lenka20
autor
18. jún 2009

tani ja take skusavam, dala som si, aj zmrzku aj ladik.. niekedy zabera, teraz nie...

takyna
18. jún 2009

čapované pivečko je fajn 😉

Tanitka snáď hej, fotečky si zase pred nami zmazala...inak na fotke novej si zlatučká ty 🙂

lenka20
autor
19. jún 2009

dobre ranko hviezdy, ako sa dnes mame? 😵 😵

gabika24
19. jún 2009

zdravíčko... 🙂
my sa máme nafigu, ešte teplotujeme, ale usmievkame sa... v noci to bolo 39,3 -ešte, že prišla moja mamina - tak sme sa o nejakej 5.00hod vymenili a aj sme si s mužom pospali. teraz je s deťmi vonku v tieni a vyzerá, že to pomáha (teda okrem nurofenu 😉 - konečne "zapol" aj ten) a teraz to je už len nejakých 37,1. no to sa ešte natrápime, kým nám vyjdú všetky zuby 😠 ale hlavne je, že tých drobcov máme 🙂
kukulik, ako?
takynečka, ty ideš v pondelok?

kukulik30
19. jún 2009

gabi..stale cakam, ale vysledok uz ma neprekvapi...telo ma neklame, nieco sa stalo a uz viem, ze hcg bude zrejme mizive 😒 ...ale ide sa dalej, mrazaciky na nas cakaju 🙂

fuha, vas poriadne potrapili teploty 😖 zuby su zuby...noo ,s tym nic nenarobime, veru hlavne, ze ich mame drobcekov 🙂

tanitta
19. jún 2009

ahojky...kocky...
takynecka... hviezda som 😀 😎 .. az na tie vlasy 😝 ...tie vypadli 😅 ..
gabi...ze vraj zo zubkov nie su tploty... no neviem.. ale kazdy vravi co poznam ze hej...nas to este caka .. tak uz nech ich mate rychlo vonku tie zubadla male 😉
kukulik... si robila este test?

lenka20
autor
19. jún 2009

kukulik - ale mozno nie, ved si predsa mala // testiky a nie jeden....mozno to este dopadne dobre kukulik...ale dobry pocit je ze mate mrazacikov a tolko, urcite to klapne bud teraz alebo pri ketiku...
gabinka no teda, vy sa vytrapite s detickami poriadne, dvojnasobne vsetkeho 😉 esteze vas mal kto vystriedat, dufam, ze to chalanom poriadne spocitas ked budu velki, budu ta musiet na rukach nosit za tvoju starostlivost 😵 ale vsetko prejde, aj zubky vykuknu a bude lepsie 😉

gabika24
19. jún 2009

tanittka, boli sme aj u doktora, povedal, že na 99% to je zo zubov (oslabuje sa vtedy imunita).
no aj alergologička povedala, že pri zuboch budú zhoršení - chrčanie, teploty a pod., nech sa na to pripravíme, že asi s každým zubom - a drobci ju zjavne poslúchajú na slovo 😅

kukulik, neblázni (keby to šlo, čo?) kedy budeš vedieť výsledok? čo sa stalo? nejako mi to uniklo...?!

gabika24
19. jún 2009

ja viem, že bude lepšie, hovorím si, že veď čo by niektorí za takéto "trápenie" dali... len mi je ľúto drobca, keď vidím, aký je krásny a snaží sa usmievať - teda aj sa smeje a v momente ako mu teplota čo len kúsoček klesne, už aj vystrája 😀 😀 😀

kukulik30
19. jún 2009

no baby, vysledok uz viem..hcg 25jednotiek ..sestricka ma este presviedca,a by som dosla v pondelok alebo v utorok na krv...ze to mozno mozno este vystupi v soboti , v nedelu na 100, 150..ale neverim velmi tomu...no uvidim ...je to tak, ako som tusila ☹

lenka20
autor
19. jún 2009

kukulicek ☹ ☹ ☹ dokelu...preco sa zase stalo to co minule...to nie je fer....vyzera, ze to fakt klesa....ale isto v mrazaciku caka samkova sestricka alebo bracek, mas este velku sancu s tolkymi mrazacikmi, urcite to nabuduce vyjde... asi embrijko nebolo ok.....

gabika24
19. jún 2009

ojoj, kukulik ☹ . ale na tú krv pre istotu znova choď. aj tak budem držať palce, ale ako píše lenka, s toľkými mrazáčikmi šancu máš vysokú. a hlavne, doma už jeden pokladík máte, aj keď túžba je určite veľká - poznám to... určite to vyjde 😵

kukulik30
19. jún 2009

leni, veru, je to tak....urobim v pondelok este test, jeden na viac ma uz nezabije a zariadim sa podla neho 😉

zuzla80
19. jún 2009

Kukulík to mi je ľúto - verila som do poslednej chvíle, že to ešte môže byť dobre. Nebudem ťa presviedčať, či ísť alebo neísť na krv, lebo myslím, že my po toľkých skúsenostiach vieme vycítiť, keď niečo nieje v poriadku. Určite si urob test a zariaď sa podľa toho, ako ti hovorí srdiečko. Neboj raz sa ten súrodenec a možno aj dvaja pre Samka isto pritrafia 😉

Gabulik moja tak ste zase chorunky - chúďatka malé. Nech im zúbky rýchlo vyrastú a hlavne nech tie teploty prejdu. Ale veru Gabi, čo by sme my za takéto trápeničko dali, všetkými desiatimi...

Mahu už asi oddychuje s drobčekami - tak nech sa vám darí 😉

maahuliena
20. jún 2009

ahojte moje zlaté, koonecne mam doma net..

kukuliček ☹ a toto čo ma byť... ☹ ☹ určite chod ešte na jedno kontrolu.... ja som tak verila...

dakujem babule, že ste na mňa mysleli, ale povie Vám... od transferu som ochorela, hrdlo, nádcha... potom zub... ucho.. všetko... včera som to už nevydržala a dala som si paralen, mysela som, že sa zbláznim... ☹
ani neviem či toto všetko nebude mať vplyv na drobčekov ☹ ☹ ale tak verííím im, musím...
odvčera ma pobolievala trošku podbruško.., ale na nejaku nidáciu, je asi priskoro... vkladali mi 1-osembunkové, a 1-šesťbunkové...

myslim na Vás všetky
😉 🙂

hava77
20. jún 2009

maahu ahoj, teda chudatko na teba sa to zosypalo vsetko naraz 😖 ....ale neboj bojovnickovia to zvladnu spolu s tebou 😉 a paralen mozes ten jediny vraj mozu tehulky 😉 a neskodi drobcom......
tak sa drz a straz drobcov 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre